Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-05-2019, 01:36   #1
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Thumbs up Nese keni luftu per para!

“Nese keni luftu per kete toke, qe tere jeten te merrni para, atehere tregoni sa kushton kjo “dashuri”, qe te ju paguajm dhe merrni plaqkat e juaj dhe shkoni aty ku blehet atdheu me para “

George Smith Patton 1885 - 1945

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 08:57   #2
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Shume thenje e qelluar per ne si shqipetar qe jemi, kohen e fundit profierat e luftes, duhet me gjet veten tek kjo thenje.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 09:09   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,507
Thanks: 4,194
Thanked 4,525 Times in 3,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Ja si „luftohet“ per para dhe vec ke atdheja bene para si Xhaiqi hiq pa punuar e pa liftuar

https://www.botasot.info/aktuale-laj...n-dhe-halitin/
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 10:11   #4
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,503 Times in 1,300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Kete paragraf duhet ta lexoj HTH dhe vuqaku i tij virtuel Dhapi.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 11:29   #5
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,507
Thanks: 4,194
Thanked 4,525 Times in 3,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Po argatet faqezinje, me ngjyre gabeli qe vetem shqipfolesa jane, ndryshe me karakter me sjellje dhe tipare e dhafa komplet gabel avakari qikullata qikita, shukarije, ja kaq na

__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 11:41   #6
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Une te isha ne pushtet, ket thenje te Georges do e kisha vu ne cdo shtepi te shqipetarit dhe ta perdorin si hymn kombetar.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 12:04   #7
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,507
Thanks: 4,194
Thanked 4,525 Times in 3,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

A do ja kishe bere sikur keta, trima lufte trima paqe edhe me ojra me u kenaqen !

Kusova evropjane, euroatllantike me ēytetarin e Hashim argatit dhe luliqkes Brobonjiqit Uqike, uqike.... uqike moj uqike

https://www.gazetaexpress.com/kadri-...n-e-shtrenjte/
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 21:45   #8
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Mos e ke dert se ju vjen fundi se cilit, se harami i del se cilit.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:11   #9
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,387
Thanks: 17
Thanked 176 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

ne radhe te pare, qe autori nuk e shpjegon;
1) kush eshte ky george,
2) kujt i drejtohet ky,
3) nga eshte ky,
ēfare duhet te komentojm ne ktu, kur nuk jepet asnje shpjegim.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 03:19   #10
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,102
Thanks: 15,662
Thanked 9,275 Times in 6,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
ne radhe te pare, qe autori nuk e shpjegon;
1) kush eshte ky george,
2) kujt i drejtohet ky,
3) nga eshte ky,
ēfare duhet te komentojm ne ktu, kur nuk jepet asnje shpjegim.
Ja se si e shpjegojne.....Patton glaubte an die Seelenwanderung, an die Wiedergeburt, und war sich sicher, bereits in seinen vorherigen Leben als heldenhafter Heeresführer viele Kriege gewonnen zu haben.
Auf dem Schoß seines Vaters war er tief hinein in die Mythologie und ins Heldenepos der Antike getaucht.

Dhe perfundojne...ne endrrat e femijerise ai luftonte ne krahun e Aleksandrit te madh,udhehiqte elefantet e Hanibalit,i sherbente Wilhelm pushtuesit dhe Duke von Wellington,nen Napoleonin e quante veten husar dhe nen Qezarin legjionar romak.

PS...pra nje PSIKOPAT i pa sherueshem,qe pati dhe idera te cmendura si....me restin e SS-ve gjermane,duhet te pushtojme Mosken,para se Stalini apo Bashkimi Sovietik,ta marri veten apo pasojat e luftes.

Pastaj...po te hulumtosh me teper del....KRIMINEL.

Danke im voraus.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 09:47   #11
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,853
Thanks: 725
Thanked 951 Times in 331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

E mor Lumi kjo pune vajti deri te dekorata per fatos klosin dhe petro kocin si luftetare per clirimin e Kosoves
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 19:46   #12
screwdriver
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 1
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
screwdriver ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nese keni luftu per para!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mos e ke dert se ju vjen fundi se cilit, se harami i del se cilit.
Mos e ke dert se ju vjen fundi se cilit, se harami i del se cilit.
screwdriver nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur