Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-07-2019, 20:46   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,934
Thanks: 14,718
Thanked 8,995 Times in 5,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

I shpifur sbesoj esht as turk .sh i bardhe
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2019, 22:07   #22
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,712
Thanks: 5,866
Thanked 6,252 Times in 3,114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 268
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Trump dhe Borisi jane njesha


Te ishte bere Farage me mire
Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2019, 22:11   #23
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,174
Thanks: 0
Thanked 1,029 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

ky do ket ngja nga stergjyshja.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 03:55   #24
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Farage eshte njeri i llogjikes

Ju pjella e sotme jeni armik me llogjiken
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 17:37   #25
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

kur ti dali autosomalia e ngjashme me juke budhgarin edhe ky me ēdo kusht hyhyhyyy do te dali autochtonus ne Ingland
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 20:57   #26
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 923
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 21:06   #27
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,503 Times in 1,300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Si eshte e mundur gjithmone me ksi konspiracione me prejardhje Shqiptare lol.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 21:09   #28
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Of corse, Odhbenian are ever number one
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 04:20   #29
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 933
Thanks: 34
Thanked 327 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Jo per gje por kujt i plasi se ka origjine otomane dhe shqiptare? Kush ka kohe qe meret me keto "studime"?? Shqiptaret e shqiperise vdesin per keto lloj lajmesh ��
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 06:42   #30
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,836
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Nuk ka origjine shqiptare kryeministri. Ka ndodhur nje ngaterrim me emrin e gjyshit te tij Ali Kemal. Ne fakt jane dy Ali Kemala, per te cilet flitet ne burime. Njeri eshte shqiptar dhe ushtarak dhe tjetri turk, poet dhe politikan. Kryeministri ka lidhje me kete te dytin, turkun. Pra, origjina e tij eshte turke e jo shqiptare.

Tani, rasti mbyllet.
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 16:58   #31
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Nuk ka origjine shqiptare kryeministri. Ka ndodhur nje ngaterrim me emrin e gjyshit te tij Ali Kemal. Ne fakt jane dy Ali Kemala, per te cilet flitet ne burime. Njeri eshte shqiptar dhe ushtarak dhe tjetri turk, poet dhe politikan. Kryeministri ka lidhje me kete te dytin, turkun. Pra, origjina e tij eshte turke e jo shqiptare.

Tani, rasti mbyllet.
AliShqiptari ja ka leru grun Ali turkut lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 21:28   #32
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,763
Thanks: 6,717
Thanked 8,282 Times in 3,965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Shyqyr qe nuk eshte se edhe kte mrrokell kishim mangut!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 21:36   #33
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 923
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 21:43   #34
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 923
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 21:47   #35
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 923
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 21:51   #36
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 923
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 171 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 21:28   #37
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,382
Thanks: 17
Thanked 174 Times in 145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

borisi, ngjan vertet si rus, se edhe emrin e paska rus,
mos ndoshta nena e tij dikur, ka kaluar pushime te kendeshme ne rusi
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 22:03   #38
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,057
Thanks: 15,604
Thanked 9,249 Times in 6,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
borisi, ngjan vertet si rus, se edhe emrin e paska rus,
mos ndoshta nena e tij dikur, ka kaluar pushime te kendeshme ne rusi
Ster-stergjysherit i ka jermane te............ Alexander Boris Johnson de Pfeffel.

I have eine mystery gecrackt, brohoriti Johnson para kamerave.

PS....po qfar shqiptar ky LESHI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 09:49   #39
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,712
Thanks: 5,866
Thanked 6,252 Times in 3,114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 268
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

Borisi ...na e ka hoqur komplet interesin ne pergjithesi ndaj politikes k’tu .... sa te dali ne tv e nderroj kanalin direkt . Shameless !!!!!!!
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2019, 19:16   #40
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,382
Thanks: 17
Thanked 174 Times in 145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Kush ėshtė Boris Johnson, Kryeministri i ri i Britanisė sė Madhe?

sot kur e pashe ne konference shtypi, mu duk tamam si ēoban dhensh, jo si udheheqesi i britanise,
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur