Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-04-2019, 21:02   #21
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,379
Thanks: 3,613
Thanked 2,916 Times in 1,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Artikulli thote: “Nė njė tė ardhme jo shumė tė largėt, Shqipėria do tė shpopullohet nga shqiptarėt. Duke qenė vend shumė i mirė, shumė i pasur, me njė klimė tė mrekullueshme, ky vend do tė popullohet nga tė tjerėt.”- shprehet sociologu Zyhdi Dervishi.

Mire mer babe qe do ikin shqiptaret, po kush do vij sipas teje? Kush do vije ne nje vend te rrenuar dhe toke te djegur? Kush jon ata qe do vijne? Kush do ti qeverise ata qe do vijne? do i qeverisin po kta t'sotmit? Pse budallenj jon ata qe t'vijn ene t'vujn atje? Apo do qeverisin vete ata qe do vijn, ene do i zdrypin prej kalit (Jeep-ave me xhoma t'erret) kta zybat e sotem?! Po qe se do vijne te hujt me qeveris ma mire se kta zybat tone, atehere robt do kthehen prap n'shpijat e veta pra automatikisht do ripopullohet prap ai vend. Apo nuk do na lejne mo me u kthy neper shpijat tona, qysh?
Na iku jeta duke lexu lloj-lloj idiotizmash...
Fise Ilire nga Afrika dhe Azia. A nuk donin te sillnin 600.000 siriane?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:07   #22
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,504
Thanks: 8,478
Thanked 6,539 Times in 2,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Fise Ilire nga Afrika dhe Azia. A nuk donin te sillnin 600.000 siriane?
po ca emigrimi eshte ai nga Afrika ne Afrike, nga Kabuli ne Kandahar?
po aty-aty jemi , dhe kto nuk jon aq koqe kanari sa mos ta kuptojne qe barka i paska nxjerr pak me tej bregut te tyre...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:10   #23
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,612
Thanks: 6,969
Thanked 8,222 Times in 5,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Artikulli thote: “Nė njė tė ardhme jo shumė tė largėt, Shqipėria do tė shpopullohet nga shqiptarėt. Duke qenė vend shumė i mirė, shumė i pasur, me njė klimė tė mrekullueshme, ky vend do tė popullohet nga tė tjerėt.”- shprehet sociologu Zyhdi Dervishi.

Mire mer babe qe do ikin shqiptaret, po kush do vij sipas teje? Kush do vije ne nje vend te rrenuar dhe toke te djegur? Kush jon ata qe do vijne? Kush do ti qeverise ata qe do vijne? do i qeverisin po kta t'sotmit? Pse budallenj jon ata qe t'vijn ene t'vujn atje? Apo do qeverisin vete ata qe do vijn, ene do i zdrypin prej kalit (Jeep-ave me xhoma t'erret) kta zybat e sotem?! Po qe se do vijne te hujt me qeveris ma mire se kta zybat tone, atehere robt do kthehen prap n'shpijat e veta pra automatikisht do ripopullohet prap ai vend. Apo nuk do na lejne mo me u kthy neper shpijat tona, qysh?
Na iku jeta duke lexu lloj-lloj idiotizmash...
do vij habibi ,arkadashi dhe djevushka
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:12   #24
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,715
Thanks: 15,476
Thanked 9,374 Times in 5,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Nese ikin SHqipot dmth e braktisen e ja zene vendin tjeret ..si kane bere psh cifutet ...prandaj jan budallenj se ikin ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:16   #25
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,504
Thanks: 8,478
Thanked 6,539 Times in 2,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do vij habibi ,arkadashi dhe djevushka
cohni burra, luj venit ene ti Drague se atdheu osht ne rrezik…
hudhim noi dyfek me gjalm krahvet si iher n'vaktit ene ti dalim zot
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:18   #26
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do vij habibi ,arkadashi dhe djevushka
DJEVUSHKA-t,jane si flamurtaret qe kinse luftojne keta,dhe ja matallarin...KETU.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:19   #27
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,612
Thanks: 6,969
Thanked 8,222 Times in 5,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
cohni burra, luj venit ene ti Drague se atdheu osht ne rrezik…
hudhim noi dyfek me gjalm krahvet si iher n'vaktit ene ti dalim zot
kto breksalepat kujtojn se osht fush me lule knej.mendimi i ēastit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:20   #28
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,379
Thanks: 3,613
Thanked 2,916 Times in 1,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
po ca emigrimi eshte ai nga Afrika ne Afrike, nga Kabuli ne Kandahar?
po aty-aty jemi , dhe kto nuk jon aq koqe kanari sa mos ta kuptojne qe barka i paska nxjerr pak me tej bregut te tyre...
Me mire se ne vendin e tyre jane. Pastaj nuk i pyet njeri shume. Krijohet nje lloj getoje dhe u hedhin nje kocke sa per te mbajtur frymen gjalle. Ne rregull jane ata. U japin ndonje shprese qe te antaresohen ne Europe.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:22   #29
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sipas njė studimi thot Onyx, kush e bėri studimin digjitali Saliut?
Shyqyr qė nuk e ka nxjerė 154%.
Ti nuk do ikesh kurr nga ai vend jam i sigurt
Nje studim tjeter thote qe 90% e njerzve besojn me shpejt nje lajm apo artikull kur fillon me fjalet “sipas nje studimi”,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:22   #30
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,612
Thanks: 6,969
Thanked 8,222 Times in 5,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me mire se ne vendin e tyre jane. Pastaj nuk i pyet njeri shume. Krijohet nje lloj getoje dhe u hedhin nje kocke sa per te mbajtur frymen gjalle. Ne rregull jane ata. U japin ndonje shprese qe te antaresohen ne Europe.
kan ardh edhe ketu ne Berlin dhe flejn si ne kohen e qofltargut.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:27   #31
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ti nuk do ikesh kurr nga ai vend jam i sigurt
Nje studim tjeter thote qe 90% e njerzve besojn me shpejt nje lajm apo artikull kur fillon me fjalet “sipas nje studimi”,lol
Tyt tė ngrėntė goja ashtu ishalla.
Unė pres tė ēaj ferrėn ky thot jam i sigurtė qė s'do ikėsh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:30   #32
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,998
Thanks: 11,682
Thanked 9,634 Times in 6,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 499
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tyt tė ngrėntė goja ashtu ishalla.
Unė pres tė ēaj ferrėn ky thot jam i sigurtė qė s'do ikėsh.
Jooo reeeeee.....pse ljepur je tia ereeee, te qash manaferrat ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:33   #33
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tyt tė ngrėntė goja ashtu ishalla.
Unė pres tė ēaj ferrėn ky thot jam i sigurtė qė s'do ikėsh.
Ndrrohemi bashke. Hajde ti te Bora qe te vije une tek Shqypja.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:35   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ndrrohemi bashke. Hajde ti te Bora qe te vije une tek Shqypja.


Adea
Pse kush po tė pengoka ty tė vish te Shqypja?
Mos qoft e prishur, unė te Bora dua.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:38   #35
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

U tha! U be!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:39   #36
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,612
Thanks: 6,969
Thanked 8,222 Times in 5,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

do vijm po duam pjeshke pa lesh dhe uje 24 ore

drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:40   #37
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tyt tė ngrėntė goja ashtu ishalla.
Unė pres tė ēaj ferrėn ky thot jam i sigurtė qė s'do ikėsh.
Ishalla good luck. Kisha pershtypjen qe je ne rehati atje, gjite diten tuj pi kafe e ngrene ushqime te mira rrin,lol edhe caj
Kjo eshte jete e bukur plako.
Une them se ne shqiperi nese do kisha 500 dollar ne muaj do jetoja mire.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:41   #38
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,715
Thanks: 15,476
Thanked 9,374 Times in 5,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Nuk dalin 500 me Kurt jan rrite cmimet lol ...pa 1000 euro ne muaj harroje tani
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:43   #39
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Une them se ne shqiperi nese do kisha 500 dollar ne muaj do jetoja mire.
Hajde hajde se 500 dollar pėr 10-15 ditė i ke jo mė shumė, 1.7 dollarė 1 litėr gas (benzinė) e ke.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:44   #40
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,504
Thanks: 8,478
Thanked 6,539 Times in 2,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ishalla good luck. Kisha pershtypjen qe je ne rehati atje, gjite diten tuj pi kafe e ngrene ushqime te mira rrin,lol edhe caj
Kjo eshte jete e bukur plako.
Une them se ne shqiperi nese do kisha 500 dollar ne muaj do jetoja mire.
ca thu o Kurt, 500evro jon vetem kafe cigare ene dy cokollata Hilal ke klubi lagjes, pa dale fare poshte n'pazar...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur