Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kush eshte me e mire?
Shkendije Mujaj 3 50.00%
Jenifer Lopez 3 50.00%
Votues: 6. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-09-2013, 13:34   #41
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Se gjushe te shkolla rezervave.Duhet te boshe postobllokun te urra,tek rruga elbasonit.

Shkendija,qe Zoti e rujt,boka seks edhe kur haka buk.
Ato bishin si pula ti shkruan.....ups
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-09-2013, 13:41   #42
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ato bishin si pula ti shkruan.....ups
hahaaa...Bishin a nuk bishin osht diskutim tjeter,rendesi kishte qe ti zbatoshe orarin e kontrolloshe zonen.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-09-2013, 10:55   #43
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
hahaaa...Bishin a nuk bishin osht diskutim tjeter,rendesi kishte qe ti zbatoshe orarin e kontrolloshe zonen.
Pak sakrifica i benim Serafim....
Sot jane te lodhur ne djep....me porno.
Por kur ja leverdis perse jo................................
Interes,dje,sot dhe neser ka shkruar nje femer ne forum.
Ka te drejte.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2013, 14:20   #44
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

S'me ēudit fakti qe e ben 10 here ne dite. Secili ka profesionin e vet, kjo pallohet.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 13:21   #45
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,590
Thanks: 5,798
Thanked 6,177 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

per cilen arsye hyn tek Kuriozitetet kjo
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 13:26   #46
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,621
Thanks: 166
Thanked 1,290 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

hyn te kuriozitetet sepse ashtu sic ka shkendije ka dhe shkendijo qe duan te dine se cfare ben dhe mendon shkendija.
kanina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 13:28   #47
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,590
Thanks: 5,798
Thanked 6,177 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ah se dija qe 1 rast i tille hyn tek, kuriozitetet...
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 13:32   #48
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,621
Thanks: 166
Thanked 1,290 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

shkendija eshte bere e "famshme" nga shkendijot qe jane kurioz per te. ti se dije sepse ti nuk je shkendijo.
kanina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:04   #49
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Nuk e kuptoj pse e quajne kengetare, asnje kenge te saj s'kam degjuar!
Mua me ngjan pak ordinere.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:07   #50
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
Nuk e kuptoj pse e quajne kengetare, asnje kenge te saj s'kam degjuar!
Mua me ngjan pak ordinere.
Kengetare e quajne sepse MIKROFONIN nuk heq asnjehere nga goja
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:39   #51
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,024
Thanks: 1,844
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

vetem tema idiote hap ky
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:42   #52
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
me qen kengtar sot eshte njesoj si me qen shofer o sero
Sot qe te jesh kengetar, eshte kusht te mos dish te kendosh...
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:54   #53
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,024
Thanks: 1,844
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Sot qe te jesh kengetar, eshte kusht te mos dish te kendosh...
Po ti di?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-11-2013, 14:57   #54
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Uuuueeeeeee...... cfare inteligjence fenomenale qe paska Shkendija. Ka tregues direkte per kete gje, right?
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-01-2014, 22:21   #55
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Bomba e Shkėndijės

E njohur shpesherė pėr trupin e saj tė papėrballueshėm dhe pėr fotografitė kontraverse, ajo sėrish ėshtė kujdesur pėr tė “tronditur” shqiptarėt.
Ėshtė Shkėndije Mujaj ajo qė nė rrjetin social Facebook ka publikuar njė foto tė re tė saj.

Ajo shfaq gjoksin nė rroba banjo, teksa trupin nuk heziton ta tregojė nė xhinse seksi.

Nuk ėshtė hera e parė qė Shkėndija bėn kėso lloj fotografi joshėse. Ajo edhe nė tė kaluarėn ka ditur tė zė kryetitujt e gazetave me dukjen e saj tejet, tejet... quajeni si tė doni! /Telegrafi/

Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-01-2014, 22:23   #56
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Shkendija e ka nje mikesh te fort e din ti kend o LUM ....???

I ka hak paret kjo Lum ,,,,
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-01-2014, 22:25   #57
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Kend ashtu more mik ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-01-2014, 22:34   #58
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

ate qe luan ne spotin e DUDE-s Skuadra Jone ate Kallashin si i thojne e Shqiperise qe eshte ..

Ka nje klub nate ajo ...,.
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-01-2014, 22:37   #59
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ku duhet me ja bo liken ketyre fotove ?

Ka fillu me von iēik bark dhe Shkendija,edhe se osht akoma elegante kur shko fle gjum me syse dielli.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 31-05-2014, 12:39   #60
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shkendije Mujaj.

O cuna o cuna...taze kjo ...sa dul prej furres
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur