Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2019, 20:59   #21
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,184
Thanks: 12,605
Thanked 11,132 Times in 6,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 573
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Gėzuar 10 vjetorin
Rakitė kur do na i nxirrni?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 21:13   #22
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,618
Thanks: 3,551
Thanked 2,825 Times in 1,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Me 20 Fallco uro ti me !!!!!

Na o Mando ti kesh se je Administrator i kesaj faqe ik me pushime dhe ti se u lodhe


Ja dhe Marya duke bere si donatore e ktij forumi

Prej meje vetem flete nderi dalin,ncuk leke
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 21:20   #23
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,626 Times in 4,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Gezuar 10 vjetorin sofra jone.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 21:30   #24
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,321
Thanks: 4,704
Thanked 9,672 Times in 3,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Kur shqiptaret jane pa nje vend ku te mblidhen, kerkojne e urojne, shpresojne dhe punojne per te ndertuar nje "fole" ne te cilen te ligjerojne shqip e te flasin rreth tematikave te dites , qofshin ato ne lidhje me memedheun, e qofshin ne raport me vendet ne te cilat jetojne.

Fakti qe "foleja" jone na ka strehuar per 10 vjet tashme eshte nje gje shume e bukur. Kemi gjetur miqesi e kemi ndare caste te rendesishme duke u shkruar e duke u lexuar dite pas dite.

Qe ka "fole " te tjera neper faqe te pafundme, e dime. Folete shqiptare jane bere edhe gracka per vete shqiptaret e perdoren si marioneta nga armiqte e popullit tone. Se sa keq eshte e infektuar gracka, varet nga anetaret qe e perbejne ate strehe. Epidemia e tradhetise ka egzistuar prej shekujsh dhe eshte kercenuese madje jo vetem per vendet e preferuara (ne rastin tone online) nga shqiptaret, por edhe per vete te ardhmen e vendit.

Jemi ne qe e perbejme sot per sot Shqiperine. Nese anashkalojme nje veprim dashakeqes me pak vemendje, neser do te perballemi me nje situate te veshtire...ndoshta ndoshta te pamundur te menaxhueshme

Kemi anashkaluar duke i justifikuar shume anetare qe i kemi menduar se postojne pa te keq. Kemi ardhur ne nje pike qe s'kemi si ta kthejme kohen mbrapsh e t'i tregojme elementeve qe kane perfituar nga miresia, se ky vend, kjo "fole" nuk eshte vetem per te ardhur e per te "kryer nevoja personale" si nje WC me te gjitha kushtet ku ndotesh dhe lahesh vete edhe ne aktin qe kryen pasi ne fund te fundit me nje titull "Shqiptare" identifikohemi te gjithe


Jam e bindur qe kemi shume te meta si shoqeri, dhe ne "perfektet" e krijojme vete ate. Duke mos mundur te dallojme difektet tona, na eshte shume me e thjeshte te shohim ato te shoqerise ne pergjithesi . E ta emerojme me emra ofendues, shoqerine shqiptare... ate familje e cila nga ka sjelle ne formen qe jemi sot dhe qe ndoshte edhe eshte "jasteku" i mbeshtetjes se inteligjences brenda kokes se nje inxhinieri apo gjeniu te suksesshem te shperthyer e shperblyer jashte kufijve shqiptare.

Me merite apo jo, gjaku yne, vendi yne, eshte alfabeti i suksesit tone. Arsyeja eshte sa e thjeshte aq edhe e nderlikuar.

E bukura qendron ne dashurine e pa kushte te asaj qe jemi.

Duajeni dhe respektojeni "Folene " tone Forum-al. Mos lejoni askend te tallet me prejardhjen tone e si me "te drejte apo pa te keq" te na tregoje ketu "vlerat" e atyre qe kemi pasur armiq ne jete te jeteve. Asgje s'eshte me "e drejte" nese qellimi i tyre eshte te shtremberoje harmonine tone


Gezuar nga zemra e qofshi te bashkuar rreth trungut te shenjte e te bekuar shqiptar!!!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 22:30   #25
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,194
Thanks: 9,424
Thanked 4,993 Times in 2,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Thėnie e huazuar:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gi de masha Shiko postimin
thėnie e huazuar

shpesh mjafton te shikosh disa persona per te qene krenar/e me veten...
marrė nga fb "engjelli i dashuris (joti)"
__________________
Nga 31 dhjetori 2018 - ndryshe!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 18:08   #26
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,037
Thanks: 582
Thanked 845 Times in 340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime.
Urime.
Me ne fund pash nje teme me dashuri ne kte forum.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miranda pėlqehet nga
i vjetėr 14-02-2019, 18:41   #27
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,194
Thanks: 9,424
Thanked 4,993 Times in 2,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miranda Shiko postimin
Urime.
Urime.
Me ne fund pash nje teme me dashuri ne kte forum.
Aaaa, Miranda, ne matjanėt jemi mė konkretė, nuk flasim me ironi!!
__________________
Nga 31 dhjetori 2018 - ndryshe!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur