Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Arti Programimit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-02-2010, 20:11   #1
ChocolatE_DiamonD
*BitterSweet*
 
Avatari i ChocolatE_DiamonD
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Where you cant tell me what to do
Posts: 466
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ChocolatE_DiamonD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Fjalori Shqip-Shqip

Fjalori Shqip-Shqip

Fjalor Shqip-shqip.zip
__________________
~Don't like my attitude?
Call 1-800-WHO-CARES~
ChocolatE_DiamonD nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2010, 16:02   #2
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,218
Thanks: 1,781
Thanked 1,923 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

Ide e mire ChocolatE_ per kete postim !

I vlefshem, i domosdoshem, ne kohen kur huazimet e perdorimet vend e pa vend te fjaleve te huaja, shtremberimet e keqperdorimet e shqipes, po e demtojne shume origjinalitetin e kesaj gjuhe.....
Nje tendence snobizmi qe vihet re kudo dhe me e keqja qe e kam vene re edhe tek gazetaret e mediave, ne tv, revista etj etj.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 08-04-2010, 14:44   #3
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Fjalori Shqip-Shqip

do thoja tendence erresire Meri dhe injorance ne zhvillim sepse snob je kur flet nji fjale ne ambiente te mbyllura private jo kur ja fut ne mendje e ne gjuhen e folur e te shkruar brezit te ri kete lloj bastardimi te gjuhes me te bukur ne bote
po si kam then shume here kjo pritet nga shqipfolsat qe jetojne ne shqiperi meri me radh nga njerzit e thjeshte deri te parlamenti si esht populli esht dhe parlamenti e shteti shqiptar sja ka fajin asnjeri per kete gjendje ku kan arritur
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2012, 18:08   #4
Askushi
V.I.P
 
Avatari i Askushi
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Vendndodhja: Neverland
Posts: 2,159
Thanks: 0
Thanked 49 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Askushi ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ChocolatE_DiamonD Shiko postimin
Fjalori Shqip-Shqip

Fjalor Shqip-shqip.zip
ky shkarkim nuk punon me.
Askushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2018, 03:43   #5
Aimilius
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 27
Thanks: 2
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Aimilius ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

Pa shiko kete linkun ketu
shkarko fjalor shqip shqip
Aimilius nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2018, 04:15   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,972
Thanks: 6,052
Thanked 7,153 Times in 4,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

perfekt per Xhinushen fjalori
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2018, 22:27   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

ngaqe jemi mesuar me gugell translejterin mezi po e perdorja kete fjalorin


p.s. nese une dua te shtoj fjale apo shprehje te reja a e kryen kete proces ky fjalori?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2018, 22:39   #8
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,311
Thanks: 1,695
Thanked 1,124 Times in 751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalori Shqip-Shqip

Me qe e posedoj ne biblioteken time, nuk hulumtoj ne net !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur