Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-06-2019, 12:22   #81
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,547
Thanks: 3,652
Thanked 4,203 Times in 2,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 434
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
22mij per 1 mio banor jan pak. nejse ne kemi futboll leshi.

Hertha e Berlinit eshte ekip koti por 50mij bileta jane te abonuara
Nuk e di nese e ke verejt koheve te fundit. Luan kombetarja mezi mbushet cerek stadioni. Ku jane keta 10 mije tifoza te Tiranes?

Apo duhet te vijm nga Kosova ta mbushim gjithmone. Lol
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2019, 18:38   #82
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,038
Thanks: 15,601
Thanked 9,240 Times in 6,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nuk e di nese e ke verejt koheve te fundit. Luan kombetarja mezi mbushet cerek stadioni. Ku jane keta 10 mije tifoza te Tiranes?

Apo duhet te vijm nga Kosova ta mbushim gjithmone. Lol
LIKE....tifozat e Tirones SOT jane....MUXHAHEDINE.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 17:55   #83
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 17:06   #84
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 20:26   #85
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 09:51   #86
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,054
Thanks: 3,500
Thanked 2,817 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"


4 Shtator 2019
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 08:17   #87
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,054
Thanks: 3,500
Thanked 2,817 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"


Nė stadiumin "Arena Kombėtare" ka filluar puna pėr shtrimin e tapetit | ABC News Albania

Ore njė pyetje kisha unė. Tribunė tė madhe pėrballė ka ky stadium, sepse nuk po orientohem dot nga do jenė portat?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 14:20   #88
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,547
Thanks: 3,652
Thanked 4,203 Times in 2,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 434
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=cIyNNT3DldA

Nė stadiumin "Arena Kombėtare" ka filluar puna pėr shtrimin e tapetit | ABC News Albania

Ore njė pyetje kisha unė. Tribunė tė madhe pėrballė ka ky stadium, sepse nuk po orientohem dot nga do jenė portat?
Tribuna qe nuk duket ne video eshte kjo tribuna majtas ne foto. Me siguri do te jete tribuna per bileta vip, per te ftuar, gazetar etj. Ne video qenka akoma me skele.

Stadium per note dhjeteshe..

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 14:32   #89
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,858
Thanks: 869
Thanked 1,639 Times in 954 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Fotoja e Rex eshte projekti vjeter.

Tribune te madhe qendrore nuk ka. Do jete nje tribune 1800-2000 vende per Vipa , rripa , gazetar , media ..etj


__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 14:35   #90
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,547
Thanks: 3,652
Thanked 4,203 Times in 2,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 434
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Po ke te drejte. E paskam sjell foton gabim.

A ka ndonje date kur do te jete gati?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 14:55   #91
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,858
Thanks: 869
Thanked 1,639 Times in 954 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Jane dhene shume data dhe ne fund eshte shtyre inagurimi. Por ksaj rradhe kane vendos qe ndeshjen e fundit ne grup me Francen ne Nentor ta luajne ne stadiumin e ri. Te shohim.
__________________
Always loud & always proud!
border=
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 21:07   #92
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,054
Thanks: 3,500
Thanked 2,817 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Tribuna qe nuk duket ne video eshte kjo tribuna majtas ne foto. Me siguri do te jete tribuna per bileta vip, per te ftuar, gazetar etj. Ne video qenka akoma me skele.

Stadium per note dhjeteshe..


Stadiumi Arena Kombetare - Tribuna e shemtuar VIP 🤨
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 22:35   #93
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,547
Thanks: 3,652
Thanked 4,203 Times in 2,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 434
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Kur e mendon si ka qene me heret stadiumi Bardhyl, ky eshte space shuttle.

Ndonje verejtje edhe mund te kete por ja bojm hallall.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 23:11   #94
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,704
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Shume i shemtuar.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 23:15   #95
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,343
Thanks: 880
Thanked 482 Times in 306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Mall dhe kaq. Po shyqyr qe po na lozin mirė ēunat kėtė periudhė thoje pa
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 23:27   #96
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,704
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Te duket sikur ke nje mur betoni perballe qe i zente betoni nen vete qe skane te fryre me beton.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 06:53   #97
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 22:32   #98
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,704
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Shemti totale..si fytyra e ketij shpjeguesit.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 08:37   #99
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Inaugurimi i “Arenės Kombėtare”, Dervishaj zbulon: Do tė jetė gati edhe para Francės, tribunėn e kemi zvogėluar sepse….


Stadiumi “Arena Kombėtare” qė ėshtė nė ēastet e fundit tė ndėrtimit tė tij, flitej se do tė inaugurohej nė takimin me Francėn nė nėntor, por anėtari i Komitetit Ekzekutiv, Arben Dervishaj, zbulon se do tė jetė gati edhe mė parė.

Nė njė prononcim pėr “Abc News”, Dervishaj deklaron se nė “Arenėn Kombėtare” do tė luhet edhe takimi para Francės, ku Shqipėria do tė presė Andorrėn, mė 14 nėntor
DATA – Ne jemi nė momentet e fundit tė stadiumit. Ne do realizojmė objektivin, qė do luajmė edhe me Francėn, por edhe me Andorrėn. Do zhvillohet ndeshja me Andorrėn nė 14 nėntor, ndėrsa me Francėn e kemi nė 17. Pjesa e tribunave, pėrveē asaj qėndrore, ėshtė 99% e pėrfunduar. Fusha qė po shtrohet, do tė jetė gati qė nė 20 tetor, por ndeshja e parė aty do tė luhet pas 1 nėntorit, nė prani tė pėrfaqėsuesit tė UEFA-s.

TRIBUNA QĖNDRORE – Zgjedhja e tribunės, ka qenė edhe zgjedhje e projektit. Ne mund ta zmadhonim, por do i shkonim nė kurriz tė shėrbimeve. Nėse do zmadhonim tribunėn, do zvogėlonim shėrbimet. Tek VIP-i, nuk ėshtė vetėm vendi, por edhe shėrbimi. Bileta nė fakt, ėshtė e shtrenjtė. Tribuna VIP, nė aspektin e tė ardhurave, afron rreth 40% tė tė gjithė tė ardhurave tė stadiumit.
EKIPET SHQIPTARE – Kosto pėr mirėmbajtje ėshtė goxha e madhe. Vlerat qė FSHF ka vendosur pėr stadiumet e Elbasanit dhe Shkodrės, nuk janė tė papėrballueshme pėr ekipet shqiptare. Klubet do paguajnė njė tarifė nėse duan tė luajnė kėtu, por edhe tė ardhurat do jenė mė tė mėdha. Bileta do jetė mė e shtrenjtė, dhe afrohen mė tepėr shėrbime. Ose, mund tė ketė edhe njė formulė tjetėr. I lihet shoqėrisė “Kuq e Zi” organizimi i ndeshjes, dhe tė ardhurat e biletave ndahen sipas njė raporti tė caktuar.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 05:34   #100
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Nuk do e besoni kush do jetė prezent nė stadium gjatė inagurimit tė “Arena Kombėtare”

Dje ėshtė mbledhur Komiteti Ekzekutiv nė Federatėn Shqiptare tė Futbollit, ku ndėr tė tjera ėshtė vendosur edhe nė lidhje me ceremoninė e inaugurimit tė stadiumit tė ri kombėtar.
Impianti qė po ndėrtohet nė kryeqytet pritet qė tė miratohet nė pėrballjen zyrtare qė kuqezinjtė do tė luajnė mė 17 nėntor kundėr kampionėve tė botės nė fuqi, Francės.
“Panorama Sport”, nga burime kofidenciale tė besueshme ka mėsuar se pritet qė nė vendin tonė, pikėrisht mė 17 nėntor tė jetė nė Tiranė edhe presidenti i UEFA-s, Aleksandėr Ceferin.
Numri njė i institucionit europian tė futbollit pritet qė tė pranojė ftesėn zyrtare tė bėrė nga FSHFja, pėr kėtė eveniment festiv, qė korrespondon edhe me ndeshjen kundėr kampionėve tė Botės.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur