Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2019, 11:06   #21
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Nuk hapet SystemA , por P.O. lexoj artikullin qe solli, Akrepi .. Flm gjithashtu . : )
Nuk eshte dhe shume interesante...Lulka PJELLA e KRIMIT dhe VRASES i Shqiptareve,me ligje te vecanta do i.....gatisi.

Ky HALEJA,ka FAT qe merr fryme.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:18   #22
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,831
Thanks: 6,602
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Do ishte mire nese ishte e vertet, te kontrollosh gjithe trafikun e droges nga lindja ne perendim do prodhomte aq shume para te paguaj cdo qytetar shqiptar $500-$1000 ne mauj vec te rrijn e pijn kafe. Te ishte shteti shqiptar kaq i organizuar to shpetonte gjithe kombin.
Eshte 100-200 billion dollar ne vit indurstri, nese shteti shqiptar do merrte vetem 20 billion dollar ne vit do kishte buxhet te mdertoje shpia fala per cdo qytetar dje ti paguaj pencion papunsie cdo qutetari. Dhe akoma bosat so ishim te pasur.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:20   #23
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,753
Thanks: 3,323
Thanked 2,649 Times in 1,791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Do ishte mire nese ishte e vertet, te kontrollosh gjithe trafikun e droges nga lindja ne perendim do prodhomte aq shume para te paguaj cdo qytetar shqiptar $500-$1000 ne mauj vec te rrijn e pijn kafe. Te ishte shteti shqiptar kaq i organizuar to shpetonte gjithe kombin.
Eshte 100-200 billion dollar ne vit indurstri, nese shteti shqiptar do merrte vetem 20 billion dollar ne vit do kishte buxhet te mdertoje shpia fala per cdo qytetar dje ti paguaj pencion papunsie cdo qutetari. Dhe akoma bosat so ishim te pasur.
Bota, nuk janė bėrė me kurva dhe me drogė, o Kurt. Bota janė bėrė me punė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:26   #24
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,326
Thanks: 3,996
Thanked 4,353 Times in 2,931 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

po, qashtu mire do behej, do ikja edhe une ne Lugine edhe te mbjelle qashtu parcelat me canabisje edhe kur te piqen, permes Kalimashjes e drejte e ke Kombinati a ku do behet pika e vjeljes se produkteve, marre leket i fus ne xhep ene drejte e ke pdhazhi ti them atij pronarit, mi sjell ketu 4-5 shezdhonga bashke se dua te shtrihem per se gjeri

edhe me ngelen leka full, te ik te mbjelle parcelat edhe njehere nga fidhimi

Qashtu rritet bugjetja kombetare
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:32   #25
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Tashti....perfytyroni te ishin...ruset ne albanistan!!!!
pfffffffffffffffffffffffff
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:54   #26
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,831
Thanks: 6,602
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Bota, nuk janė bėrė me kurva dhe me drogė, o Kurt. Bota janė bėrė me punė.
Pikerisht kjo do siguronte te ardhura te majme e gjithe nje kombi te vogel nese do ishte e vertet qe kontrollojn trafikun boteror mes perredimit dhe lindjes. Pikerisht donishte pune e madhe me me mend nese shteti shqiotar do ishte kaq clever. buxheti i shtetit shqiptar do ishte me i majmi ne ballkan, ushtria shqiptare do kishte armet me te sofiatikuara, ligjet e shtetit shqiptar do i krijonte shteti ne te miren e te ardhurave te shtetit dhe popullit. Do e bente vendin nivel i pare jetese brenda 5 vitesh per cdo qytetar.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:54   #27
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,753
Thanks: 3,323
Thanked 2,649 Times in 1,791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Ēa po tall trapin ti?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:57   #28
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Pikerisht kjo do siguronte te ardhura te majme e gjithe nje kombi te vogel nese do ishte e vertet qe kontrollojn trafikun boteror mes perredimit dhe lindjes. Pikerisht donishte pune e madhe me me mend nese shteti shqiotar do ishte kaq clever. buxheti i shtetit shqiptar do ishte me i majmi ne ballkan, ushtria shqiptare do kishte armet me te sofiatikuara, ligjet e shtetit shqiptar do i krijonte shteti ne te miren e te ardhurave te shtetit dhe popullit. Do e bente vendin nivel i pare jetese brenda 5 vitesh per cdo qytetar.
Edhe CIA....kshu VEPRON.

Sa te DREJTE...KE.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 12:08   #29
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,831
Thanks: 6,602
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ēa po tall trapin ti?
E imagjinon dot ti ca do thote minimum 20billion dollar ne vit oer shtetin shqiptar qe ka vetem 2.8 million banor?
Dmth nese shqiperia kontrollonte vetem 10-20% te gjithe marketit boteror te narkos mes lindej dhe perendimit do sjdhte ne shqiperi minimum 20-50 billion dollar tek shteti shqiptar ose ne duart e dy tre shqiptarve supozojm.
Dmth nese Rama di merrte 20 billion ne vit ka leverdi te paguar cdo nenshtetas shqiptar pershi edhe foshnjet 300-500 dollar ne muaj vetem te rrijn te votojn per te dhe akoma do ishte njeriu me i pasur me ushtri me te sofiatikuar ne ballkan.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 12:15   #30
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
E imagjinon dot ti ca do thote minimum 20billion dollar ne vit oer shtetin shqiptar qe ka vetem 2.8 million banor?
Dmth nese shqiperia kontrollonte vetem 10-20% te gjithe marketit boteror te narkos mes lindej dhe perendimit do sjdhte ne shqiperi minimum 20-50 billion dollar tek shteti shqiptar ose ne duart e dy tre shqiptarve supozojm.
Dmth nese Rama di merrte 20 billion ne vit ka leverdi te paguar cdo nenshtetas shqiptar pershi edhe foshnjet 300-500 dollar ne muaj vetem te rrijn te votojn per te dhe akoma do ishte njeriu me i pasur me ushtri me te sofiatikuar ne ballkan.
CIA...nuk eshte organizate bamirese.

Qe thu tina.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 12:25   #31
Ice
Super Anėtar
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 251
Thanks: 83
Thanked 105 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Bota, nuk janė bėrė me kurva dhe me drogė, o Kurt. Bota janė bėrė me punė.
Po shihet qe edhe ti nuk e kupton boten mir apo qysh shkojn keto pune.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 12:44   #32
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,831
Thanks: 6,602
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Kerkoj ndejse, isha gabim, trafiku narkotik vjetor si industry eshte 500 billion dollar ne vit, nese shhteti shqiptar do kontrollonte vetem 10% eshte 50 billion dollar ne vit, rreth 20.mij dollar per cdo njeri qe merr fryme ne shqiperi cdo vit. Imagjino lulzimin e cdo biznesi me gjithe kte para extra qarkullim te ekonomise egiztente pastaj, shqiperia do do ishte mireqenja #1 ne bote.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 12:53   #33
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Steve Jobs....KUFOMAT i beri te gjalle.

PRA...m.q-se na shkruajne per...PINK FLOYD.


No SENS.

GREATE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 13:39   #34
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,753
Thanks: 3,323
Thanked 2,649 Times in 1,791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Po shihet qe edhe ti nuk e kupton boten mir apo qysh shkojn keto pune.
Ma shpjego me qė ti e kupton mė mirė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 20:00   #35
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,326
Thanks: 3,996
Thanked 4,353 Times in 2,931 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Paqeter, paqeter edhe ke Meksikoja ata kartellat barune te droges i ndajne parate me pöpdhin. I shef rruges duke i numeruar ata bilionat e fituara me ata gjynafat.

O vadhai, me se pari ate drogiraq oriegen e kristaqes edhe krejte qeta qe favorizojne qashtu bugjeta bilionshe, eshte per ti deportuar from Odhbenia me skaf edhe te gjysma e detit ti thuash zbrit, se vijne te marrin ragazza italiana me guarda di barka, arreviderce o vista la hasta
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 21:03   #36
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,131
Thanks: 6,528
Thanked 3,099 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 07:33   #37
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,470
Thanks: 15,090
Thanked 9,015 Times in 6,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Joaquin "El Chapo" Guzman, Udhėheqėsi i Kartelit Sinaloa, dėnohet me burg tė pėrjetshėm.

Gjykata gjithashtu urdhėroi qe: Guzman Loera tė paguajė 12.6 miliardė dollarė apo ti.....konFIKSohen.

Departamenti i Drejtėsisė
Zyra e Avokatėve tė SHBA.

E Mėrkurė, 17 Korrik 2019


PS....shyqyr.

Dite te mbare.Srry flamurtare....mbas Epit do kqyrim kush do ta haje DERRIN qeter,apo kush do jete viktima APET e rradhes.

SHENOJENI....born in usa.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 08:32   #38
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 440
Thanks: 72
Thanked 71 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

Kur u ngriten kembet ti bien kokes? Kur shkoi e u be zi e ma zi, mbuloi llumi dhe mendoj se do dal pa lag? Atehere kur idjoti mori fjalen nepermjet aplikacioneve dhe mendoi se ka boten ne dore, por harroi se ne dore kishte vetem nje cop llamarine qe burgosi trurin e tij te paditur. NO COMENT per te tjerat...
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 08:55   #39
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 440
Thanks: 72
Thanked 71 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Re: Narcotica. "Udhėtim nė zemėr tė Shqipėrisė."

...ah edhe diēka, qe ta kuptoni cfare kam thene me lart, duhet te keni mbaruar te pakten nje Bachelor edhe mundesisht te jeni ne pergatitjen e te dytes. Associate apo shkolla te transferuara nga Albanistani nuk ju bejne pune, ndaj pervishjuni punes se keni ngel ēyryk. Edhe hajdeni ankohuni pastaj qe mburrem shume

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga luleshtrydhe : 13-08-2019 nė 09:14
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur