Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Infrastruktura > Aeroportet

Aeroportet Lajmet e Aviacionit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-12-2017, 04:34   #41
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 590
Thanks: 235
Thanked 249 Times in 129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Eksperiencat tuaja me linjat e fluturimeve “low cost”

Kam udhetuar me keto linja ajrore ''low cost''. Vleresimi im me poshte ;

1. Air Asia 9/10 ( Avioniet e rinj , stafi shume i trajnuar )

2. LionAirlines 8.5/10 ( Cmime shume te lira qe perfshijne dhe 20kg bagazh falas)

3. Jet Star 8/10 ( Kane goxha hapesire per kembet ne krahasim me avionet e tjeter low cost)

4. Pegasus 7/10 ( Avionet jane cka por cmimet fantastike , me ka rastisur te ble bilete nga Marseja ne Dubai me 110 dollare)

5. Blue Panorama 6/10 ( Avione te vjeter por me pelqen se shumicen e stuardesave per linjat drejt shqiperise i kane shqiptare. Me raste gjen cmime diku 60 euro nga Milano ne Tirane).

6. RyanAir 5/10 ( Gjithcka low cost pervec cmimeve)


7. Vueling Airline 0/10 ( nese do kisha mundesi ti jepja me pak se 0 do ja jepja kesaj linje ajrore nga me te keqijat ne bote per mendimin tim. Keta shesin bileta me teper se kapaciteti i avionit dhe rrezik te ngelesh pa fluturuar.)
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 21:15   #42
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,043
Thanks: 415
Thanked 1,652 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Eksperiencat tuaja me linjat e fluturimeve “low cost”

Preferoj shume, sidomos shitjen e bizhuterive ... ku ndaloj stjuardesen 2 ore te me spjegoj cila bizhuteri ciles dashnore i shkon, ne fund nuk marr gje lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur