Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-05-2015, 20:35   #81
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,884 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Pjellori dynjaja.
Ja edhe njė pėrcaktor tjetėr i saktė.
Kėtu asnjė nuk ėshtė shterpė. (apo e do ta shkruaja beronjė)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2015, 08:36   #82
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,446
Thanks: 8,367
Thanked 6,427 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

forumi eshte droge... po kaluan 3 dit pa hyre ne te , te zene te dridhurat ! Forumi te le pa pune, pa gjume......
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 09:59   #83
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Vend per me shit mend.

Fale google search kemi bo mend me bollek secili

Tani qe je bere Boss, te shitet produkti.....(materialisht)

Nuk ke me nevoje te shesesh mend.
Boll ke invest-ue.
Je me fat, e kam thene me kohe....
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 10:43   #84
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

Qdo gje me mas,e masa ne kanar,ketu bejm hajgare kur duhet por jemi edhe serioz ....me pelqen shum humori kuptohet vetem me ata persona qe i kam miq,por ka edhe tema shum te mira dhe serioze qe mundesh te mesosh shum,gjithkush ne drejtimin e vet,ishalla veq me gezime dhe te mira...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 13:05   #85
Xhuljan
entity
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 424
Thanks: 5
Thanked 43 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

Forumi eshte menyre e lezetshme per te vrare kohen.
Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 21:23   #86
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 765 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

forum esht i krijo shoqeri te shendosh njihem mes vet der tan kam krijo shum miq te dashur ne forum
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 21:38   #87
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,571
Thanks: 1,875
Thanked 862 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Ne shqiperi chat , jashte shqiperise informacion !
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 21:43   #88
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,061
Thanks: 4,292
Thanked 4,758 Times in 1,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare eshte forumi?

Na ishte njehere........
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 06:00   #89
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 870
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Cfare eshte forumi?

Forumi eshte nje website me stoqe temash.
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 08:32   #90
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Vendi ideal per te marre vemendjen qe te mungon jashte ne realitet. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 09:14   #91
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,436
Thanks: 1,907
Thanked 757 Times in 585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Mendoj qe asht platforma ma e mire virtuale , jan te gjitha ne nje: njohje, informim, argetim, “vemendje”, realitet , fallcitet , etj etj.
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 09:53   #92
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,821 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare eshte forumi?

Ka qen sofer e kendshme meqe Jam nga fillestaret e kesaj faqe . Kishe kenaqesi ta hapje te lexoje ! Njerzit ishin pa komplekse si tani.
Qekur erdhen nga forumet e tjera ( nuk po i fus Te gjithe ne nje thes ) u kthy ne keshill ndrikullash. Kaq per sot
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 14:45   #93
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,061
Thanks: 4,292
Thanked 4,758 Times in 1,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Eshte nje hajdut qe nuk deshirojme ta burgosim..

(Na e vjedhi gjysmen e kohes e me teper..)
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 18:01   #94
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,707
Thanks: 5,866
Thanked 6,251 Times in 3,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 268
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare eshte forumi?

Vater virtuale ..komuniteti. Ne k’te rast e nje komuniteti te percaktuar.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 18:37   #95
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,703
Thanks: 169
Thanked 1,304 Times in 973 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

..humbje kohe.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 18:40   #96
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,763
Thanks: 6,717
Thanked 8,282 Times in 3,965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare eshte forumi?

Akoma se kam kuptuar!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 20:44   #97
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,304
Thanks: 4,143
Thanked 6,888 Times in 2,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Eshte institucion.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 08:46   #98
Jetmira
Jetmira
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,586
Thanks: 1,336
Thanked 1,111 Times in 451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare eshte forumi?

Per te kaluar kohen
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 09:58   #99
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 201
Thanks: 270
Thanked 83 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Cfare eshte forumi?

Mė lejoni t'ua tregoj nė tregim pėr njėrin qė i prishet rrota e autos,
me tė cilin rast i humb 4 vidat (mos gabofsha i thonė ashtu) dhe njeriu ,
duke qėndruar pranė automjetit e duke e menduar se si do t'ia bėjė,
njė budalla apo pak i luajtur mendėsh si themi ne, i thot: ēfarė po mendohesh?
Merre nga njė vidė nga tri rrotat e tjera dhe montoje rrotėn e 4-tė!!!

Nė fakt, e tėrė jeta ėshtė mėsim, mėsim e vetėm mėsim para se t'ia mėsosh
dikujt tjetėr nė mėnyra tė ndryshme!
ricky_ch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 11:48   #100
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,304
Thanks: 4,143
Thanked 6,888 Times in 2,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Pazar i madh. Ca shesin, ca blejne, ca shetisin, ca dalldisin... "the city that never sleep" kur flene ne jurop, zgjohen ne ju es. dhe rokad.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur