Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime > Sfonde pėr kompjuter

Sfonde pėr kompjuter Shkarko pamje pėr sfondin tėnd tė kompjuterit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-05-2016, 17:05   #1
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 288
Thanks: 125
Thanked 87 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
my best

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ﴾®﴿ pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2016, 17:07   #2
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 288
Thanks: 125
Thanked 87 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: my best

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ﴾®﴿ pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2016, 17:19   #3
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 288
Thanks: 125
Thanked 87 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: my best

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ﴾®﴿ pėlqehet nga
i vjetėr 30-07-2018, 12:45   #4
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 288
Thanks: 125
Thanked 87 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: my best

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ﴾®﴿ pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur