Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-11-2018, 08:20   #81
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,250
Thanks: 1,423
Thanked 2,363 Times in 1,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
e ke shpine afer duomos?
Edhe konsullatėn na e hoqėn qė aty, e jo mė shpinė e Leas
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:12   #82
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,667
Thanks: 8,789
Thanked 6,775 Times in 2,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Tek ky film, ne minuten 12:33 duket rrugica e shtepise time! Shtepia ime eshte fill mbas asaj shtepise (shpia e Syrja B), ku duket fotografia e Duces e ngjitur ne mur.
Ndertesa 2 kateshe qe shohim ne film, me kangjella hekuri eshte shkolla ime e fillores, quhej Shkolla 29 Nentori. Aty kam bere filloren. Ndertese shume e bukur dhe sipas stilit italion. Sot ajo egsiston ende dhe nuk eshte me shkolle por jane bere dyqone dhe i ka dale "pronari".... se nga i doli pronari kesaj ndertese italiane vetem nji kopil si Dako e din
Rruga qe keta dy personazhe po ecin eshte disi e perpjete dhe quhej : Rruga 24 Maji dhe eshte mbas ish Komitetit te PPSH-se. (Lagja nr 2. Durres, ke varrezat e vjetra te katolikve i kan pas thone).

Ne minuten e 17:43 ne film duket nje librari. Ishte vetem 10 min nga shpia jone, prane Amfiteatrit te DR. Ajo ka qene vertet librari, nga me te mirat dhe me te medhate ne ate kohe, aty gjeje cdo gje, kujtoj qe kur isha femije baba jem me conte cdo te Diele ne mengjes (kur ishte ne Shqiperi qe kthehej nga rruga jashte shtetit) qe te blija gazeten DRITA (organ i Lidhjes se Shkrimtareve) qe ishte e perjavshme dhe jo ditore! Vetem ate lexonte, te tjerat jane rrena mer babe me thoshte Ajo egsiston ende por tashme eshte bere Fotograf.

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:24   #83
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,667
Thanks: 8,789
Thanked 6,775 Times in 2,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Po e njejta skene ne min - 1:30:00 te ketij filmi shohim nje plan tjeter te kesaj rruge (lagjes time). Kete skene e mbaj mend kur eshte xhiruar edhe pse isha ende i vogel. Kane punuar 2 dite rresht per ta realizuar, sepse fillimisht u bene xhirimet ne mbremje vone me prozhektore, dhe diten tjeter u bene xhirime te tjera rreth ores 14:00 pasdite! Me sa duket prodhuesit e filmit vendosen te mbajne versionin e dyte pra ate te drekes dhe jo ate te darkes! yyyyy ca qefi ishte atehere…
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 08:53   #84
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,927
Thanks: 2,313
Thanked 931 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Malsia e Gjakovs
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:31   #85
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,024
Thanks: 1,099
Thanked 931 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Une nga Ilirida ,Shkupi edhe pse nuk jam e lindur atje ndjehem shkupjane
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:39   #86
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,517
Thanks: 169
Thanked 4,932 Times in 2,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhenet Shiko postimin
Une nga Ilirida ,Shkupi edhe pse nuk jam e lindur atje ndjehem shkupjane
Prinderve te tu u duhet shtrenguar dora. Jam e bindur qe eshte merite e tyre qe ti sot je kaq e lidhur me origiinen tende. Je shembull per femijet tane.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 05:34   #87
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,370
Thanks: 1,913
Thanked 2,143 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Nga rroskoveci
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 05:51   #88
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,119
Thanks: 10,349
Thanked 9,731 Times in 4,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Dukshem shqiptaret e Kosoves por edhe ata te Maqedonise bejne bamiresi me shume se ne te Shqiperise mėmė lidhur me keto rastet e semundjeve dhe te hallexhinjve shqiptare. Kjo dileme me ka ngacmuar shpesh dhe kam pyetur veten:
Jane me te pasur se ne? Apo e kane shpirtin me te madh se ne? Ne fakt mund te jete pak nga te gjitha por thelbi ėshtė ndryshe.

Pa dashur te ndertoj diga preferenciale te kesaj natyre ndermjet shqiptarėve, mendoj se arsyeja kryesore e kesaj epersie ėshtė e lidhur me ate qe atyre u ka munguar historikisht. Fjala Shqipni dhe fjala shqiptar.

Ne Shqiperi, nocioni Shqipni u zevendesua me fjalen Parti dhe per 50 vjet ishte partia perpara Shqipnise. Per 50 vjet fjala Zot u zevendesua me fjalen Enver, sepse diktatori kishte per synim te ndertonte kultin e tij dhe ta zevendesonte Zotin me veten, keshtu ne mbetem pa Zot dhe pa Atdhe per nje gjysem shekulli rresht. Kjo beri qe shqiptaret e Shqiperise te mbeten defiēitare ne dy dimensione thelbesore identitare te qenies. Dimensioni Komb-Shpirt dhe kjo prodhoi nje mase njerezore te ngurte, te paafte per t'u organizuar dhe per t'u solidarizuar dhe me pak te ndjeshme se pjesa tjeter e shqiptareve.

Ne nuk po e shpetojme dot Shqiperine prej batakut ku ka rene sepse jemi ngopur me Shqiperi dhe partia ia doli qe t'i beje shqiptarėt e Shqiperise te kene dhimbje te medha sa here permendet Shqiperia dhe shqiptaret, ndersa ata qe ishin nen Titon kishin vazhdimisht mall dhe uri per Shqipni. Shqiptaret e Shqiperise, u ngopen me nje Shqiperi te helmuar ndaj kane 30 vjet qė e vjellin atė dhe nuk e kujtojne me nostalgji!

Nga Kreshnik Osmani.

P.S; Ja pse shqiptaret e Shqiperise nuk e kane mallin njesoj si ata te Kosoves.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 00:13   #89
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,269
Thanks: 0
Thanked 739 Times in 608 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Nje familje e mbare, sjell ne jete po ashtu femi te mbare,..

Rrėfimi i Krajės: Prindėrit mė kanė folur gjithmonė pėr Shqipėrinė, idhull kam Iskon
9 Nentor, 2019 19:03SHARE
Nė kampionatin italian, Erdis Kraja po kalon njė moment fantastik te skuadra e Palermos dhe duket se ngjitja nė Serinė C, ėshtė vetėm ēėshtje kohe. Mesfushori shqiptar, ka dhėnė njė intervistė pėr prestigjiozen italiane, “La Republicca”, aty ku foli nė lidhje me Shqipėrinė.

Tė Ngjashme
FOTO / UEFA konfirmon pezullimet e Shqipėrisė, ndalohet tė luajė edhe futbollisti i U21Kthimi nė fushė i Hysajt pas njė muaji, te “Eurosport” e vlerėsojnė vetėm si “portier”Nuk ka mė dyshime, Rumenige zyrtarizon trajnerin e ri tė Bajern MynihVIDEO / Mesi i pagabueshėm nė goditje standarde, tregolėsh pėr tė kapur Realin nė krye
Megjithėse i lindur nė Itali, Kraja u shpreh se ka ardhur shpesh nė Shqipėri dhe se prindėrit i kanė folur pėr Shqipėrinė. Ai shtoi se kushtet e vėshtira nė vendin tonė, e kanė detyruara babanė e tij tė largohet si emigrant ku edhe ka punuar si murator.

“Krahasim me Kasanon? Mund tė them se nuk kam dėgjuar qė dikush t’i afrohet. Megjithatė mė pėlqejnė krahasimet dhe futbollistėt me karakteristika tė tilla, janė disa nga ata qė unė ndjek mė shpesh.

Inspirim? Mė pėlqen dhe kam idhull Iskon. Mė pėlqen shumė dhe shpesh herė provoj qė tė imitoj lėvizjet e tij, por nuk e di nėse mundem. Mė pėlqejnė edhe futbollistė me karakteristika si Ksavi apo Iniesta.

Roli i preferuar? Nė lidhje me kėtė rol mund tė them se mė pėlqen tė luaj aty ku luaj mė shpesh. Tė gjithė mė pyesin ku luaj sepse luaj si mesfushor, mbrojtės por luaj aty ku mė vendos trajneri dhe kjo ėshtė ajo qė unė pėrgjigjem. Mundohem tė jap mė tė mirėn dhe pėr mendimin tim, fusha ėshtė ajo qė tregon se ku mund tė bėj mė mirė. Mundohem tė mėsohem nė ēdo rol, tė bėhesh mbrojtės ose portier ėshtė e njėjta.

Kam lindur nė Kiarim, provincė nė Breshia. Prindėrit e mi kanė ardhur nė Itali nė vitin 1990, ku fillimisht erdhi babai, Jetmiri dhe mė pas mamaja ime, Ilvana. Ato mė kanė folur shumė pėr Shqipėrinė. Kur isha i vogėl shkoja shpesh por tani shkoj mė pak por mė pėlqen tė kthehem atje ku kam rrėnjėt. E gjej veten nė mėnyrėn si mendojnė shqiptarėt dhe nė kulturėn shqiptare.

Pse kam ardhur nė Itali? Ka qenė kohė e keqe, kohė lufte dhe pa mundėsi pėr tė punuar. Babai im zgjodhi qė tė vinte si emigrant dhe gjeti njė punė murator. 73 qė kam nė fanellė, i dedikohet atij sepse ėshtė viti i tij i lindjes”, tregon Kraja. /Erjon Allaraj-VipSport.al/
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 01:02   #90
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,961
Thanks: 3,612
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Vete jam qytetare fierake. Nga Babai jam perzjerje korcare nga i ati dhe lushnjare nga e ema. Nga Mami jam perzjerje gjirokastrite nga e ema dhe puro greke nga i ati.


Femijet e mi jane franko-kanadeze dhe shqiptaro-grek me origjine autoktone nga e ema e bashkeshortit.


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 01:32   #91
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,267 Times in 2,980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Bunkeri gjinded fare leht. Kur shkon ne shkoder merr rrugen drejt malit te zi, kur i afrohesh liqenit dhe kufirit me malin e zi bunkeri eshte ne anen e majte, fiks 1’kilometer me larg north eshte shtepia ime po ne anen e majte, por eshte e rrenuar, 500-600 metra me larg eshte bajza, dhe pastaj 9 minuta me makine north gjindesh ne territorin malazez. Pasi kalon kufirin 11-12 minuta tjera me makine je ne kryeqytetin malazez titograd/cerrnagora.
Pse, paska edhe dalje tjetėr pėr nė Cėrna Gorė, pėrvec Muriqanit, a?
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 01:34   #92
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,267 Times in 2,980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Vete jam qytetare fierake. Nga Babai jam perzjerje korcare nga i ati dhe lushnjare nga e ema. Nga Mami jam perzjerje gjirokastrite nga e ema dhe puro greke nga i ati.


Femijet e mi jane franko-kanadeze dhe shqiptaro-grek me origjine autoktone nga e ema e bashkeshortit.


Adea
Kjo qė paska postuar o Adea, qenka pėr tek tema ime: Gjėzėtari: Gjėza logjike
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 10:40   #93
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,269
Thanks: 0
Thanked 739 Times in 608 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Pse, paska edhe dalje tjetėr pėr nė Cėrna Gorė, pėrvec Muriqanit, a?
Hani hotit, nga liqeni i skadarit, o karadakas..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 10:20   #94
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,877
Thanks: 4,395
Thanked 4,752 Times in 3,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Po ēfare per gjezetarin, akoma nuk kane degjuar per Makreshin Makreshin siper, si dhe per Makreshin poshte kush nuk beson, ja linqet ne vazhdim pdhus nje kenge Bonus from Makreshi with love

https://sq.wikipedia.org/wiki/Makreshi_i_Epėrm

https://sq.wikipedia.org/wiki/Makreshi_i_Poshtėm__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur