Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2018, 14:07   #441
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,870 Times in 2,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Miell mund ti hedhesh pasi ta kesh skuqur lehte me gjalp. Niseshte jo, se pastaj behet hasude.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 14:11   #442
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 1,290
Thanks: 931
Thanked 1,361 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Ajell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Pasta me mish.......
Ajell nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 14:12   #443
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,971
Thanks: 6,052
Thanked 7,152 Times in 4,583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?mėlēi viēi me gjalp dhe sherebele

Rex where are you now?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 16:25   #444
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,250
Thanks: 2,138
Thanked 1,883 Times in 703 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Patate me mish te bluar edhe spanaq ...
..nje variant e re e musakes ..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 98.jpg (20.3 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata ėshtė nė linjė  
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 16:30   #445
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,807
Thanks: 1,215
Thanked 7,030 Times in 3,127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Persona ajo sallata me laker ma ben me sy sa here hyj ketu! Apo sme ka marre nje uri tani, nuk e permbajta dot veten lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 17:52   #446
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,534
Thanks: 14,473
Thanked 18,135 Times in 7,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Vajzani kam bere tave kosi per here te par dhe ka dal fantastike (domethen neve na pelqeu). E bera me oriz si e ben mami por pash online qe behet dhe pa oriz? Ke preferoni?
me oriz komshie, uh cme gajti mendja per tav kosi
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 18:53   #447
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,821
Thanks: 348
Thanked 1,010 Times in 294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Kur postoni pjatat qe keni pergatitur mund ti shoqeroni me nje shpjegim apo recete qe te mesojme?
Tani, Dua te pyes per disa receta: si behen specat e mbushur? Po Fergesa me melēi?
Shume faleminderit.
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:06   #448
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Persona ajo sallata me laker ma ben me sy sa here hyj ketu! Apo sme ka marre nje uri tani, nuk e permbajta dot veten lol.
pse ca bere nga mospermbajtja?

ajo sallata behet shume shpejt. une perdor kete lloj lakre si ne foto. e pren ne copa mesatare, nderkohe ne nje tigan skuq 2 thelpinj hudhre dhe i heq nga vaji, shton lakren me pak uje, i hedh kripe dhe piper dhe e le te zieje jo me shume se 10 minuta me kapak te mbyllur. e kontrollon here pas here duke e trazuar qe te mos digjet apo nese ka nevoje per me shume uje. ne fund pasi e ke hequr nga zjarri i shton arrat. e mbyll kapakun dhe i le te zbuten dhe pak me avullin e lakres, por jo ne zjarr. mund t'i shtosh edhe ca kokrra shege.

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:10   #449
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Kur postoni pjatat qe keni pergatitur mund ti shoqeroni me nje shpjegim apo recete qe te mesojme?
Tani, Dua te pyes per disa receta: si behen specat e mbushur? Po Fergesa me melēi?
Shume faleminderit.
provoji pa recete, thjesht duke u bazuar ne ate qe ke shijuar kur i ke ngrene. une keshtu gatuaj
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:13   #450
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Vajzani kam bere tave kosi per here te par dhe ka dal fantastike (domethen neve na pelqeu). E bera me oriz si e ben mami por pash online qe behet dhe pa oriz? Ke preferoni?
me oriz e bejne ne elbasan me duket.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:35   #451
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,020
Thanks: 12,543
Thanked 11,070 Times in 6,771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Kur postoni pjatat qe keni pergatitur mund ti shoqeroni me nje shpjegim apo recete qe te mesojme?
Tani, Dua te pyes per disa receta: si behen specat e mbushur? Po Fergesa me melēi?
Shume faleminderit.

http://kuzhinaegjyshes.blogspot.com/...-mbushura.html
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:38   #452
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,202
Thanks: 2,174
Thanked 2,210 Times in 1,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Robbery prap ti me specat e mbushura? Po te dhash me rrecet te me cposh hunden lol
Shikoj me sy si tha dhe persona.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:40   #453
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Robbery prap ti me specat e mbushura? Po te dhash me rrecet te me cposh hunden lol
Shikoj me sy si tha dhe persona.
me shije, jo me sy. edhe nje i verber i lindur mund te gatuaj speca te mbushura
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:45   #454
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,202
Thanks: 2,174
Thanked 2,210 Times in 1,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Persona un me shaka i thash robbery.
Varet ne cfar niveli gatimi eshte njeriu. Nuk bejn dot te gjith gatime me shije apo me sy. Un pak kam qe kam mesuar te gatuaj (gjoja dhe pse mundohem ). Para pak vitesh nuk kisha iden si te beja nje tomatoe sauce per makarona nuk dija kush hidhet para qepa hurdhra apo domatja. As qe e kisha iden fare. Jo me te beja speca te mbushura qe jan goxha te komplikuara.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:48   #455
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Persona un me shaka i thash robbery.
Varet ne cfar niveli gatimi eshte njeriu. Nuk bejn dot te gjith gatime me shije apo me sy. Un pak kam qe kam mesuar te gatuaj (gjoja dhe pse mundohem ). Para pak vitesh nuk kisha iden si te beja nje tomatoe sauce per makarona nuk dija kush hidhet para qepa hurdhra apo domatja. As qe e kisha iden fare. Jo me te beja speca te mbushura qe jan goxha te komplikuara.
e kuptova qe e shkruajte me shaka, por une jo
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:50   #456
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,434
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Persona un me shaka i thash robbery.
Varet ne cfar niveli gatimi eshte njeriu. Nuk bejn dot te gjith gatime me shije apo me sy. Un pak kam qe kam mesuar te gatuaj (gjoja dhe pse mundohem ). Para pak vitesh nuk kisha iden si te beja nje tomatoe sauce per makarona nuk dija kush hidhet para qepa hurdhra apo domatja. As qe e kisha iden fare. Jo me te beja speca te mbushura qe jan goxha te komplikuara per dike qe nuk gatuan shpesh.
Hajde mendje, hajde. Makaronave u hidhet pak vaj ulliri e hahen me ato qe permende ti te pagatuara si salce. Keshtu i merr qepes, hudhres e domates maksimumin e aromes e te vlerave ushqimore. Sipas shijes shoqerohen edhe me djathe e ereza te tjera.

Kush t’a mbushi mendjen te gatuash aman...
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:55   #457
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,825
Thanks: 2,757
Thanked 1,159 Times in 662 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Si familje me shum deshira qe kane dhe me mendje jo te njejta per sot bera ,byrek me djath dhe byrek me spinaq supe me perime,rucola sallate ,tarator me trangull e hudhra ,speca te skuqme dhe nga nje cope trileēe

Foto kur ti mesoj si vihen do i vej dhe une ktu, gatimin tim si shoqja Leaf ,pra orixhinale
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Linda : 13-02-2018 nė 19:58
Linda nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 20:00   #458
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,845
Thanks: 8,683
Thanked 7,602 Times in 4,884 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Si familje me shum deshira qe kane dhe me mendje jo te njejta per sot bera ,byrek me djath dhe byrek me spinaq supe me perime,rucola sallate ,tarator me trangull e hudhra ,speca te skuqme dhe nga nje cope trileēe

Foto kur ti mesoj si vihen do i vej dhe une ktu, gatimin tim si shoqja Leaf ,pra orixhinale
Pa qit feltere, sahona e pajata me gjojna mrena nuku besojme....duhet me shku lang goja qe me bo like....a kupto....

mos i bo gjellnat sic i po ai shoki chef me kaqurela plagjiature, qe i shef vete ene i perflet me foto fb-ku n'forrrumttt.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 20:00   #459
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,593
Thanks: 8,446
Thanked 6,855 Times in 3,578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 274
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

oj gra a keni ndonje recete si te heqim ca kile. kam shkuar 59 kile dhe sme ka ber kurre vaki ne jeten time kjo. kam qene 52 kg per shume vite me rradhe.. se di nese mosha ben te veten por une dua receta qe te me ulin te pakten 5 kg
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 20:09   #460
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,434
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
se di nese mosha ben te veten por une dua receta qe te me ulin te pakten 5 kg
Barishte (sallatera), perime mundesisht te pagatuara dhe proteina. Si fillim hiq buken e cdo lloj brumi nga menyja. Mund t’i zevendesosh pjeserisht me drithera. Tershera rekomandohet vecanerisht. Embelsirat e yndyrerat shtazore ne minimum. Perdor vajra bimore dhe larmishmeri erezash, mundesisht te njoma.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur