Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2018, 23:42   #161
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,363
Thanks: 0
Thanked 1,136 Times in 861 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Sa eshte kredia per nje shtepi publike?


p.s. kot pyes sa per zgjerim teme
Per personelin e ke fjalen ? Kishin lajmeruar ca banka qe jepnin kredi per personelin. Meshkujt perftonin vetem po te punonin berber aty
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 00:11   #162
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,069 Times in 5,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Mua me kujtohet nje rast ne Usa kur banka, ne tere KUPTIMIN e FJALES ja u RRASI,klienteve te saj.Se maj men se cila(mbase keta shqiptaret ne Usa e dine me mire).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 00:15   #163
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Per personelin e ke fjalen ? Kishin lajmeruar ca banka qe jepnin kredi per personelin. Meshkujt perftonin vetem po te punonin berber aty
ti do vesh si berber?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 01:23   #164
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mua me kujtohet nje rast ne Usa kur banka, ne tere KUPTIMIN e FJALES ja u RRASI,klienteve te saj.Se maj men se cila(mbase keta shqiptaret ne Usa e dine me mire).

Banka ime quhet Desjardins. Eshte kooperative. Desjardin qe do te thote: Kopeshti (kopesht frutor psh jo kopesht femijesh) i Dea-s.

Cdo vit behen zgjedhjet per Administratorin e Larte te saj.Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 11:44   #165
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,296
Thanks: 776
Thanked 1,304 Times in 757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Ky film mė pėlqen....


edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 12:01   #166
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,608
Thanks: 3,548
Thanked 2,821 Times in 1,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

ka ky burri im nje koleg , cifut me origjine , por cifut si person gjithashtu , i dhene pas lekut eshte gati te te vras per lek
ka nje kredi per nje shtepi ,nuk i pelqen do nje shtepi te dyte dhe kerkon nga banka kredi 1 million euro per ti paguar per 20 vjet...
banka i kerkon raporte mjekesore me analiza nga koka tek kembet qe eshte top nga shendeti plus edhe te ardhurat mujore qe duhet te jene te konsiderueshme
ai tani punon nate e dite qe te kete rroge te majftueshme per te marre ate kredi
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 12:23   #167
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,212
Thanks: 2,180
Thanked 2,214 Times in 1,408 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

Po kalonim ne nje lagje outside the bubble ku jetojm. Shume e varfer. Si bote tjeter.
Un: gjyna por kta nuk kan as studen loan debt as nje lloj borxhi si kemi ne te middle upper class ne usa.
Burri: po por shiko si jetojn.

Ca njerez (zqkonisht ne shtete ne zhvillim) ose nuk u jeper mundesia per loans ose rrefuzojn ose ne ca vende e kan shtrpin te trazhguar (ata qe kan shtepi).

Si mund te mari ne usa njeriu shtepi cash nqs nuk ka familje miljoneresh? Nuk ndodh. Pra mua krediti per shtepi nuk me shqeteson fare fare nga momenti qe mund te kem ate nivel jetese per te cilen po punojm.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 12:37   #168
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kredi per shtepi

O njerez merrni kredi per shtepi ne albanistan se USA-an e mbyten uraganet...boboooo si thyheshin pemet e si fluturonin makinat ne ajer...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur