Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-03-2011, 14:25   #1
Juliana
Anėtar
 
Avatari i Juliana
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Vendndodhja: Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,rendesi ka qe ti do mbetesh enderra ime e preferuar
Posts: 59
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Juliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuar
Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Cilet jane me te sigurte dhe me te kujdesshem ne timon?

(Femrat,si gjithmone
__________________
Me te mira se une...Sa te duash. Me te keqija se une....Yyyyy me lopate i gjen..Por si une s'ekzistojne .:)
Juliana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 15:28   #2
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 45 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Nese do te gjesh vend parkimi, dhe te ulesh mundesine per aksident me 70% ... Hiqju patenten femrave
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 16:41   #3
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Mos! Shume teme e veshtire kjo.....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 17:11   #4
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

disahere kam pare femra ne mosha te ndryshme qe nuk kane ditur te parkojne makinen, shume vend kane pasur, jane perpjekur per disa minuta, ca kane ikur kurse te tjerat e kane lane makinen nje meter larg tortuarit :|


Inatosesha dhe qeshja, po i vezhgoja nga larte, me vinte ti trokisja tek dritarja dhe ti thoshja "dil se e parkoj une, shiko dhe meso"


nje grua me makine te re i beri zbor rrotave ishte dhe makine e re
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 17:29   #5
iNa-BoBiNa
Anėtar i ri
 
Avatari i iNa-BoBiNa
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
iNa-BoBiNa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Thirsty i futi te gjithe femrat ne nje thes... iiiiii.

Per vete di te them qe e ngas mire. Perderisa mesova mamin dhe vellain, dhe te dy e ngasin shume shume mire makinen, atehere jam mire ne timon.
iNa-BoBiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 18:26   #6
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

AHHHHHH femrat ne timon..ppupupupupup larg qoft

kam nje komshie un ktu qe pret te parkojne makinat e gjith pallatit qe te parkoj e fundit e te dali e para se perndryshe ajo hyn e sdel dot me nga parkingu..
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2011, 19:10   #7
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Shoferi mė i mirė e ka emrin mashkull apo femėr?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Juliana Shiko postimin
Cilet jane me te sigurte dhe me te kujdesshem ne timon?
(Femrat,si gjithmone
Mjafton tė shikosh sportet e garave me makina dhe do ta gjesh pėrgjigjen se cilėt janė shoferėt mė tė mirė. Pyetja jote ėshtė e njėjtė sikur tė thuash qė cilėt janė futbollistėt me tė mirė, femra apo meshkuj.

E kuptoj qė pyetja jote ka lidhje me kujdesin dhe seriozitetin nė marrjen e timonit, por dihet qė ai qė ėshtė i paaftė pėr diēka, i merr gjėrat mė seriozisht.

Pėrshtypja qė kam krijuar unė nga realiteti ėshtė se femrat pėrgjithėsisht janė shofere tė ngathėta dhe tė paafta.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 17:53   #8
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi mė i mirė e ka emrin mashkull apo femėr?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Mjafton tė shikosh sportet e garave me makina dhe do ta gjesh pėrgjigjen se cilėt janė shoferėt mė tė mirė. Pyetja jote ėshtė e njėjtė sikur tė thuash qė cilėt janė futbollistėt me tė mirė, femra apo meshkuj.

E kuptoj qė pyetja jote ka lidhje me kujdesin dhe seriozitetin nė marrjen e timonit, por dihet qė ai qė ėshtė i paaftė pėr diēka, i merr gjėrat mė seriozisht.

Pėrshtypja qė kam krijuar unė nga realiteti ėshtė se femrat pėrgjithėsisht janė shofere tė ngathėta dhe tė paafta.
S'eshte i drejte ky krahasim. Numerikisht, pjesemarrja e femrave ne sportet automobilistike eshte shume here me e vogel se ajo e meshkujve dhe kjo jo sepse nuk jane te afta, por keto sporte jane shume maskiliste! Ne aktivitete ku elementi kryesor nuk eshte forca, per mendimin tim, aftesite jane te barabarta!
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 18:33   #9
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,483
Thanks: 285
Thanked 553 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Pse kan mesuar dhe femrat te ngasin makinen?!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 18:40   #10
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,199
Thanks: 586
Thanked 3,482 Times in 645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Ska gjini shoferlleku , eshte si puna asaj sesht me te thenme por me te dhenme ... Ka meshkuj qe din ti japin mir makines por ka dhe femra po te zonjat sa meshkujt .
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 18:53   #11
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Ska gjini shoferlleku , eshte si puna asaj sesht me te thenme por me te dhenme ... Ka meshkuj qe din ti japin mir makines por ka dhe femra po te zonjat sa meshkujt .
ehe... ashtu eshte...prandaj sta kan dhen akoma patenten ty??
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 19:10   #12
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,199
Thanks: 586
Thanked 3,482 Times in 645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga arapciu Shiko postimin
ehe... ashtu eshte...prandaj sta kan dhen akoma patenten ty??

Kam dhjet vjet qe kam patent e kam nderruar disa makina por jo sepse sjam shofere mir haha
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:18   #13
Urban
Super Anėtar
 
Avatari i Urban
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 208
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Urban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

.........................................
Urban nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:27   #14
Urban
Super Anėtar
 
Avatari i Urban
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 208
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Urban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer
I di emrat e ketyre 25 femrave shofere ??
I numerove?

Mua me dolen 26 .

E rendesishme eshte se jane shendosh e mire...per makina s'ka problem...paguajne baballaret ose burrat
Urban nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:39   #15
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Shoferi mė i mirė e ka emrin mashkull apo femėr?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido
S'eshte i drejte ky krahasim. Numerikisht, pjesemarrja e femrave ne sportet automobilistike eshte shume here me e vogel se ajo e meshkujve dhe kjo jo sepse nuk jane te afta, por keto sporte jane shume maskiliste!
Ėshtė mė i vogėl sepse nuk japin rendimentin e meshkujve. Po tė ishin tė barabartė nėpėr sporte, do tė kishim skuadra me gjini tė pėrziera dhe jo tė ndara. Skuadrat e meshkujve gjithnjė kanė rendiment dhe rezultate mė tė larta.

Citim:
Ne aktivitete ku elementi kryesor nuk eshte forca, per mendimin tim, aftesite jane te barabarta!
Fjalitė e tua bien nė kundėrshtim me njėra-tjetrėn. Pėrfundimisht, ti ēfarė mendon? Nė sporte meshkujt janė mė tė aftė, apo jo?

Nuk ka asnjė aktivitet ku gjinitė kanė aftėsi tė barabarta, por mos tė devijojmė nga tema, sepse kėtu po flitet pėr drejtimin e automjeteve.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:43   #16
Urban
Super Anėtar
 
Avatari i Urban
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 208
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Urban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
26 jane, e sakte !

Ja pra pse : Shoferi me i mire e ka emrin mashkull !


D.m.th. e pranon?!
Meri, mendoj se do te kesh problem me pjesen tjeter te gjinise se bukur ne kete forum. lol

Robbery....eja nje minute te lutem
Urban nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:48   #17
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 45 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Nuk e di nese do kem prb, Urban (dhe pse ti ke hallin e bastit)

....por di qe me mjafton te them ate qe mendoj.
Kshe nje tu bene dy...

Kam nje kungulleshke e ndaj ne 2 pjese...
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:50   #18
Urban
Super Anėtar
 
Avatari i Urban
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 208
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Urban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Nuk e di nese do kem prb, Urban (dhe pse ti ke hallin e bastit)

....por di qe me mjafton te them ate qe mendoj.
Bastin e kam vendos per ty. Kam besim tek ti...mos me deshpero

p.s. je shume e drejte.
Urban nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2011, 20:54   #19
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 45 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
YouTube - Reshit Qershori - Byrek byrek o usta Murat.............................................``Ec` `
Ti lal duhet me ndigju... U bu bu mi mome po me dhemb kaptina
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2011, 00:01   #20
Alkoma
Jezusi Shpeton
 
Avatari i Alkoma
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Shqiperi
Posts: 2,625
Thanks: 110
Thanked 260 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Alkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Jam kurioz te di pse ne F1 nuk ka pilote femra?!

edhe pse nuk ka lidhje me temen, me falni.
__________________
Shqiperia Atdhe i dashur

Pse i mbyllim syte kur lutemi...?!! -Kur qajme...??
-Kur enderrojme..??
-Kur puthemi...?!!
... -Sepse, gjerat me te
bukura ne jete nuk
shikohen me sy...
-Por me zemer
Jeta eshte sakrifice, pa sakrifice NUK ka jete.
Nuk ka Zot tjeter pervec Trinise dhe Jezusi eshte Biri i Perendise.
Alkoma nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur