Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore > Letėrsia Botėrore

Letėrsia Botėrore Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-05-2012, 12:04   #61
shoku_tanku
patriot

Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Shuma e pikėve qė jep: 77
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili liber ju ka lene shume mbresa dhe cilin s'patet mundesi t'a mbaroni

ka ndonje gje qe nuk e ke lexuar ti ?!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2012, 12:07   #62
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur

Data e antarėsimit: Mar 2012
Shuma e pikėve qė jep: 37
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili liber ju ka lene shume mbresa dhe cilin s'patet mundesi t'a mbaroni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ka ndonje gje qe nuk e ke lexuar ti ?!
Uhhh... sa te duash. Ja psh ma ke hedhur me ate ''Goja e Kalit''
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2012, 12:25   #63
shoku_tanku
patriot

Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Shuma e pikėve qė jep: 77
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm

Epo,eshte nje botim i vjeter ne fakt..nuk besoj ta kene ribotuar..edhe une vete neper tezga e kam gjetur(me pelqen shume te rremoj neper tezga librash)para 90-tes ka patur perkthime te shkelqyera..Xhojs Keri eshte nje autor anglez qe per nga humori hedh tuc edhe Carls Dikensin.Libri flet per jeten e nje piktori ose me sakte per fundin e jetes se tij(aludohet se "piktori" eshte vete autori i librit).Po kushedi,ndoshta rastis te takohemi ndonjehere edhe mund te ta bej dhurate..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2012, 12:27   #64
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur

Data e antarėsimit: Mar 2012
Shuma e pikėve qė jep: 37
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Epo,eshte nje botim i vjeter ne fakt..nuk besoj ta kene ribotuar..edhe une vete neper tezga e kam gjetur(me pelqen shume te rremoj neper tezga librash)para 90-tes ka patur perkthime te shkelqyera..Xhojs Keri eshte nje autor anglez qe per nga humori hedh tuc edhe Carls Dikensin.Libri flet per jeten e nje piktori ose me sakte per fundin e jetes se tij(aludohet se "piktori" eshte vete autori i librit).Po kushedi,ndoshta rastis te takohemi ndonjehere edhe mund te ta bej dhurate..
......
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2015, 16:26   #65
Mistrece
.

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 234
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili liber ju ka lene shume mbresa dhe cilin s'patet mundesi ta mbaronit

Nga cfare kam lexuar se fundmi, Lolita me ka lene shume mbresa.
Lexojeni!

Ndersa nga ata qe nuk kam mundur te mbaroje jane 1984 dhe Uno, nessuno e centomila. Te dy m'i kane vjedhur, ne pune. Ja q.r. Si mund te vjedhesh dicka qe s'te duhet?
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2017, 18:18   #66
Miranda
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2014
Shuma e pikėve qė jep: 17
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili liber ju ka lene shume mbresa dhe cilin s'patet mundesi ta mbaronit

Doja te lexoja librin"Pse meshkujt,martohen me kuckat",por nuk pata koh te hyja ta blej pasi po nxitoja per ne mesim.Gjithsesi do ta blej ate liber,pasi u bera shum kurjoze.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2018, 03:09   #67
YOKO
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm

Mbresen me te thelle ma ka lene Tesi i D’Erbervileve i T.H, kjo mbase ngaqe e kam lexuar ne moshe te re fare.

Ndersa Dan Brown-in , s’e kam cu dot as tek cereku, me gjithe perpjekjet e shumta, jo me ta mbaroj.

Tani lexoj a s’lexoj nje kapitull libri ne vit. Nuk me ulen, qe s’me ulen syte ne fletet e tij. Lol
i vjetėr 11-02-2018, 13:34   #68
Prudence
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2012
Shuma e pikėve qė jep: 84
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm

Mbresa m'kan lene sh libra, por gjithmone vecoj "3 shoke" Remark. Pse? Ishte libri i pare qe me shkeputi nga leximet per femije. Dhe e kam nisur fare kot. Nuk shkova ne shkolle sepse isha semure. Viti I gjimnaz. Kete e lexonte ime moter. 3 vjet me e madhe nga une. Per te kaluar kohen, ashtu ne krevat, nisa ta shfletoj dhe BAM, goditja e madhe. Remark mbeti i parapelqteri im. Si dashuria me shikim te pare, por kjo e imja, me leximin e pare.

Pergjysem kam lene Hija e eres. Dy here rresht kjo pune. Kur s'do nuk do, sepse kam lexuar qe e pelqejne shume.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim