Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-05-2019, 14:46   #1
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Flasin familjarėt e 16-vjeēares qė i dha fund jetės pasi kėrcėnohej me sms nga njė 17 vjeēarKėrcėnohej nga njė 17-vjeēar pėr publikimin e njė video, helmoi veten me fostoksinė 16-vjeēarja. Flasin tė afėrm e bashkėfshatarė, gjatė funeralit tė tė miturės.

Ėshtė pėrcjellė mesditėn e sotme pėr nė banesėn e saj tė fundit,16-vjeēarja Adela Ēaēi, e cila 2-ditė mė parė helmoi veten me fostoksinė, pasi nuk duroi dot shantazhet qė prej javėsh i vinin me sms nė telefonin e saj nga njė 17-vjeēar.

Mes dhimbjesh e lotėsh, familjarė, miq, tė afėrm e nxėnės shkolle shoqėruan kortezhin funebėr pėr nė varrezat e fshatit Duhanas, ku edhe jetonte vajza me familjen e saj. Adela Ēaci ishte nxėnėse nė shkollėn e mesme profesionale tė qytetit tė Beratit,nė vitin e parė.

Edhe kėrcėnuesi i saj,David Kovaēi, tashmė i arrestuar nga policia ishte nxėnės nė tė njėjtėn shkollė me vajzėn. Pėr familjarėt dhe tė afėrmit e Adelės lajmi pėr vetėhelmimin e saj ishte tronditės dhe krejt i papritur pasi askush nuk e kishte kuptuar gjendjen depresive tė vajzės dhe askush nuk dinte se ajo kėrcėnohej nga njė djalė. Komshinjtė dhe tė afėrmit e Adelės pohojnė se familja e saj ishte mjaft punėtore dhe se tė dy prindėrit punonin ēdo ditė nė arė pėr tė shkolluar Adelėn dhe 2 motrat e saj. Ata shprehen se,16-vjeēarja ishte njė vajzė e edukuar dhe e urtė dhe selajmi i kobshėm i ka tronditur pa masė tė gjithė ata qė e njihnin.

Drejtori i shkollės sė mesme profesionale nė Berat Ferik Koēi shprehet se nxėnėsja Adela Ēaēi ishte e dalluar, e urtė dhe asnjėherė nuk kishte sjellė shqetėsime nė klasėn e saj dhe nė shkollė. Koēi pohon se Adela nuk kishte shfaqur asnjė shenjė depresioni dhe shqetėsimi tek mėsuesit dhe psikologėt e shkollės.

Nė lidhje me kėrcėnimet qė i vinin ēdo ditė nga 17-vjeēari David Kovaēi, drejtori i shkollės pohon se ai dhe mėsuesit nuk kanė qenė nė dijeni dhe sepse vajza nuk ishte nė tė njėjtėn klasė me djalin. Sipas tij njohja mes tyre mendohet tė ketė ndodhur gjatė aktiviteteve jashtėshkollore, ku tė dy merrnin pjesė.

Burimet zyrtare tė Drejtorisė sė Policisė sė Qarkut Berat, nėpėrmjet njė komunikatė pėr shtyp njoftuan edhe arrestimin e 17-vjeēarit David Kovaēi, banues nė lagjen “Kushtrim” nė Berat qė sipas policisė e kishte pėrndjekur prej disa ditėsh vajzėn me mesazhe telefonike kėrcėnuese. Kovaēi do tė pėrballet tashmė me akuzėn e “Pėrndjekjes” nė Gjykatėn e tė Miturve.

Ky nuk ėshtė rasti i parė i vetė-helmimeve nė kėtė shkollė. Nė 27 Tetor 2016,17-vjeēari P.Xhaferraj nga fshati Tomorr helmoi veten me fostoksinė pasi nuk duroi dot talljet e vazhdueshme nga shokėt e klasės qė i thėrrisnin “fshatar”, pėr shkak tė origjinės sė tij nga fshati. /TCh/Telegrafi/
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 15:09   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,464
Thanks: 17,377
Thanked 22,179 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

cfare video ishte? video intime? Jan bere adoleshentet te shkalluar, perdorin telefonin te marrin video si blackmail, kafshet....e shkreta, kishte nevoj per nje mbeshtetje dhe se gjeti tek askush
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 15:14   #3
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,275
Thanks: 4,127
Thanked 6,856 Times in 2,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

He palaēua....nuk di te krijoj kujtime te bukura.... por te "luaj" me intimitetin e tjetres.

Kush me kundershtoi nje teme me pare mua.....
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 15:19   #4
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,222
Thanks: 14,981
Thanked 12,815 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin

Kush me kundershtoi nje teme me pare mua.....
Ēa do ti bėsh, do ti mbushėsh gojėn me fostoksinė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 16:26   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,600
Thanks: 10,941
Thanked 5,955 Times in 2,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Sa mė preku!
Ngushėllime familjarėve.
__________________
devollitėt thonė
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:06   #6
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,019
Thanks: 3,489
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Kovaēi nga Lagjia “Kushtrim” nė Berat jane jevgj. Duhanas eshte nje fshat fare afer Beratit mbi kete lagjen, mbi varreza, kuptohet te bardhe.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:42   #7
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
cfare video ishte? video intime? Jan bere adoleshentet te shkalluar, perdorin telefonin te marrin video si blackmail, kafshet....e shkreta, kishte nevoj per nje mbeshtetje dhe se gjeti tek askush
Mungon perkrahja dhe mbeshtetja, por parasegjithash informimi i nxenesve dhe te rinjeve te ketyre moshave, si do duhej te reagonin dhe kujt ti drejtohen, ne raste te tilla, kur ndjehen te shantazhuar dhe kercenuar.

Por, Ollbenia eshte fasade e zhgarravitur e shtetit, institucioneve inkluziv shkollave.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (3)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:44   #8
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,914
Thanks: 1,980
Thanked 2,812 Times in 1,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Shume prekese dhe hidherim i thelle per familjaret e saj.
Paste dheun e lehte
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:48   #9
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Mungon perkrahja dhe mbeshtetja, por parasegjithash informimi i nxenesve dhe te rinjeve te ketyre moshave, si do duhej te reagonin dhe kujt ti drejtohen, ne raste te tilla, kur ndjehen te shantazhuar dhe kercenuar.

Por, Ollbenia eshte fasade e zhgarravitur e shtetit, institucioneve inkluziv shkollave.
Kush ta paska vjedh paswordin, se ky shkrim i joti nuk eshte hahahah.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:50   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,005
Thanks: 13,035
Thanked 7,181 Times in 4,549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Kush ta paska vjedh paswordin, se ky shkrim i joti nuk eshte hahahah.
Ndoshta ngaqe nuk eshte teme per tu zgerdhire
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:54   #11
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ndoshta ngaqe nuk eshte teme per tu zgerdhire
Ishalla e ka marr serioz moter muslimane, ket rast pikerisht me qellim e solla tek problematika shqiptare, sepse eshte nje fenomen ne rritje e siper, shume te rinje kan humb jeten nga shantazhet e idioteve qe i kan keqperdor.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 18:56   #12
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,933 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

mendoj qe mund te kete pasur probleme psikologjike sepse nje njeri normal se ben , ose ka qene ne stress , probleme ne familje etc ku I dihet , ai budallai mund ta kete marre si shaka por vajza jo …
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 19:35   #13
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Kush ta paska vjedh paswordin, se ky shkrim i joti nuk eshte hahahah.
Keshtu gjonash, nuk jane per hahaa, sepse ka humbur jeten nje e re, e qe ka mundur te shpetohet. Ne nje vend qe nuk ka qashtu fasadash institucionale, ligjore, asaj vajzes se ndjere tashme, do ti mjaftonte ti tregonte mesueses o pedagoges ne shkolle, ku ka hallin... pastaj ajo a la minute: alo policia eshte njeri qashtu, qe i eshte bere mamaja pa qashtuqene... ikin e gjejne, e marrin me vete e mbajne 3 muaj paraburgim, ja nxjerrin para surratit mobiltelefonen me gjitha ato qe ka brenda ne to, ti shof si deshmi dhe i procesohet gjykatesit, te ja qashtuqene mamajen 3, 5 o me shume vite burg sa e parashef ligji.

E denon nje kriminel dhe mesigjin per kriminelet tjere, qe per futojat e huaja e han kaq na, jo po dy here kaq!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 19:52   #14
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,561
Thanks: 5,774
Thanked 6,161 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Ngushellime familjes & u prehte ne paqe .


Gjera te komplikuara , kur dikush vendos Qe ti japi fund jetes.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 19:54   #15
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Qka duhet me ba me ket 17 vjeqarin qe ne ket rast eshte kriminel!
Cfare denimi duhet mu je dhene, se arsye e ketij eshte humb nje jet e nje vajze 16 vjecare.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 19:55   #16
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,933 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

kastrim …..lol lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 20:07   #17
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,705
Thanks: 2,530
Thanked 2,501 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Ka shume kesi rastesh me kercenime qe vine nga foto/video.

Duhet me ja qi prej ne A deri ne ZH ketyne tipave.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 20:28   #18
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Sa gjynaf!
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 21:22   #19
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,828
Thanks: 859
Thanked 1,621 Times in 942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Gjynah.

Por , ai 17 vjecari qe e kercenonte duhet gjet dhe te behet shembull. Ne mos nga policia , nga te afermit e familjes , thyrje kockash dhe ta kaloje jeten ne karrige invalidi.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 21:26   #20
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Sa keq vajza e shkrete. Pushofte ne paqe.
Si eshte e mundur te kete meshkuj kaq plera????
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur