Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-05-2019, 07:03   #41
Demokrati
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 49
Thanks: 1
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Demokrati ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Eshte per te qeshur njekohesisht per te qare se si disa nipat e bllokut komunist dhe zarat e liderit suprem arrijne deri aty sa te sulmojne nje gazete e huaj se per hir te se vertetes eshte me prestigjioza ne europe .Madje dikush ktu tha se Tos Nanoja fitoi gjyqin me l'espresso dhe Meta me la republican se medemek dhe Bildi ja fut kot dhe kryehorri i korruptuar po ti padise do fitoje njesoj si te meparshmit. Ku krahasohet Bild me kto dy pacavuret italiane... Te mjeret ju se u genjen mendj per lideri e dhjere suprem do te sfidoje shtypin gjerman per te zbardhur faqen se e ka me te zi se kepuca ime. Ne ate kohe jo se ishin te kulluar Nano dhe Meta por skishin kriminel , trafikante e perdhunues ne parlament. Bildi flet per situaten e sotme kur eshte e faktuar cdo gje, se si vendi u mbush me droge , si u futen Noket, prengett, roshet, frroket ne parlament apo lidhjet e dy ministra te brendshem me trafikante . Ose si supermeni i durrsit ulej ne tavoline me nicen, aristotelin platonin dhe benin pazare me votat e durrsakeve duke blere vota. Me e rendsishmja se kan ne dore pergjimet e vet prokurorise te dosjes 184 kur lideri suprem flet ne telefon per zgjedhjet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Demokrati : 18-05-2019 nė 07:18
Demokrati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 07:26   #42
Demokrati
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 49
Thanks: 1
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Demokrati ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
tjeter fakt, disa vite me pare, per nje teke te tij personale kryeministri mbylli nje tv, agon channel, te cilin nuk e kishte ne krah te tij, italiani e hedh ceshtjen ne arbitrazh nderkombetar, fiton gjyqin, thuhet me nje demshperblim prej me shume se 100 milione dollare, keto para duhet tja paguaje shteti shqiptar nga taksat e qytetareve te tij.
vetem per kte fakt, kryeministri duhet te akuzohet, te hidhet ne gjyq, ti sekuestrohet pasuria komplet cka ku ka. dhe pasi te dale nga burgu te detyrohet te punoje gjith jeten per te shlyer miliona dollaret qe ka borxh. nuk mund te paguajne qytetaret shqiptare per tekat e nje kryeministri te cmendur pike

nese nuk bejne kete, shqiptaret kurre ne bote nuk kane per te ndertuar ndonjehere shtet, as per 2000 vjet.
dhe me e forta se kur e pyeten ne opinion per ket gje tha: Nė arbitrazh ka njė klauzolė konfidencialiteti qė deri nė mbarim tė procesit, palėt nuk shprehen. Se po te kishte fituar ky jo vetem do shprehej i pari te ERTV , do bente kryelajm te Top channel, reporttv , vizion plus , portalet dhe gjith mediat bythlepirsa e qeveris.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Demokrati : 18-05-2019 nė 07:28
Demokrati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 08:46   #43
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Qitje sysh me njeri tjetrin. Prit se s’keni pare gje akoma, tha.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 21:51   #44
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Nė orėn 10:15, ata mė nė fund tregojnė tė vėrtetėn. Nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė Shtypit nė Havanė, pas dy ditėsh justifikime, njė zonjė e qeverisė arrin tek gazetari BILD dhe i tha.... Kam njė pėrgjigje pėr ju,qe eshte KJO: Gazeta juaj nuk ėshtė njė media e balancuar pėr ne. Dhe ėshtė e ndaluar qė tė jepni informacione per funeralin e Fidel Castros.

Sipas kėrkesės,te gazetarit ,ajo ja shpjegoi: Ju keni njė ndalim pune nė Kubė. Sigurisht qė mund tė qėndroni kėtu si turist ... Por unė nuk do tė humbas kohėn time kėtu nė Kubė me emrin tuaj. Nėse shohim se ju punoni kėtu, atėherė ju duhet tė mbani pasojat. Ti e kupton se cfar do tė thotė.

Gazetari hulumtoje.... Diktatorėt e shokėve kubanė nuk i pėrshtaten asaj qė shkruan Bild!

29.11.2016 - 15:46.

bild.

Shenimi IM....kshu herr Tiede...heren qeter bo pushime ne Varadero ne kqyr noi BOMBE Femer aty.Ne mos u merr me FIDEL CASTRON.Masanej ne albaZHULERI mund te shkruash si te teket.

Naten e mire Companieros.

Rip FIDEL.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 22:27   #45
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

edhe i tha, hey du Tumane, du schwule Sau, klappen halten und lies mal richtig, was du akoma nicht gesehen hast! Aschluk


Gazetari i “Bild” flet pėr drogėn nė Shqipėri: Pėr ēfarė duhet tė japė llogari Edi Rama


Gazeta Express
20 Maj 2019 22:11
Gazetari i medias prestigjioze gjermane “Bild”, Peter Tiede nė njė intervistė me “Skype” me emisionin “A show” nė News 24 foli pėr shkrimin e tij tė publikuar disa ditė mė parė, ku tregonte se pse “Shqipėria udhėhiqet nga gansterėt”.

Ai komentoi edhe deklaratėn e kryeministrit Edi Rama, i cili ka theksuar se gazeta gjermane ėshtė e stilit “bulevardeske”, qė nuk thellohet nė ēėshtje, por gazetari shtoi se artikulli ėshtė i saktė dhe sipas tij, Rama mė parė duhet tė tregojė se pse nuk funksionojnė disa institucione nė Shqipėri dhe jo tė merret me median gjermane.


Ai tregoi se gjatė njė vizite nė Shqipėri ka parė me sytė e tij laborator heroine nė vitin 2016, por pa treguar vendin se ku. Gazetari theksoi se ai po punon pėr njė material, i cili do tė flasė mbi mafien shqiptare.

“Ai ka tė drejtė se ne jemi njė media bulevardeske, por artikujt tonė janė tė shkurtėr sepse ky ėshtė stili i kėsaj mediaje. Kėto janė gazeta qė citohen dhe iu referohen mė shumė nė Gjermani dhe nė tė gjithė botėn. Sigurisht se zoti Rama duhet tė pėrballet me argumentet se pse nuk funksionojnė Gjykata Kushtetuese dhe disa istitucione tė tjera dhe a ėshtė e lirė media nė Shqipėri.

Kėto duhet t’i shpjegojė Rama. Unė kam parė edhe laborator heroinė nė verėn e vitit 2016, sepse kam qenė dhe kam udhėtuar nė Shqipėri. Thuhet se 70 pėr qind e kanabisit qė shitet nė vendet perėndimore se vjen nga vendi juaj. Nė Durrės vjen kokainė nga Kolumbia. Janė gjetur nė vendin tonė kontejnerė qė pėrmbanin kokainė qė e kishin porositur kriminelėt. Po bėjmė njė material dhe po hetojmė mbi mafien shqiptare”-tha gazetari.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 03:01   #46
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

[QUOTE=SystemA;1595253]Nė orėn 10:15, ata mė nė fund tregojnė tė vėrtetėn. Nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė Shtypit nė Havanė, pas dy ditėsh justifikime, njė zonjė e qeverisė arrin tek gazetari BILD dhe i tha.... Kam njė pėrgjigje pėr ju,qe eshte KJO: Gazeta juaj nuk ėshtė njė media e balancuar pėr ne. Dhe ėshtė e ndaluar qė tė jepni informacione per funeralin e Fidel Castros.

Sipas kėrkesės,te gazetarit ,ajo ja shpjegoi: Ju keni njė ndalim pune nė Kubė. Sigurisht qė mund tė qėndroni kėtu si turist ... Por unė nuk do tė humbas kohėn time kėtu nė Kubė me emrin tuaj. Nėse shohim se ju punoni kėtu, atėherė ju duhet tė mbani pasojat. Ti e kupton se cfar do tė thotė.

Gazetari hulumtoje.... Diktatorėt e shokėve kubanė nuk i pėrshtaten asaj qė shkruan Bild!

29.11.2016 - 15:46.

bild.

Shenimi IM....kshu herr Tiede...heren qeter bo pushime ne Varadero ne kqyr noi BOMBE Femer aty.Ne mos u merr me FIDEL CASTRON.Masanej ne albaZHULERI mund te shkruash si te teket.

Naten e mire Companieros.
Naten e mire Sweetie pie!


That is when you lost you "power" Lum biri!

Was it worth it?

For the ugly fuck!

Oh she is a married woman and has children. E quajne Ilir te shoqin.


RIP POWER!
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 07:22   #47
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

[quote=Adea;1595314]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nė orėn 10:15, ata mė nė fund tregojnė tė vėrtetėn. Nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė Shtypit nė Havanė, pas dy ditėsh justifikime, njė zonjė e qeverisė arrin tek gazetari BILD dhe i tha.... Kam njė pėrgjigje pėr ju,qe eshte KJO: Gazeta juaj nuk ėshtė njė media e balancuar pėr ne. Dhe ėshtė e ndaluar qė tė jepni informacione per funeralin e Fidel Castros.

Sipas kėrkesės,te gazetarit ,ajo ja shpjegoi: Ju keni njė ndalim pune nė Kubė. Sigurisht qė mund tė qėndroni kėtu si turist ... Por unė nuk do tė humbas kohėn time kėtu nė Kubė me emrin tuaj. Nėse shohim se ju punoni kėtu, atėherė ju duhet tė mbani pasojat. Ti e kupton se cfar do tė thotė.

Gazetari hulumtoje.... Diktatorėt e shokėve kubanė nuk i pėrshtaten asaj qė shkruan Bild!

29.11.2016 - 15:46.

bild.

Shenimi IM....kshu herr Tiede...heren qeter bo pushime ne Varadero ne kqyr noi BOMBE Femer aty.Ne mos u merr me FIDEL CASTRON.Masanej ne albaZHULERI mund te shkruash si te teket.

Naten e mire Companieros.
Naten e mire Sweetie pie!


That is when you lost you "power" Lum biri!

Was it worth it?

For the ugly fuck!

Oh she is a married woman and has children. E quajne Ilir te shoqin.https://www.youtube.com/watch?v=kcsPZiQDzk4RIP POWER!
Drei erschreckende FAKTEN des tages

-heute ist nicht..... e premte.
-morgen auch nicht
-übermorgen sowieso.

Erst Dienstag und..................SCHEIß KALT.

PS....banojme ne zonen poshte centrale jug-perendimore,dhe metereologet na lene te shpresojme per mire.SHYQYR nuk ka....brazda dhe fusha me uje te mbetura nga e kaluara ose keneta moqalore.

Chapeau....schatzi.

AproPO....gangsterat nga iliria e blekan 1kg kokaine per=1.000 euro.Jane pasuru lonat.

Tungi.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 21-05-2019 nė 07:24
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 05:15   #48
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,995
Thanks: 2,009
Thanked 2,893 Times in 1,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Flamur Veizaj; ish gazetar tashme i larguar ne Shba per shkak te kercenimeve te frroktareve.

Vangjushi, prokuroria, KM dhe vizat e SHBA-ve e BE-se!
###
Prokuroria e Krimeve te Renda, qe vetem emri i ka mbet i tille, e cila drejtohet nga shoqja e PPP-se znj.Donika Prela, beri qoken e radhes ndaj pushtetit! Per tu dukur sikur po hetojne, e per tu justifikuar para delegacioneve te huaja dhe per t’i “mbush” mendjen opozites e cila po vazhdon presionin e saj, shoqja Prela kishte urdheruar vartesin e “pavarur” Vladimir Mara qe te priste kreun e Bashkise se Durresit Vangjush Dako, mengjesin e se shtunes te dates 15 Maj ne prokurori! Te dy keta, si Prela e Mara jane miq te vjeter te V.Dakos, pasi ketij te fundit i kane pushuar disa here hetimet e ndryshme si per korrupsion, shperdorim detyre, pabarazi ne tendera etj (shikoni arkiven e prokurorise ne Durres)! Kjo miqesi, beri qe V.Dako te caktonte daten dhe oren kur do shkonte ne prokurori, per te dhene shpjegime si ”personi qe ka dijeni per ceshtjen”! V.Dako, thuhet se ka treguar formulen e fitoreve ne zgjedhje, duke treguar takimet me kostumin e “supermenit” te cdo personi qe voton ne qarkun e tij, duke mos perjashtuar edhe “trafikantet e droges” te familjes Avdulaj etj! Per nder te cileve kishte shtruar edhe darke per ti falenderuar per mbeshtetjen para dhe gjate dites se zgjedhjeve! Pas rrefimit te njohjeve, takimeve, bisedave me Avdulajt dhe shume personazheve te tjere, mes tyre edhe me Lul Berishen, procesverbalin e deklarimit e ka redaktuar miku i vjeter i tij prokurori Mara dhe kreu i Bashkise se Durresit eshte larguar i qete, pasi i kishin kerkuar edhe falje per shqetesimin e marrjes ne pyetje!
#Une nuk pres ndonje suprize per V.Dakon ne kete ceshtje, pasi kjo dosje eshte varrosur nga miku tjeter i tij, prokurori Besim Hajdarmataj dhe ish-shefi i akuzes Adriatik Llalla qe “lepihej” me te gjithe politikanet! Nuk pres supriza sepse nuk jane kryer veprimet proceduriale me kohe qe te sigurohen provat mbi bazen e pergjimeve dhe bisedave te shumta, si per vota, vende pune, leje ndertimi apo edhe per tendera publik! Ne te vetmin rast kur MUND te kemi ndonje suprize eshte vetem nese KM E.Rama (si precedenti Fullani) per te qetesuar opoziten, urdheron PPP-n Arta Marku, qe kjo e fundit si ushtare e bindur t’ia delegoje urdherin shoqes Prela qe Vangjush Dako te rri dy muaj ne qeli (edhe pse pa prova konkrete vetem me pergjime) sa te qetesohen ujrat qe tashme i kane plasur Rilindjes! Por kjo eshte shume e veshtire te ndodh, pasi Vangjushi ka qindra biseda e meshazhe te shkembyera me KM, e ketij te fundit nuk i leverdisin t’i dalin ne treg sidomos ne kete kohe kur opozita eshte ne rruge! E deri ne zhvillimet e reja te kesaj ceshtje, ju ftoj te degjojme KM ne daljet tjera qesharake, duke bere tashme jo vetem rolin e policit, prokurorit, ekspertit, gjyqtarit etj, por edhe ne rolin e Ambasadorit te SHBA-ve e vendeve te BE-se, qe heq e vendos viza per te gjithe ata qe i dalin kundra! Aq shume e shqetesojne keto heqjet e vizave, sa harron qe brenda taborrit te tij kishte dhe ka 13 ish- dhe deputete te cileve i eshte anuluar, refuzuar apo nuk i jepet vize per ne SHBA si rasti I.Beqja, J.Qyrbja, S.Tahirit, A.Prenga, M.Frroku, A.Ndoka etj, te cilet edhe sot e ndihmojne KM per vota! Harron qe ka ish/ e kryetar Bashkie me te cilet bene fushate si V.Dako, Q.Sejdini, A.Bushi, T.Peēi, E.Roshi etj, te cilet nuk lejohen edhe ti afrohen murit te Ambasades Amerikane e lere me te marrin viza! E ne keto lista nuk po permend zv/ministra, drejtor te pergjithshem e zyrtare te tjere me te cilet bene fushate cdo dite dhe mburret me punen e tyre! Keshtu qe zyra e propagandes, ta mendoje mire e te zbuloje ndonje shpikje tjeter e jo kete te vizave, se KM vetem per vizen e tij mund te flas!
#Suksese_ne_heqjen_e_vizes_se_radhes#
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 08:47   #49
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

Takimi me Putinin kishte shkaktuar mjaft tronditje nė peizazhin mediatik gjerman. Tabloidi "Bild" shkroi njė koment nė tė cilėn ajo pėrsėriste: Putinin eshte njė vrasės dhe Kupa e Botes ne Rusi eshte e barabarte me Olimpiadėn e Hitlerit ne Germani.Si mundet ti japesht doren nje njeriu te tille.

Pergjigja ishte...BRILIANTE nga....LOJTARI me i FORTE qe ka pasur GJERMANIA + KAMPION BOTE=qe ta FUSTE....TAKEN tek kryet e TRASHA nga trojet.

Cili do jete KY qe thoni juve??????????????????????

SHAH dhe MAT.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DhlQ3lXW0AAF8dI.jpg (22.0 KiloByte, 42 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2019, 16:53   #50
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,995
Thanks: 2,009
Thanked 2,893 Times in 1,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve


Kostoja e njė pishe e prokuroruar nga bashkia e Tiranės nga Fusha shpk krahasuar me ndihmėn ekonomike tė njė familje nė nevojė.

Rroga minimale ne Shqipėri 23000 lekė /190€ ose 29 herė mė pak se kostoja e njė pishe e "pyllit orbital"
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 29-05-2019 nė 17:13
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 14:45   #51
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,995
Thanks: 2,009
Thanked 2,893 Times in 1,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gazeta Bild: Shqipėria, vendi kaotik nė duart e gangsterėve

__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur