Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2019, 15:13   #21
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 1,922
Thanks: 0
Thanked 412 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Ky qenka musliman i vertete se jo ne !
Socio, nje pyetje,

Nje myslyman, duhet te marre leje gruas se pare, ose ne n-te per gruan e dyte apo te n+1?

Nje myslymani i lejohet ti flase nje gruaje tjeter, qe sben pjese ne grate e tij?

Po dashnore i lejohet te kete nje myslyman?

Se kam ca myslymon aty ne pune, qe hiqen si esnaf, po ahhhaa.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:15   #22
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 1,922
Thanks: 0
Thanked 412 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
I forte, burrat mezi durojne llafet e vetem nje- ky ja dilka me 5.
Ky do te kete ndonje kushtetute qe zbatohet, pa probleme, se vallaj te tjeret spo ja dalin vetem nje?

Ose do i kete veshet te zene nga dylli,..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:37   #23
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,703
Thanks: 2,635
Thanked 4,811 Times in 3,058 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ti e ke trunin vetem per

Sa per temen paska qen me fat ky robi sikur te ishte edhe Drago i tille
Mire meqe e thenke tine ashtu duhet te jete.....

Sa per temen,shumica e buRrave nje e skane @@ ta mbajne ...nder tjera endrrat jane badiava per cdokend
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:39   #24
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,531
Thanks: 13,500
Thanked 7,502 Times in 4,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mire meqe e thenke tine ashtu duhet te jete.....

Sa per temen,shumica e buRrave nje e skane @@ ta mbajne ...nder tjera endrrat jane badiava per cdokend
Nuk Jane ndryshe dhe te tjeret pa he
Nje mund ta kene legalisht dhe kushedi sa ilegalisht lol
Dhe ta mendosh keto te fundit they don’t come cheap
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:50   #25
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,389
Thanks: 3,615
Thanked 2,918 Times in 1,976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Prandaj Amerika quhet toka e premtuar ku ėndrrat bėhen realitet.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:52   #26
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,997
Thanks: 15,456
Thanked 13,162 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
I forte, burrat mezi durojne llafet e vetem nje- ky ja dilka me 5.
Mbase i ka tė 5-ta mute.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:53   #27
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,948
Thanks: 1,364
Thanked 2,250 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Po lėreni tjetrin dhe tjetrat nė jetėn e tyre.... ēbėni kshu... po i bėni zbor...
Apo jeni ēelosa e ēelose?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 16:12   #28
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,111
Thanks: 3,767
Thanked 1,415 Times in 820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Na se keni dhe kte,qe ja kalon ktij amerikonit

https://www.forum-al.com/showthread.php?t=13797

Yyyytttttttttttttttt ēelosa
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 16:18   #29
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,703
Thanks: 2,635
Thanked 4,811 Times in 3,058 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk Jane ndryshe dhe te tjeret pa he
Nje mund ta kene legalisht dhe kushedi sa ilegalisht lol
Dhe ta mendosh keto te fundit they don’t come cheap
Tjeter dashnore e tjeter ti mbaj ne shpi...pa ashtu ka plot femra edhe meshkuj

@Edlin ju meshkujt beheni celoz ne fakt packa se e dini qe skini takat...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 16:43   #30
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,948
Thanks: 1,364
Thanked 2,250 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Do thoja njė llaf.... po s'ma lejon mosha...
Nepsi ėshtė i keq ti Dena...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 16:48   #31
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 1,922
Thanks: 0
Thanked 412 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Do thoja njė llaf.... po s'ma lejon mosha...
Nepsi ėshtė i keq ti Dena...
Une do i thoja, cdo gje eshte me prove,..lol

Kush e hedh tuc nonji tjetrin,...

Ed per ed jeni, kush ed e ben telef noni-tjatrin,...lol

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 17:47   #32
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,325
Thanks: 23
Thanked 3,015 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Njė burrė, 5 gra dhe 24 fėmijė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mire meqe e thenke tine ashtu duhet te jete.....

Sa per temen,shumica e buRrave nje e skane @@ ta mbajne ...nder tjera endrrat jane badiava per cdokend
Pse me flet si na ushnja tinė?

Sa per temen burrat paskan fakte per @@
Grate nuk kane fakte per {;}
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur