Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-04-2012, 19:53   #1
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
A po flirton ajo me mua?

Pershendetje te gjitheve!

Desha te ndaj nje problem timin me ju sepse njeriu mund ti jape zgjidhje shume problemeve te te tjereve por per te tijat e ka me veshtire.

Jam nje djale 30 vjec beqar,ne pune kam nje kolege pak me te madhe se une e martuar prej 8 vitesh dhe me femije.
Ajo shpesh here me afrohet me prek ne krah si pa dashje dhe me afrohet shume prane (ne nje distance afer 30 cm) dhe me sheh ne sy dhe ne buze,kjo situate me ka ndodhur disa here.
Disa here kam provuar mos ti flas fare dhe ta anashkaloj (duke menduar qe eshte grua e martuar)por ajo eshte ndjere vertet keq per kete dhe me ka thene se perse nuk i flas.

Desha te di a po flirton ajo me mua,a po ushqen ndjenja ajo per mua, apo eshte nje sjellje thjesht miqesore e saj.
Ju jam shume mirenjohes nese me ndihmoni me pergjigje sepse kjo situate me ven vertet ne siklet dhe nuk po di si te veproj.
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-04-2012, 20:03   #2
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga simple mind Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve!

Desha te ndaj nje problem timin me ju sepse njeriu mund ti jape zgjidhje shume problemeve te te tjereve por per te tijat e ka me veshtire.

Jam nje djale 30 vjec beqar,ne pune kam nje kolege pak me te madhe se une e martuar prej 8 vitesh dhe me femije.
Ajo shpesh here me afrohet me prek ne krah si pa dashje dhe me afrohet shume prane (ne nje distance afer 30 cm) dhe me sheh ne sy dhe ne buze,kjo situate me ka ndodhur disa here.
Disa here kam provuar mos ti flas fare dhe ta anashkaloj (duke menduar qe eshte grua e martuar)por ajo eshte ndjere vertet keq per kete dhe me ka thene se perse nuk i flas.

Desha te di a po flirton ajo me mua,a po ushqen ndjenja ajo per mua, apo eshte nje sjellje thjesht miqesore e saj.
Ju jam shume mirenjohes nese me ndihmoni me pergjigje sepse kjo situate me ven vertet ne siklet dhe nuk po di si te veproj.
Ashiqare ,qe po.Kujdes!
Adria nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-04-2012, 20:05   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,259
Thanks: 15,012
Thanked 12,840 Times in 8,079 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga simple mind Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve!

Desha te ndaj nje problem timin me ju sepse njeriu mund ti jape zgjidhje shume problemeve te te tjereve por per te tijat e ka me veshtire.

Jam nje djale 30 vjec beqar,ne pune kam nje kolege pak me te madhe se une e martuar prej 8 vitesh dhe me femije.
Ajo shpesh here me afrohet me prek ne krah si pa dashje dhe me afrohet shume prane (ne nje distance afer 30 cm) dhe me sheh ne sy dhe ne buze,kjo situate me ka ndodhur disa here.
Disa here kam provuar mos ti flas fare dhe ta anashkaloj (duke menduar qe eshte grua e martuar)por ajo eshte ndjere vertet keq per kete dhe me ka thene se perse nuk i flas.

Desha te di a po flirton ajo me mua,a po ushqen ndjenja ajo per mua, apo eshte nje sjellje thjesht miqesore e saj.
Ju jam shume mirenjohes nese me ndihmoni me pergjigje sepse kjo situate me ven vertet ne siklet dhe nuk po di si te veproj.
Duhet ta ndihmosh kolegen, mos e lėr tė vuaj, fundja miku i mirė aty duket.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-04-2012, 20:20   #4
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Ajo hapur fare po kerkon sex nga ty, se po te ishin ndjenja ajo do sillej krejt ndryshe. Ndryshe keto gra quhen "cougar women"

“Cougar” is an older woman, usually 35+, who sexually pursues men at least 10 years their junior.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-04-2012, 23:03   #5
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Aaaa

Me vertete je ne situat te veshtire , une them se duhesh te tregohesh me i hapur me ate grua ( kolege) . Ndryshe thenie e saj thote : '' Kam burrin dhe tre jarana, prap jam e pa knaqur DOKTOR !''

__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-04-2012, 23:14   #6
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Jo plako, ajo nuk po flirton, ti po rrezikon seriozisht nje perdhunim.
atrevido nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 18:32   #7
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 19 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Jepi ate qe kerkon nese te pelqen mo vllacko ,qenka lodhur nga jeta martesore edhe kerkon aventura me djemulinka ,kujdes vetem se nuk dihet me sa ka vajtur para teje.....
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 18:39   #8
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,259
Thanks: 15,012
Thanked 12,840 Times in 8,079 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Hė.......ka ndonjė zhvillim tė ri sotė apo vazhdon akoma me shikime provokuese??
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:30   #9
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga simple mind Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve!

Desha te ndaj nje problem timin me ju sepse njeriu mund ti jape zgjidhje shume problemeve te te tjereve por per te tijat e ka me veshtire.

Jam nje djale 30 vjec beqar,ne pune kam nje kolege pak me te madhe se une e martuar prej 8 vitesh dhe me femije.
Ajo shpesh here me afrohet me prek ne krah si pa dashje dhe me afrohet shume prane (ne nje distance afer 30 cm) dhe me sheh ne sy dhe ne buze,kjo situate me ka ndodhur disa here.
Disa here kam provuar mos ti flas fare dhe ta anashkaloj (duke menduar qe eshte grua e martuar)por ajo eshte ndjere vertet keq per kete dhe me ka thene se perse nuk i flas.

Desha te di a po flirton ajo me mua,a po ushqen ndjenja ajo per mua, apo eshte nje sjellje thjesht miqesore e saj.
Ju jam shume mirenjohes nese me ndihmoni me pergjigje sepse kjo situate me ven vertet ne siklet dhe nuk po di si te veproj.
Kape , shtrije , dhe .....
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:32   #10
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 19 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

haha feeling je e poshter mos ja thuaj troc me se e kemi te turpshem
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:37   #11
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
haha feeling je e poshter mos ja thuaj troc me se e kemi te turpshem
Sa t'ja thote ajo direkt e ti bjere si bombe , thash ta parapergatis une nje ēiēke
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:14   #12
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

a e gjete veshtire si zgjidhje
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:16   #13
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 19 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

He simple mezi po te prisnim e mbyte lepurin?
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:17   #14
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

ishte pushim sot
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:19   #15
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
haha feeling je e poshter mos ja thuaj troc me se e kemi te turpshem
a eshte turp te kesh turp
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:20   #16
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
He simple mezi po te prisnim e mbyte lepurin?
sa ju pelqen dhuna
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:21   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,259
Thanks: 15,012
Thanked 12,840 Times in 8,079 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Po mirė o simple 30 vjeē ti dhe pret tė mėsoj Feeling, nuk tė vjen pak turp nga vetja.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:22   #18
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 19 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga simple mind Shiko postimin
sa ju pelqen dhuna
Jo nuk eshte dhune jo eshte shpreje e bere punen a po hic....
ti je djale me ndjenja keshtu me dukesh mua,per mendimin tim mos ju fut kesaj valles se do te te lere pa breke ne fund,ik te njohesh ndonje cupe te moshes tende e te dashurosh
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:25   #19
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po mirė o simple 30 vjeē ti dhe pret tė mėsoj Feeling, nuk tė vjen pak turp nga vetja.
mesim te mire me dha
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 20:26   #20
simple mind
new
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
simple mind ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A po flirton ajo me mua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
Jo nuk eshte dhune jo eshte shpreje e bere punen a po hic....
ti je djale me ndjenja keshtu me dukesh mua,per mendimin tim mos ju fut kesaj valles se do te te lere pa breke ne fund,ik te njohesh ndonje cupe te moshes tende e te dashurosh
nuk eshte se skam
simple mind nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur