Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-08-2019, 17:44   #761
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,969
Thanks: 239
Thanked 200 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Angelisa mos bej kot si interesante se ty te pelqen me shum nga te gjith te besh gje..

Ika do boj muskuls
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 17:47   #762
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,016
Thanks: 5,126
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
e pse qekam i keq un? ju 2 dit tuj u marr me hajdutin. iher e shkruj un, qekam i keq.

mu s'me bon mir per vete.

ide e mir ne kjo. me hy hajduti te ti, nuk ka ca me vjedh.
I keq se ka dy dite qe nuk me thuan nje fjale Te mire... vetem sajon e sajon, e shkruan idera te frikshme . : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 17:54   #763
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,883
Thanks: 0
Thanked 966 Times in 844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
I keq se ka dy dite qe nuk me thuan nje fjale Te mire... vetem sajon e sajon, e shkruan idera te frikshme . : )
t'dalt frika. pranej.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 18:11   #764
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,016
Thanks: 5,126
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
t'dalt frika. pranej.
Na kenaqe ... tani me doli e tera : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 18:22   #765
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,883
Thanks: 0
Thanked 966 Times in 844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Na kenaqe ... tani me doli e tera : )
kenaqesh ti?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 18:56   #766
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,016
Thanks: 5,126
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
kenaqesh ti?
P.O. qysh jo

... hajt tani me lexo pak filxhanin, nderkohe qe behem gati per palester : )

__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 19:10   #767
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,953
Thanks: 16,835
Thanked 21,346 Times in 8,314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

po pres ne rradh te marr femijet nga shkolla..spo levizin hic keto makinat...apo spo ja kepus se qarrit djali
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 19:12   #768
Kasėmi
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 78
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Kasėmi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

po ha sallate me qepe, mbase me largohen mushkonjat
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 19:13   #769
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,376
Thanks: 5,417
Thanked 11,159 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Spa............
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 19:22   #770
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,414
Thanks: 6,808
Thanked 8,030 Times in 5,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Spa............
kush nuk pa?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 19:56   #771
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,521
Thanks: 1,782
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Po punoja ne ndertim
Bera pak pushim
Tani prape ndertim
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 20:02   #772
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 8,942
Thanks: 3,412
Thanked 2,847 Times in 1,827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Po pres kafen qe po ben im shoq, ka lezet ndonjeher te qendrosh kemb per mbi kemb e te te bejne yzmet
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
🖤 (1)
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur