Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2019, 15:18   #61
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,910
Thanks: 881
Thanked 1,668 Times in 978 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Po pėrse mos ti dali nė krah Gaz Paja kėtij Gjinos qė ja shkundur fikun mė pėrpara njėri qė ėshtė nė Amerikė sot? Shiko ēfarė makine ka Gazi:
Nuk eshte ceshtja makines o Bardhyl , se aq lek i ka bo ai per te ble nje makine 100 mije eur sepse ka nja 15 vjet qe paguhet minimumi nga 5 mije eur ne muaj ke portokallia , pa permend dhe 2 lokalet e tij , ne tiron dhe jug.
Problemi eshte qe kto po kthehen ne aktor pa integritet duke u lejuar qe t'perdoren nga politika.
E shohin si mundesi per te kap ndonje lek. Skane asnje princip apo moral , mjafton qe tu ecin punet e tyre.

Dhe po ti hedhesh nje sy 20 vitet e fundit , hiq nje Robert Ndrenike qe eshte i rralle , pjesa tjeter e aktorve gjithe jane ble nga politika , kush majtas kush djathtas. Para ca vitesh kishim Mirush Kabashin me PD , sot kemi Vasilin me co me PS , nderkohe Bes katnari i bubcit pastro leket e LSI . E kupto me ca llumi kemi t'bejme.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:21   #62
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,715
Thanks: 15,476
Thanked 9,374 Times in 5,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Me ate rast i kane blere dhe dinjitetin ...varja

Te pakten su paska ik koka...
border=
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:25   #63
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,379
Thanks: 3,613
Thanked 2,916 Times in 1,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk eshte ceshtja makines o Bardhyl , se aq lek i ka bo ai per te ble nje makine 100 mije eur sepse ka nja 15 vjet qe paguhet minimumi nga 5 mije eur ne muaj ke portokallia , pa permend dhe 2 lokalet e tij , ne tiron dhe jug.
Problemi eshte qe kto po kthehen ne aktor pa integritet duke u lejuar qe t'perdoren nga politika.
E shohin si mundesi per te kap ndonje lek. Skane asnje princip apo moral , mjafton qe tu ecin punet e tyre.

Dhe po ti hedhesh nje sy 20 vitet e fundit , hiq nje Robert Ndrenike qe eshte i rralle , pjesa tjeter e aktorve gjithe jane ble nga politika , kush majtas kush djathtas. Para ca vitesh kishim Mirush Kabashin me PD , sot kemi Vasilin me co me PS , nderkohe Bes katnari i bubcit pastro leket e LSI . E kupto me ca llumi kemi t'bejme.
Edhe Ndrenika e drodhi.
Shiko, kėta imitojnė Enver Hoxhėn. Njė nga metodat mė tė poshtra dhe mė efikase qė pėrdorte komunizmi ishte depersonalizimi i individit, do t'ja gjenin anėn njeriut qė ta ndotnin, ta bėnin qė tė kishte njė kleēkė dhe pastaj t'ja kujtonin gjithė jetėn. Ėshtė njėjtė si ajo batuta e atij filmit, "gėlltit diku njė lugė ēorbė tė prishur dhe e vjell pėr gjithė jetėn". Kėshtu bėjnė edhe kėta tani.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 02-06-2019 nė 15:29
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:26   #64
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,902
Thanks: 767
Thanked 1,003 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk eshte ceshtja makines o Bardhyl , se aq lek i ka bo ai per te ble nje makine 100 mije eur sepse ka nja 15 vjet qe paguhet minimumi nga 5 mije eur ne muaj ke portokallia , pa permend dhe 2 lokalet e tij , ne tiron dhe jug.
Problemi eshte qe kto po kthehen ne aktor pa integritet duke u lejuar qe t'perdoren nga politika.
E shohin si mundesi per te kap ndonje lek. Skane asnje princip apo moral , mjafton qe tu ecin punet e tyre.

Dhe po ti hedhesh nje sy 20 vitet e fundit , hiq nje Robert Ndrenike qe eshte i rralle , pjesa tjeter e aktorve gjithe jane ble nga politika , kush majtas kush djathtas. Para ca vitesh kishim Mirush Kabashin me PD , sot kemi Vasilin me co me PS , nderkohe Bes katnari i bubcit pastro leket e LSI . E kupto me ca llumi kemi t'bejme.
ka ik ajo kohe AAO tani keta i bejne fresk te gjitha paleve sipas rradhes !!!
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:34   #65
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
ka ik ajo kohe AAO tani keta i bejne fresk te gjitha paleve sipas rradhes !!!
Esht nje shprehje: kercen prifti na belaja.

Kshu ne kto: mos kce po deshe.

Ty xhaxhi ku t’puno babi?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:39   #66
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Edhe Ndrenika e drodhi.
Shiko, kėta imitojnė Enver Hoxhėn. Njė nga metodat mė tė poshtra dhe mė efikase qė pėrdorte komunizmi ishte depersonalizimi i individit, do t'ja gjenin anėn njeriut qė ta ndotnin, ta bėnin qė tė kishte njė kleēkė dhe pastaj t'ja kujtonin gjithė jetėn. Ėshtė njėjtė si ajo batuta e atij filmit, "gėlltit diku njė lugė ēorbė tė prishur dhe e vjell pėr gjithė jetėn". Kėshtu bėjnė edhe kėta tani.
Si č drodhi Ndrenika?? Po kot, ti qe u Ben moral t’gjitheve cfare te Ben te mendosh qe po te kishe dhe ti ato pozita nuk do ta dridhje??! Se kshu eshte kollaj kur ske gje ne dore e rri bullshit gjithe diten n point fingers.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:48   #67
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,379
Thanks: 3,613
Thanked 2,916 Times in 1,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Si č drodhi Ndrenika?? Po kot, ti qe u Ben moral t’gjitheve cfare te Ben te mendosh qe po te kishe dhe ti ato pozita nuk do ta dridhje??! Se kshu eshte kollaj kur ske gje ne dore e rri bullshit gjithe diten n point fingers.
Qetėsohu dhe mos i personalizo gjėrat. E drodhi sepse nė fillim tha jo dhe nguli kėmbė fortė pastaj u takua me gjinon dhe ndėrroi mėndje.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 15:51   #68
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,995
Thanks: 2,009
Thanked 2,893 Times in 1,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Qetėsohu dhe mos i personalizo gjėrat. E drodhi sepse nė fillim tha jo dhe nguli kėmbė fortė pastaj u takua me gjinon dhe ndėrroi mėndje.
Kjo tregon mentalitetin e ketij kombi ku per ceshtje interesash provizore i thėrrasim derrit dajė.
Prandaj cdo pushtues / pusht-tetarė ka gjetur parajsė pėr ta kontrolluar kėtė vėnd.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:04   #69
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,715
Thanks: 15,476
Thanked 9,374 Times in 5,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Meqe te jepet rasti futja thon teacheri me ujin.
Lol
Po te mendonin te gjithe keshtu do mbizoteronte vec e keqja...
border=
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:07   #70
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Meqe te jepet rasti futja thon teacheri me ujin.
Lol
Po te mendonin te gjithe keshtu do mbizoteronte vec e keqja...
Zonja kandidate per punonjese sociale, t’lutmi shum mos na bi m’qaf. kot. Pa lidhje.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:08   #71
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Sa te jen bojsat ne ate LESH...jeni te pa...kallur.

Por ju akoma se kuptoni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:12   #72
Noe
Mi vida
 
Avatari i Noe
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,142
Thanks: 400
Thanked 295 Times in 223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Dikur Pjeter Abnori ka thene : kta s'jane socalista, jane specialista

Por kur vjedh shume diku do dale.. E verteta eshte qe ky vemje qe beri dasmen me leket e mamas nuk i hyn gjemb ne kembe me ket prokuri te kapur prej hundesh . 5500 euro per nje pishe te grabitur ne nje pyll te humbur dhe e mbjell me kulla siper , do alarmonte cdo prokuror duke i tundur prangat
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 18:00   #73
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,995
Thanks: 2,009
Thanked 2,893 Times in 1,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

http://www.hapur.al/2018/02/19/dikur...edhe-lemoshen/

Dikur letra e Mikaelės ‘preku’ Ramėn, por sot shteti i heq nga duart edhe ‘lėmoshėn’
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 00:24   #74
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 2,484
Thanks: 0
Thanked 233 Times in 178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Nova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Cmim per nje pishe eshte astronomik.
Cmimi del I larte sepse projekti eshte bere
duke futur shpenzime ne dizenjo projekti/planifikim
dhe materiale te tjera qe mund te jene shume te larta.
Mund te jete abuzuar duke vene shpenzime fiktive shume me te
larta se sa kerkohet ne projekt.
Keto qe bejne hetimet duhet te shikojne projektin e firmes
dhe paralelisht shpenzimet per cdo material te blere
dhe pune te kryer.
Nqs firma ka paguar inxhinjerin me pagese si Ahmet Zogun,lol
atehere ka llogjike qe cmimi i pishes do dale astronomik.
__________________
Learning illuminates the mind.
Nova_Design nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 15:01   #75
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,902
Thanks: 767
Thanked 1,003 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

A thua eshte e vertete!!? Ndoshta po prandaj shkon dega e pishes 5500 euro
https://www.faxweb.al/taulant-muka-n...lomimin-e-tij/
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 15:19   #76
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
A thua eshte e vertete!!? Ndoshta po prandaj shkon dega e pishes 5500 euro
https://www.faxweb.al/taulant-muka-n...lomimin-e-tij/
Fax leshi. Fake news. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 15:29   #77
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,998
Thanks: 11,682
Thanked 9,634 Times in 6,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 499
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Ne qytetin e New York -ut (pra ne 5 mini-qytetet qe e perbejne) Departamenti i ndertimeve u kushtezon ne lejen e dhene per zgjerime (horizontale e vertikale) si dhe per ndertesa te reja, qe pronari/ndertuesi te mbjelle peme .....ose te paguaje per mbjelljen e pemes/ve ne Departamentin e Parqeve ne qofte se nuk duan ti hyjne nje ekrkese te tille vete ata. Mbjellja si dhe ruajtja e pemeve kane standarte dhe kerkese te detajuara deri ne imtesine me te vogel per menyren dhe specifikat qe jane te miratuara e duhen zbatuar sepse nuk te jepet leja e objektit dhe gjobitesh rende.

Pagesa qe i behet ketij departamenti (qe ta mbjelle nje peme nga pronari/ndertuesi) eshte shuma totale prej $1.800.00 dalaaaaa......

Bera nje bashkangjitje te nje dokumenti qe verteton kete qe po them por nuk po me del.....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 03-06-2019 nė 15:36
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 15:40   #78
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
A thua eshte e vertete!!? Ndoshta po prandaj shkon dega e pishes 5500 euro
https://www.faxweb.al/taulant-muka-n...lomimin-e-tij/
Kur them un qe esht vec nxons filloreje...

Edhe nuk i vun vulen se mos prishej letra.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 15:42   #79
Noe
Mi vida
 
Avatari i Noe
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,142
Thanks: 400
Thanked 295 Times in 223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbi 5500 euro pėr njė pishė: Kontrata e Bashkisė sė Tiranės nėn hetim ng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Fax leshi. Fake news. Lol
E sigurte qe eshte fake news? Jo per gje por Taulantin e njof mire , sflet kot ai!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Noe : 03-06-2019 nė 15:47
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur