Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2018, 17:09   #41
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,620 Times in 4,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ato qimet i ckula t'i meremetoj nje cike tullen Dragues te duket pak me i bukur. Qiriun nuk ja kerkova Naimit se kisha hall mos me digjeshin qimet e mbetej Draguja i shembtuar
Evlat .....perseri me Drag efeniun???
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:27   #42
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,022
Thanks: 6,065
Thanked 7,180 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

edhe Adea e kuptoj qe eshte ēoban pa "bageti"

tironsit thojne..... tralala vrava i gal
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:40   #43
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,161
Thanks: 12,586
Thanked 11,119 Times in 6,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 573
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe Adea e kuptoj qe eshte ēoban pa "bageti"

tironsit thojne..... tralala vrava i gal
O Drage si ėshtė puna se shumica e postimeve kėtu ėshtė pėr leshin tėnd?
Biznes me lesht e tu ėshtė ky qė do hapet?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:57   #44
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Evlat .....perseri me Drag efeniun???
Colo...ishalla s'ke ndonje ure afer shpise se ti paska marr mendtttttt
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:58   #45
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
O Drage si ėshtė puna se shumica e postimeve kėtu ėshtė pėr leshin tėnd?
Biznes me lesht e tu ėshtė ky qė do hapet?
Jo, me lesht e Curres se Draguen nuk e pranojne stilistat
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:59   #46
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,922 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe Adea e kuptoj qe eshte ēoban pa "bageti"

tironsit thojne..... tralala vrava i gal
C'i duhet Adeas bagetia ime?!?!


p.s. tani vendosni o murator, o Qoban
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 17:50   #47
Illyriaaan
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Posts: 4
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Illyriaaan ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Devijuat shume nga tema, faleminderit gjithesesi.
Illyriaaan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 18:41   #48
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,226
Thanks: 1,781
Thanked 1,926 Times in 1,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Nje pyetje qe behet, aty ku s'eshte vendi, detyrimisht do te marre pergjigje devijuese...

Emertimi identifikues, (ne kete rast) per nje biznes, duhet te kete nje simbolike.
Cdo kombinim, apo gjetje, nxitet nga "frymezim" personal.

Kete kisha vete parasysh, gjate nje procedure perzgjedhje me mend, e cila nuk me kerkoi me shume se 0,01 sec.
Kombinimi sa i thjeshte ne dukje, eshte shume discret ...
Po aq sekret, sa ai i nje kasaforte....
...e kshu kshu punaaaaa dmth......me nje llaf.
cfrd,sdqf*
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 20:42   #49
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,854
Thanks: 3,264
Thanked 3,491 Times in 2,369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postiminp.s. shih te fillojne jo keshtu po ashtu...une e di se cfare do te thone se jam murator me kategorine e shtate
jo, po xha Kasemi dhe te qendisurat unllajne
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 20:48   #50
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,193
Thanked 5,728 Times in 3,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Illyriaaan Shiko postimin
Devijuat shume nga tema, faleminderit gjithesesi.
Ke gjetur faqe qe s'mirremi me ndihma.

Shpresoj diku tjeter te marresh nje pergjigje serioze
.

Jo me kot thuhet se e keto faqe jane pasqyre.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 21:18   #51
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,620 Times in 4,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Ke gjetur faqe qe s'mirremi me ndihma.

Shpresoj diku tjeter te marresh nje pergjigje serioze
.

Jo me kot thuhet se e keto faqe jane pasqyre.
Mire e sygjeron, mund ti japesh edhe adresen e seriozeve atje diku tjeter por ne kete forum shumica jane njerez qe hyjne per te kaluar kohen e me se shumti edhe per gallate e per qyfyre...
Nuk kerkohet serioziteti per dicka qe eshte teresisht personale e duke e bere publike detyrimisht qe do te pranosh edhe mendime/thenie jo edhe te pranueshme per ate lloj serioziteti.

Personalisht ndihem i fyer nga fjalet e tua....dmth ne qenkemi karagjozer dhe ti je seriozi........ e me kete po i tregon ketij anetari se pikerisht ketu ku ti po kalon kohen qenka vater mos serioziteti por une bej diferencen ???. Mendoj qe nuk eshte e drejte.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 13:07   #52
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,193
Thanked 5,728 Times in 3,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Mire e sygjeron, mund ti japesh edhe adresen e seriozeve atje diku tjeter por ne kete forum shumica jane njerez qe hyjne per te kaluar kohen e me se shumti edhe per gallate e per qyfyre...
Nuk kerkohet serioziteti per dicka qe eshte teresisht personale e duke e bere publike detyrimisht qe do te pranosh edhe mendime/thenie jo edhe te pranueshme per ate lloj serioziteti.

Personalisht ndihem i fyer nga fjalet e tua....dmth ne qenkemi karagjozer dhe ti je seriozi........ e me kete po i tregon ketij anetari se pikerisht ketu ku ti po kalon kohen qenka vater mos serioziteti por une bej diferencen ???. Mendoj qe nuk eshte e drejte.
Nga ku e sheh ti qe pyetja e tij qenka per qyfyre (me qe e merr persiper barren )?
Kush tha karagjozet ?
Dikush ka kerkuar ndihme,e une po vereja pergjigjet e dhena.
Ne fund verejta falenderimin e tij per gjithe te angazhuarit.

Kam hap e vete tema per ndihme,edhe e quaj normale te kerkoj mendimin nga antare te nje mediumi virtual.
-------------------------------------------------
E njehere i permbahem tezes se hedhur.
Jo me kot eshte pasqyre e kesaj shoqerie me indetitet cope cope.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 14:26   #53
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,537
Thanks: 10,251
Thanked 6,440 Times in 3,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

https://www.creativeboom.com/tips/ho...business-name/
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 14:34   #54
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,620 Times in 4,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Nga ku e sheh ti qe pyetja e tij qenka per qyfyre (me qe e merr persiper barren )?
Kush tha karagjozet ?
Dikush ka kerkuar ndihme,e une po vereja pergjigjet e dhena.
Ne fund verejta falenderimin e tij per gjithe te angazhuarit.

Kam hap e vete tema per ndihme,edhe e quaj normale te kerkoj mendimin nga antare te nje mediumi virtual.
-------------------------------------------------
E njehere i permbahem tezes se hedhur.
Jo me kot eshte pasqyre e kesaj shoqerie me indetitet cope cope.
Un nuk do te te perkthej shqipen ty, se jam i sigurte qe e di shume mire keshtu qe lexoje me vemendje ate qe te kem thene se sta kam thene kot....askund ne ate qe kam shkojtur nuk reflekton qe "pyetja e tij qenka per qyfyre" .....

I sygjerove te nderuarit, hapesit te temes, se diku tjeter mundet te mare pergjigje serioze duke nenkuptuar ne vazhdim se ketu jemi jo serioze...por kudo tjeter te shkoje nuk mundet te gjeje ndryshe e se kjo shoqeri keshtu eshte...... ne te bejme pjese te gjith ne, te mire, te shemtuar, te keqinj, te ndershem, te mesem e shum syresh skizofrene.....e reflektojme kete kudo e me se shumti neper forume.

Un nuk marr barra per siper por le mendimin tim (ashtu sic e ke bere edhe ti ne shum raste) mbi nje gje ashiqare qe nenvlehtesonte e perbuzete kualitetin e nje grupimi ne te cilen perdite ti dhe une jemi pjese.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 14:45   #55
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,193
Thanked 5,728 Times in 3,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Diku gjetke mund te marre pergjigje me serioze,edhe per kete ju s'mund ta ndaloni,ose mohoni se gjen.


Une integrohem ne to,edhe do them mendimin tim sikurse e shoh(packa se dikujt do i djege me shume,e diku me pak,e me konceptin tim te ngushte ,le te ngushellohen pas me njeri tjetrin,duke ngushelluar me nivel akademikesh.

Te pakten mos thuaj qe forumi eshte per qyfyre e gallata,se nuk mendoj se eshte keshtu (por per mendime te shprehura,e ka nenforume argetimi).

Cool!

Une keshtu e shoh,e keshtu veproj.

Asgje personale qe te prekesh e ofendohesh ti.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 15:08   #56
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,620 Times in 4,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Diku gjetke mund te marre pergjigje me serioze,edhe per kete ju s'mund ta ndaloni,ose mohoni se gjen.


Une integrohem ne to,edhe do them mendimin tim sikurse e shoh(packa se dikujt do i djege me shume,e diku me pak,e me konceptin tim te ngushte ,le te ngushellohen pas me njeri tjetrin,duke ngushelluar me nivel akademikesh.

Te pakten mos thuaj qe forumi eshte per qyfyre e gallata,se nuk mendoj se eshte keshtu (por per mendime te shprehura,e ka nenforume argetimi).

Cool!

Une keshtu e shoh,e keshtu veproj.

Asgje personale qe te prekesh e ofendohesh ti.
Un kam thene ne mendimin tim te shkrojtur, qe ne keto lloj platformash komunikimi online sic eshte interenti dhe forumi dixhital, kur dikush ben nje pyetje qe eshte teresisht personale, do te marre pergjigjie te ndryshme sepse e tille eshte shumllojshmeria e tipeve qe marrin pjese ne keto forume.....shumica forumore ne te kalojne kohen dhe bejne humor per te regulluar diten e per tu ndjere me mire se ne nje kafene ose bar......ky eshte realiteti e duhet ta pranojme sic vjen.
Un personalisht i kam dhene nje pergjigjie ne forme shkaje, sepse i besoj fjales se urte "pyet 100 vete e be si di vete" dhe gjithkush ka qef qe mendimi i tij te merret si me i miri ......por kur ju i thoni se pergjigjie serioze do te marre diku gjetke eshte ofenduese per nje pjese te atyre forumdsave qe i kane dhene nje pergjigje serioze (une keshtu e perceptove dhe kuptova ate qe ju shkrojtet) e duke pranuar kushtet reale te ketyre paltformave dhe elementeve shoqerore perberes te tyre i bie te jete njesoj gjithandej (ka forumiste qe marrin pjese ne disa forume).

Un se marr personale, se deri diku me ju thene te drejten u bene gjithe keto vite qe jemi ne te njejten tryeze por nuk me erdhi mire e nuk po ta fsheh....... e quaj detyrim moral tjua ve ne dukje me sinqeritet ashtu sikur edhe kam pranuar verejtjet e juaja kur ato kane qene me vend dhe nuk do te beje kurre dicka qe te te prishte ty e kujdo tjeter diten dhe qefin.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 15:11   #57
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,835
Thanks: 1,220
Thanked 7,045 Times in 3,138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Shume e zgjatet lol. Ska forume shqiptare serioze. Kudo te clickosh.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 15:23   #58
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,193
Thanked 5,728 Times in 3,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per zgjedhjen e nje emri biznesi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Un kam thene ne mendimin tim te shkrojtur, qe ne keto lloj platformash komunikimi online sic eshte interenti dhe forumi dixhital, kur dikush ben nje pyetje qe eshte teresisht personale, do te marre pergjigjie te ndryshme sepse e tille eshte shumllojshmeria e tipeve qe marrin pjese ne keto forume.....shumica forumore ne te kalojne kohen dhe bejne humor per te regulluar diten e per tu ndjere me mire se ne nje kafene ose bar......ky eshte realiteti e duhet ta pranojme sic vjen.
Un personalisht i kam dhene nje pergjigjie ne forme shkaje, sepse i besoj fjales se urte "pyet 100 vete e be si di vete" dhe gjithkush ka qef qe mendimi i tij te merret si me i miri ......por kur ju i thoni se pergjigjie serioze do te marre diku gjetke eshte ofenduese per nje pjese te atyre forumdsave qe i kane dhene nje pergjigje serioze (une keshtu e perceptove dhe kuptova ate qe ju shkrojtet) e duke pranuar kushtet reale te ketyre paltformave dhe elementeve shoqerore perberes te tyre i bie te jete njesoj gjithandej (ka forumiste qe marrin pjese ne disa forume).

Un se marr personale, se deri diku me ju thene te drejten u bene gjithe keto vite qe jemi ne te njejten tryeze por nuk me erdhi mire e nuk po ta fsheh....... e quaj detyrim moral tjua ve ne dukje me sinqeritet ashtu sikur edhe kam pranuar verejtjet e juaja kur ato kane qene me vend dhe nuk do te beje kurre dicka qe te te prishte ty e kujdo tjeter diten dhe qefin.

Une e pashe ne teresi e s'lexova dicka tenden,por zhgenjimi i tij ish i plote e s'me pelqeu .

Prandaj e thash.

Gjetke se kisha fjalen per forume.

Personalisht dy here klikova te jepja nje mendim,e serish s'dija ta ndihmoja.

----------------------

Nqs e paske marr aq personale ndjese (por ta shohesh ne nje forme disi ndryshe kam ca hak).

Gjithe te mirat.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur