Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-06-2019, 13:17   #41
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,613
Thanks: 4,271
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

thuaj ishadha shpeton me rrahjen e dyte se pe aq sa lexojne e rrafin ku ta zene pastaj deno rastin presidenti dhe gjithe popdhi tolerant paqifik i drejtuar nga atlantiku nga njeri det ne tjatrin det, por nuk e dijne ku gjinden vete

Popdhi tolerant i kurkon shume falje dhe ne shenje solidariteti me te


__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 13:34   #42
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,423
Thanks: 2,582
Thanked 2,140 Times in 810 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Turp , turp , turp .
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 13:45   #43
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,902
Thanks: 767
Thanked 1,003 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Smile Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
thuaj ishadha shpeton me rrahjen e dyte se pe aq sa lexojne e rrafin ku ta zene pastaj deno rastin presidenti dhe gjithe popdhi tolerant paqifik i drejtuar nga atlantiku nga njeri det ne tjatrin det, por nuk e dijne ku gjinden vete

Popdhi tolerant i kurkon shume falje dhe ne shenje solidariteti me te


https://www.youtube.com/watch?v=sjkYSQNPcl8
vallai rrezik eshte, se lajmet e fb qarkullojne , po edhe ndonjeri qe nuk e ka pare akoma e sheh pas nje jave edhe qe te shpetoje kjo e shkreta duhet ttee dali ne televizion me ze dhe figure dhe lajmi te transmetohet nje jave rresht
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 13:54   #44
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,719
Thanks: 2,637
Thanked 4,812 Times in 3,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Qė tė mos keqkuptohemi.
Nuk thash qė ata tė mbulohen dhe tė mos vihen para pėrgjegjėsisė, pėrkundrazi, tė bėhen shėmbull nė dėnim.
Por mediatizimi dėmton me pa tė drejtė Kosovėn dhe Shqipėrinė si shtete sepse nuk e meritojnė kėtė imazh.
Te mbulojme m**** me sh**** thua ti?
Pa te drejte thote, e jo de se te ish ashtu nuk do lexonim/ degjonim perdite kroniken e zeze qe vitet e fundit eshte bere alarmante gjithsesi ,sidomos kunder femres... More vetem kshu ndoshta vem mend ne, edhe pse prap sna mbren ndergjegjia ne aq jo,vetem frika na e shtrengon rrypin lol...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 13:57   #45
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,626
Thanks: 2,060
Thanked 834 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Edhe me kte ne Kosovė fajin kazani Rames e ka
Ti thua mos te reklamojm ta ham turpin me buke
Te dukemi mire ne sy te botes se ne sy te njeri tjetrit ska gje se jemi mesuar!!!
Eshte per te ardhur keq cfare m** brezi po rritet qe nuk ka asnje respekt per komunitetin per moshen dhe per prindin.
Ne fakt une kam desht te them tjeter gja por ti e paske kuptuar ndryshe!
Une u bazova vetem tek komentet dhe lajmi qe ka sjell Lumi , ne fillim menova edhe une te bej moral por pava qe nuk dihej akoma arsyeja dhe motivet qe kan cue deri tek kjo ‘rrahje’ , nje nder hipotezat qenka vjedhja e nje femije , dhe nese asht e vertet te ‘gjitha’ komentet do shndroheshin nga tu thaft dora ne te lumt dora!
Kshuqe nuk duhet te ngutemi dhe te dukemi te keq pa qen te kqij
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:07   #46
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,013 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Ne fakt une kam desht te them tjeter gja por ti e paske kuptuar ndryshe!
Une u bazova vetem tek komentet dhe lajmi qe ka sjell Lumi , ne fillim menova edhe une te bej moral por pava qe nuk dihej akoma arsyeja dhe motivet qe kan cue deri tek kjo ‘rrahje’ , nje nder hipotezat qenka vjedhja e nje femije , dhe nese asht e vertet te ‘gjitha’ komentet do shndroheshin nga tu thaft dora ne te lumt dora!
Kshuqe nuk duhet te ngutemi dhe te dukemi te keq pa qen te kqij
Dhe une e kuptova qe e nise me shaka dhe u ktheva po prape me shaka per Kazanin. Nuk ka cfare ti ndryshoj lajmit asnje arsye dhe hipoteze se duket e qarte dhuna verbale dhe praktike.
Ndaj personit nuk e justifikon asnje veper kane vrare e kane prere dhe nuk i eshte prekur asnje qime floku por ka reaguar rendi dhe forca policore.

Nese ajo ka bere nje veper penale ne komunitet dhe prania e rendit nuk eshte meriton te behet arrest civil dmth nje njeri qe eshte ne moshe madhore e ndalon personin dhe e ben te ditur qe i eshte hequr liria deri sa te sqarohen faktet ne posten policore.

Asnje dhe askush nuk duhet te sillet ne ate menyre qofte dhe kriminel qofte ai para dy ditesh ishte nje video tjeter ku femijet dhunonin nje femije.
Po i edukojm vete femijet te sillen kshu te luajn lojra te dhunshme te flasin me me te moshuarit si te flasin me nje qen rruge etj etj.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:07   #47
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,004
Thanks: 15,466
Thanked 13,162 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 704
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Te mbulojme m**** me sh**** thua ti?
Pa te drejte thote, e jo de se te ish ashtu nuk do lexonim/ degjonim perdite kroniken e zeze qe vitet e fundit eshte bere alarmante gjithsesi ,sidomos kunder femres... More vetem kshu ndoshta vem mend ne, edhe pse prap sna mbren ndergjegjia ne aq jo,vetem frika na e shtrengon rrypin lol...
Tė gjithė vėndet e mbulojnė m*tin me sh*rrė, nuk janė aq puritan sa hiqen pse ne duhet tė bėjmė ndryshe?
"Tė pa larat e shtėpisė nuk nxiren nė pazar" ėshtė njė thėnie.
Nė cilin vėnd tė botės ke par ti qė kronika e zezė tė zėri 90% tė lajmeve pėrveē se nė Shqipėri dhe Kosovė?
Mos mendon se nė vėndet e tjera nuk ndodhin kėto gjėra?
Ndodhin qė ē'ke me tė por ata nuk janė aq budallenj sa ne qė tė mbjellin dynjanė me to.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:08   #48
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,536
Thanks: 13,506
Thanked 7,502 Times in 4,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Te mbulojme m**** me sh**** thua ti?
Pa te drejte thote, e jo de se te ish ashtu nuk do lexonim/ degjonim perdite kroniken e zeze qe vitet e fundit eshte bere alarmante gjithsesi ,sidomos kunder femres... More vetem kshu ndoshta vem mend ne, edhe pse prap sna mbren ndergjegjia ne aq jo,vetem frika na e shtrengon rrypin lol...
Sa mire bere qe erdhe, une ne akrepin nuk Po kuptoheshim
Me la te them fjalen e fundit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:10   #49
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,004
Thanks: 15,466
Thanked 13,162 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 704
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa mire bere qe erdhe, une ne akrepin nuk Po kuptoheshim
Me la te them fjalen e fundit
"Ja tė besuam - i tha ai - por duhet ta pranosh qė kishe njė minė me vete"
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:12   #50
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,902
Thanks: 767
Thanked 1,003 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Qarkullonte ne fb sot nje tjeter video edhe me č tmershme disa adoleleshent kishin kap nje moshatarin e tyre dhe e bene cop ne dru o zot sa mizor nuk e shihja dot videon po me dhimbte shpirti per ate bir nene
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:14   #51
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,536
Thanks: 13,506
Thanked 7,502 Times in 4,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė gjithė vėndet e mbulojnė m*tin me sh*rrė, nuk janė aq puritan sa hiqen pse ne duhet tė bėjmė ndryshe?
"Tė pa larat e shtėpisė nuk nxiren nė pazar" ėshtė njė thėnie.
Nė cilin vėnd tė botės ke par ti qė kronika e zezė tė zėri 90% tė lajmeve pėrveē se nė Shqipėri dhe Kosovė?
Mos mendon se nė vėndet e tjera nuk ndodhin kėto gjėra?
Ndodhin qė ē'ke me tė por ata nuk janė aq budallenj sa ne qė tė mbjellin dynjanė me to.
Une kam qene deshmitare se si nje femer verbally abused nje mashkull dhe une qe e shifja! Me vete thoja po futja i dacke surratit se e ka hak
Dhe nderkohe e gjuan ajo ate cunin thashe me vete ahh te kishe qene ne albania ca te kishte bere Ky moj korbe

Morali. Une kisha kete mentalitet sepse deep down keshtu ishim mesuar
Burri te ushtroje dhune mbi gruan dhe ajo mos te ndihet.
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:15   #52
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė gjithė vėndet e mbulojnė m*tin me sh*rrė, nuk janė aq puritan sa hiqen pse ne duhet tė bėjmė ndryshe?
"Tė pa larat e shtėpisė nuk nxiren nė pazar" ėshtė njė thėnie.
Nė cilin vėnd tė botės ke par ti qė kronika e zezė tė zėri 90% tė lajmeve pėrveē se nė Shqipėri dhe Kosovė?
Mos mendon se nė vėndet e tjera nuk ndodhin kėto gjėra?
Ndodhin qė ē'ke me tė por ata nuk janė aq budallenj sa ne qė tė mbjellin dynjanė me to.
edhe ketu ne gjermani i ēensurojne mediat . nix nix nix
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:31   #53
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,719
Thanks: 2,637
Thanked 4,812 Times in 3,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė gjithė vėndet e mbulojnė m*tin me sh*rrė, nuk janė aq puritan sa hiqen pse ne duhet tė bėjmė ndryshe?
"Tė pa larat e shtėpisė nuk nxiren nė pazar" ėshtė njė thėnie.
Nė cilin vėnd tė botės ke par ti qė kronika e zezė tė zėri 90% tė lajmeve pėrveē se nė Shqipėri dhe Kosovė?
Mos mendon se nė vėndet e tjera nuk ndodhin kėto gjėra?
Ndodhin qė ē'ke me tė por ata nuk janė aq budallenj sa ne qė tė mbjellin dynjanė me to.
Si psh cilat vende Akrepi, apo Pakistani, Avganistani, Arabia etj etj lol...ah po neqfs ti e konsideron Shqiperine njejte me ta atehere ndryshon muhabeti...gjithsesi po flasim per nje vend shume te Vogel sic eshte Shqiperia Kepo dhe per nje vend si shqiperia krimet qe behen nuk kane te krahasuar...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:33   #54
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,397
Thanks: 3,616
Thanked 2,919 Times in 1,976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Si psh cilat vende Akrepi, apo Pakistani, Avganistani, Arabia etj etj lol...ah po neqfs ti e konsideron Shqiperine njejte me ta atehere ndryshon muhabeti...gjithsesi po flasim per nje vend shume te Vogel sic eshte Shqiperia Kepo dhe per nje vend si shqiperia krimet qe behen nuk kane te krahasuar...
Greqia......
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:35   #55
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,719
Thanks: 2,637
Thanked 4,812 Times in 3,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa mire bere qe erdhe, une ne akrepin nuk Po kuptoheshim
Me la te them fjalen e fundit
As mos prit te kuptohemi ndonjehere se nuk u vjen per mbare te pajtohen ndonjehere me ne,dmth me te verteten...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:35   #56
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,004
Thanks: 15,466
Thanked 13,162 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 704
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Greqia......
Jo Greqia i nxjerr tė gjitha por kur ja veshin shqiptarėve.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:36   #57
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,719
Thanks: 2,637
Thanked 4,812 Times in 3,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Greqia......
Cfare ka Greqia Bardhyl?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:36   #58
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,232
Thanks: 1,891
Thanked 2,085 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Anglia thuaj

Nyc lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:37   #59
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,397
Thanks: 3,616
Thanked 2,919 Times in 1,976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Cfare ka Greqia Bardhyl?
Ja ta tha gjysmen e se vertetes Akrepi. Gjysma tjeter eshte qe ata i fshehin krimet qe kane bere keto 30 vjete ndaj Shqiptareve ne Greqi.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 14:39   #60
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,232
Thanks: 1,891
Thanked 2,085 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sulmohet nje grua Rome ne Kosove !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ja ta tha gjysmen e se vertetes Akrepi. Gjysma tjeter eshte qe ata i fshehin krimet qe kane bere keto 30 vjete ndaj Shqiptareve ne Greqi.
Mos e sha greqine se kemi anetare qe vdesin per te
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur