Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-06-2019, 13:01   #261
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,797
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje Gjithesia
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 10-06-2019, 15:17   #262
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,235
Thanks: 6,177
Thanked 2,610 Times in 1,305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

..........

Pershendetje njerez te mire, paē jave te mbare!


__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:54   #263
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,752
Thanks: 58
Thanked 85 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

pershendetje zonja te bukura
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 07:17   #264
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,787
Thanks: 3,979
Thanked 4,349 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Kete mengjes ju dhuroj pak embelsi per te fshire shijen e hidhur te zhgenjimeve ...

Dite te mbare ....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 07:23   #265
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,242
Thanks: 6,637
Thanked 7,887 Times in 5,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 365
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Kete mengjes ju dhuroj pak embelsi per te fshire shijen e hidhur te zhgenjimeve ...

Dite te mbare ....
si e kishte emrin embelsira?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 07:26   #266
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,787
Thanks: 3,979
Thanked 4,349 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
si e kishte emrin embelsira?
E panjohur...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 07:40   #267
Besoja
V.I.P
 
Avatari i Besoja
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: TIRANE, Shqiperi
Posts: 397
Thanks: 136
Thanked 319 Times in 98 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Besoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Ju pershendes nga memedheu!
Te gjitheve pa perjashtim, nje dite te bukur ju uroj!
Besoja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Besoja pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 13:15   #268
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,678
Thanks: 5,132
Thanked 10,951 Times in 3,907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje per te gjithe parafolesit dhe te gjithe ata/ato qe me duan e i dua pa hile.

Ne vecanti hugs fort Lumin e Landin.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 17:55   #269
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,907
Thanks: 14,597
Thanked 8,662 Times in 5,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes BEBUSHIN e REXHIT dhe....ANGI.

Tja fus gjumit se kemi i takim ne kafe me.....04.00 te mengjezit.

ENE.....ahhhhhhhhhhhhhhhh TROLLA....tundni APET flamuret.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 14:57   #270
Ragnar
I larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,783
Thanks: 690
Thanked 2,905 Times in 1,626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje te gjitheve, ky eshte postimi i fundit i imi, me kaq i jap fund aventures time ne ket forum, arsyjet e largimit i di administratori dhe dy antare tjere.

Kaloni bukur dhe gjithe te mirat ne jet.

Lumi.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:11   #271
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,310
Thanks: 984
Thanked 401 Times in 318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje Lumi, nese arsyeja e largimit eshte ajo qe po mendoj un po ben nje veprim shum burracak!
Gjithsesi te uroj ēdo te mire dhe mos harro: burri qe asht burr e le duhanin po e vazhdo prap , kshuqe je i mirpritun kurdoher
#respect
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:11   #272
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,340
Thanks: 9,817
Thanked 8,571 Times in 5,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve, ky eshte postimi i fundit i imi, me kaq i jap fund aventures time ne ket forum, arsyjet e largimit i di administratori dhe dy antare tjere.

Kaloni bukur dhe gjithe te mirat ne jet.

Lumi.
Pershendetje Lum djali....

Po pse me kaq nguc bre ????
Mendohu me mire paaak sa me shume e ndofta kthen mendje ....

Kushdo qofte arsyeja e kesaj vendim marrjeje te uroj shendet ne jete e shum shum fat.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:11   #273
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,235
Thanks: 6,177
Thanked 2,610 Times in 1,305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve, ky eshte postimi i fundit i imi, me kaq i jap fund aventures time ne ket forum, arsyjet e largimit i di administratori dhe dy antare tjere.

Kaloni bukur dhe gjithe te mirat ne jet.

Lumi.
Lumo, o Lum miku!

Per sa te kam lexuar une, nuk e ke marr jeten aq seriozisht ne baze te mendimeve dhe humorit qe ke shfaq. Gjithmone m'ke lan pershtypje me mendimet tuja. Shpresoj pas disa dite te reflektosh ndryshe dhe pozitivisht, dhe te te kaloj kjo ndjenje keqkuptimesh...sepse moskuptimet, mospajtimet jane pjesa e jetes sone brenda cdo rrethi qe jetojm. Nuk do ta kisha lidh moskuptimin tend me dy-tre persona, dhe ikjen nga ketu, kur 95 % te tjere , te lexojne e respektojne per ate cfare vertet je. Une, shpresoj prap te te lexoj mik.

Me mirkuptim dhe respekt gjithsesi !
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:16   #274
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,340
Thanks: 9,817
Thanked 8,571 Times in 5,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Kete mengjes ju dhuroj pak embelsi per te fshire shijen e hidhur te zhgenjimeve ...

Dite te mbare ....
A ban nja dy kallep ma teper per mue se zhgenjimi jem ka ken me shum aciditet.......te lutem.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:24   #275
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,678
Thanks: 5,132
Thanked 10,951 Times in 3,907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Un e di arsyen pse Po iken Lumi. Bera timen qe Te nderroje mendje po mesa duket vendimi yt ishte i prere .
Dije se mua po me len nje boshllek ne shpirt. Ta Thash Privāt po ta thčm edhe ktu .
Sidoqofte kujdes per veten . Ju perqafoj te gjitheve . Djalin ma puth fort !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 15:32   #276
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,310
Thanks: 984
Thanked 401 Times in 318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Ti beauty ja fut kot fare nojher , sic ja futi edhe une!
A thu te iku burri nspanje, te ra shpirti copash, jo vec per lumin po gjith kta tipat qe se perballojn presionin virtual i qan mire po 2–3 muj e do kthehet moj lepurushe ske pse e ngushto veten ti.
Plus kto ikjet me statuse , me knaqin fare se pe lionin grryu grryu ra nja 2 kile po prap erdhi ēik ma serioz ket radhe lool kape njanin bjeri tjetrit
Arsyeja e morem vesh tgjith , ja dha nje kshill estheri dhe i ra autoriteti zotris , hajgare!

...ec tani mputh mu , mos tshkojn puthjet dam
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 15:35   #277
Jolene
Away
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,620
Thanks: 5,851
Thanked 7,179 Times in 3,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Iku me verte?
He’s a bunny

Lumi pershnetje nga ekrani haver, pushime te mbara!Akrep hello meqe kalova ktej.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 16:30   #278
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,510
Thanks: 1,789
Thanked 818 Times in 358 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje!
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 09:08   #279
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,706
Thanks: 557
Thanked 2,096 Times in 830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Kush me ndihmon me ndonje hotel te mire ne zonat e Kosoves.Pash Restorant Ujvara e Drinit ne Peje edhe me pelqeu shume. A mund te me.sugjeroni ndonje tjeter te se njejtes kategori i cili eshte ne mes te natyres sa per te kaluar fundjaven.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2019, 12:36   #280
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,706
Thanks: 557
Thanked 2,096 Times in 830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Kosova ku jeni ??
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur