Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-05-2019, 12:52   #41
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,548
Thanks: 17,466
Thanked 22,340 Times in 8,666 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Sa gjynah, u prehte ne paqe.

Duhet patjeter te bejme maksimumin Si prinder qe femijet te mund te flasin lirshem per ēdo teme me ne.
shpresoj se vajzat e mia fillojn te me tregojn gjithecka kur te rriten gjitheashtu...se si femije jan me te hapur dhe slen gje pa treguar...dhe per nje ankes te vogel qe bejn per nje student apo mesuese direkt kontaktoj shkollen...nganjehere e shikoj qe vajza e madhe pelqen kete reagim dhe nganjehere e ben per vemendje lol por eshte e rendesishme qe ta dijn qe prinderi gjithemone do jet aty ta mbroj...kete sigurim e kam ndjer gjithemone me babin tim...nese me ngacminte nje djal i thoja babit, dhe te gjenin rruge te veshiheshin se jo vetem nga paraqitia qe eshte intimidues por dhe dhe nga temperamenti ...Ne shqiperi eshte me kollaj te ballafaqohesh, se ligjet sjan aq te renda si ketu ne amerike apo UK
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 12:56   #42
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Shume mire e ceket qe barra bie mbi prinderit, kur dihet shume mire qe tek ne ende eshte tabu te flitesh per dukuri te tilla me prinderit, po pytja shkon cfare duhet te behet me ket 17 vjecarin qe familja e tij aspak nuk e ka eduku? Cka duhet me ba shteti me to ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 12:56   #43
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,789
Thanks: 5,919
Thanked 6,295 Times in 3,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kurse ti ke vėshtirėsi tė kuptosh ndryshimin ndėrmjet fenomenit dhe simbolit. Dhe megjithėse nuk e kupton dhe kjo duket ngaqė vazhdon tė bėsh pyetje(shumė mirė qė pyet), nga ana tjetėr vazhdon tė nxjerrėsh pėrfundime. Dhe nuk jam sorry fare sepse gjėrat duhet thėnė siē janė sepse vetėm kėshtu e ndihmon tjetrin.
Fenomeni pra per k’te Po flasim... fenomeni duhet thyer qe mos shiko dhe fajeso b*then e tjetrit , por shiko tenden qe te jesh edhe shembull per familjen tende e shoqerine .

Eshte e cuditshme se si nje dekolte apo nje pale b*the te kene influence kaq te madhe ne shoqeri sa te shkaterroje edhe familjet ... nderkohe qe k’tu ku jam une , dil edhe lakuriq se Nuk ti hudh syte njeri.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 12:59   #44
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,130
Thanks: 13,177
Thanked 7,279 Times in 4,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Mashkulli asht adoleshent 17 vjec , thirrni menjes! Faijn e kan prindrit qe nuk arrijn ti ofrojn besim dhe siguri fmijs , qe ti shprehin problemet dhe te marrin zgjidhje gjithsesi asht kollaj te gjykojm vec ishalla nuk e provo zoti njeri e goca u preht ne paqe
Adoloshente ishte dhe vajza
Thuaj qe adoloshent I djallezuar der ne ate pike sa ti bej shantazh vajzes!
Menyra se si rritet femija atje eshte totally wrong!
Mentaliteti cuni Eshte cun te bej cte doje, ndersa vajza te mbaj koken ulur mos te na turperoje.
Plus qe dhe ne Shkolla rrumpalle me mesuese tip Adea, ku ke frike tju kerkosh ndihme se rrezik ta lypin ne kembim te ndihmes.
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 12:59   #45
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Shume mire e ceket qe barra bie mbi prinderit, kur dihet shume mire qe tek ne ende eshte tabu te flitesh per dukuri te tilla me prinderit, po pytja shkon cfare duhet te behet me ket 17 vjecarin qe familja e tij aspak nuk e ka eduku? Cka duhet me ba shteti me to ?

T'a fusin ne burg me burra homoseksuale. T'a kapin nga te gjitha anet.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:02   #46
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Adoloshente ishte dhe vajza
Thuaj qe adoloshent I djallezuar der ne ate pike sa ti bej shantazh vajzes!
Menyra se si rritet femija atje eshte totally wrong!
Mentaliteti cuni Eshte cun te bej cte doje, ndersa vajza te mbaj koken ulur mos te na turperoje.
Plus qe dhe ne Shkolla rrumpalle me mesuese tip Adea, ku ke frike tju kerkosh ndihme se rrezik ta lypin ne kembim te ndihmes.
Are you fucking kidding me? Clarify!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:02   #47
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Adoloshente ishte dhe vajza
Thuaj qe adoloshent I djallezuar der ne ate pike sa ti bej shantazh vajzes!
Menyra se si rritet femija atje eshte totally wrong!
Mentaliteti cuni Eshte cun te bej cte doje, ndersa vajza te mbaj koken ulur mos te na turperoje.
Plus qe dhe ne Shkolla rrumpalle me mesuese tip Adea, ku ke frike tju kerkosh ndihme se rrezik ta lypin ne kembim te ndihmes.
Angi, moter e dashur muslimane, shume leht eshte me shkru na tjeret per nje rast tjeter, pra duke thene ai eshte femij se eshte 17 vjecar, po sikur te ja kish bere ky 17 vjecar dikujt nga familja jone, e kishim fut ne maqine te mishit.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:05   #48
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Angi, moter e dashur muslimane, shume leht eshte me shkru na tjeret per nje rast tjeter, pra duke thene ai eshte femij se eshte 17 vjecar, po sikur te ja kish bere ky 17 vjecar dikujt nga familja jone, e kishim fut ne maqine te mishit.
Nuk eshte Angi ajo.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:08   #49
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,130
Thanks: 13,177
Thanked 7,279 Times in 4,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Are you fucking kidding me? Clarify!


Adea
Sorry kam dashur te them Adela
I’m a shitty speller

Angela
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:11   #50
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Adela ishte nxenese dhe jo tip mesuese!

Cfare faji ka shkolla?

Cili mesues t'a lyp?


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:12   #51
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,130
Thanks: 13,177
Thanked 7,279 Times in 4,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Angi, moter e dashur muslimane, shume leht eshte me shkru na tjeret per nje rast tjeter, pra duke thene ai eshte femij se eshte 17 vjecar, po sikur te ja kish bere ky 17 vjecar dikujt nga familja jone, e kishim fut ne maqine te mishit.
Nuk e thashe qe eshte e lehte o Shefqet

Ai duhet te mari nje denim aq te rende qe
Mos te ja mbaj b.... askujt me te bej as selfie e jo me video e shantazhe
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:13   #52
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,548
Thanks: 17,466
Thanked 22,340 Times in 8,666 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Angi, moter e dashur muslimane, shume leht eshte me shkru na tjeret per nje rast tjeter, pra duke thene ai eshte femij se eshte 17 vjecar, po sikur te ja kish bere ky 17 vjecar dikujt nga familja jone, e kishim fut ne maqine te mishit.
Ragnar mos e merr per keq por kjo eshte hera e dyte qe te shikoj ti drejtohesh Angies me “moter muslimane”...na hape barkun lol...ste dija kaq religjioz. Plus ti humbe thelbin sec cfare shkruajti Angie. Ajo spo thot qe ai djali ska faj, por po thot se mentaliteti shqiptar zakonisht i hedhin faj femres...”femra e merritoj se po flirtonte, femra e merritoj se nuk po vishej me fustan deri te fundi i kembve” etc, mashkulli ne shqiperi zakonisht nuk ka dikush ti drejtoj gishtin dhe ta gjykoj sesa gjykohet nje femer shqiptare
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:15   #53
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,130
Thanks: 13,177
Thanked 7,279 Times in 4,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Adela ishte nxenese dhe jo tip mesuese!

Cfare faji ka shkolla?

Cili mesues t'a lyp?


Adea
Shume Shkolla ne shqiperi per te cilat kemi dhe plote tema jane bere si bordello...

I do me emra ti?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:28   #54
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Shume Shkolla ne shqiperi per te cilat kemi dhe plote tema jane bere si bordello...

I do me emra ti?
Me thene te drejten i kam humbur kontaktet me Shqiperine. Ka gjashte vjete qe nuk kam vene kembe atje.

Ne nje fare menyre e kam ngrire ne memorje Shqiperine sepse dua t'a mbaj mend ashtu sic ishte.

Ketu ku jetoj une, gjera te tilla nuk ndodhin ne shkolla. Cdo shkolle eshte e pajisue me instruktore sociale dhe psikologe. Jo gjithnje frekuentohen.

Ajo qe kam vene re ketu eshte se niveli i depresionit dhe stresit tek studenti eshte rritur. Ka patur tentativa vetvrasje nder shume shoke dhe shoqe te femijeve te mi.

Arsyeja ne shumicen e rasteve ka qene kompleksi Romeo-Xhuljeta.

Abondened love. Sweetheart incompatibility etc


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 13:33   #55
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Ragnar mos e merr per keq por kjo eshte hera e dyte qe te shikoj ti drejtohesh Angies me “moter muslimane”...na hape barkun lol...ste dija kaq religjioz. Plus ti humbe thelbin sec cfare shkruajti Angie. Ajo spo thot qe ai djali ska faj, por po thot se mentaliteti shqiptar zakonisht i hedhin faj femres...”femra e merritoj se po flirtonte, femra e merritoj se nuk po vishej me fustan deri te fundi i kembve” etc, mashkulli ne shqiperi zakonisht nuk ka dikush ti drejtoj gishtin dhe ta gjykoj sesa gjykohet nje femer shqiptare
Pik se pari “moter e dashur muslimane” bej shaka me Angin se e di qe eshte ateiste dhe kjo e di qe e kemi me shaka.
E dyta: Fakti qe e kam bere like postimin e saj pra u pajtova me Angin.
E treta: Postimi im ishte perkrahje e postimit te Angit, pra e kisha per te tjeret qe po e gjykojn leht ket 17 vjecarin.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 14:04   #56
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,093
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Fenomeni pra per k’te Po flasim... fenomeni duhet thyer qe mos shiko dhe fajeso b*then e tjetrit , por shiko tenden qe te jesh edhe shembull per familjen tende e shoqerine .
Mua nė rregull mė duket vetja, ja, i hodha njė sy vetes pėr merak mė shumė.
Citim:
Eshte e cuditshme se si nje dekolte apo nje pale b*the te kene influence kaq te madhe ne shoqeri sa te shkaterroje edhe familjet ... nderkohe qe k’tu ku jam une , dil edhe lakuriq se Nuk ti hudh syte njeri.
Ja, kėtu qėndron problemi, te pjesa e nėnvizuar. Ėshtė njėsoj si tė marrėsh Motrėn Tone, ti thuash ti kėpusi njė vizė dhe tė dali nė njė koncert me Britney Spears.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 14:15   #57
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,897
Thanks: 1,529
Thanked 8,715 Times in 3,853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Ndodhin keto gjera kohet e fundit kudo. Bullying eshte fenomen I madh ne ditet e sotshme. Mjere kujt I bie.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 14:16   #58
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,503 Times in 1,300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Nuk eshte kjo bully e zakonshme.

Me siguri e ka detyru edhe per seks. Ka mjaftu te bjere ne gracken e pare.

R.I.P
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 14:28   #59
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,789
Thanks: 5,919
Thanked 6,295 Times in 3,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mua nė rregull mė duket vetja, ja, i hodha njė sy vetes pėr merak mė shumė.


Ja, kėtu qėndron problemi, te pjesa e nėnvizuar. Ėshtė njėsoj si tė marrėsh Motrėn Tone, ti thuash ti kėpusi njė vizė dhe tė dali nė njė koncert me Britney Spears.
P.O. avash ti o Bardhyl loool

Se ishe ti ai qe solle si krahasim dhe shkak b*then e tjetres ne USA... jo une.

Pra edhe nje here ku Je ti e ku eshte ajo e une, shancet dhe mundesite jane qe femijet e tu ne Albania , as te mos ja kene idene qe egzistojne... jo me te shkaterroje familjet ky fenomen.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 14:44   #60
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,093
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 16 vjeēarja i jep fund jetes pas kercenimit me sms

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
P.O. avash ti o Bardhyl loool

Se ishe ti ai qe solle si krahasim dhe shkak b*then e tjetres ne USA... jo une.

Pra edhe nje here ku Je ti e ku eshte ajo e une, shancet dhe mundesite jane qe femijet e tu ne Albania , as te mos ja kene idene qe egzistojne... jo me te shkaterroje familjet ky fenomen.
Shiko, qė mos tė filloj tė postoj edhe njėherė ēfarė kam postuar nė kėtė temė, ka njė rrugė mė tė shkurtėr, lexoi edhe njėherė, ma kurse kohėn tė lutem.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur