Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-10-2018, 20:16   #121
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,394
Thanks: 1,828
Thanked 1,528 Times in 1,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Eshte dhe ky qe mbaron me -si
Ketu eshte bere beteja e famshme ku u vra Marko Bocari, Battle of Karpenisi.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 20:18   #122
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,394
Thanks: 1,828
Thanked 1,528 Times in 1,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Elpidha nė shqip ėshtė Shpresa por ky mbiemri "Καριπιδηι" (Karipidhi) nuk e di se ē'pėrfaqson.

P.s. Se tani mu kujtua, kė quajn Shpresa kėtu nė forum tė ngrejė dorėn.
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 20:20   #123
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,161
Thanks: 12,586
Thanked 11,119 Times in 6,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 573
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
Karipidis por jo Karipidi
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 20:59   #124
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,358
Thanks: 157
Thanked 465 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
Prapashtesa -dis ose -dhis ne shqip, zakonisht e perdorin rosopondet. Po kjo karipidis ndonje paranom shqiptar do jete
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 12:01   #125
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
me fal por nuk e kuptova kete shakane te heres se dyte

nje nder shoket e mi qe do vi me ne eshte gay dhe i vetmi problem qe mund te linde eshte rreziku qe ai te na braktise nese dashurohet me ndonje ne mykonos (shaka)

faleminderit per sugjerimet e tjera.


Besoj se ngi ngho eshte duke te provokuar per te pare nese ka te bej me nje gay apo jo. Duket bajate, me thene te drejten. Turp ngi ngho. Por cfare te them, me mire te maskohesh si aziatik ose aziatike, me mire te maskohesh si tiger e luan se sa t'a hash nga nje serb gay, mik i nje trapi Vlore qe ka nje perkethyese me emrin Brikena.


Dea


Keta te mite vetem budallenj nuk jane.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 09-10-2018 nė 12:03
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 12:40   #126
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,608
Thanks: 3,548
Thanked 2,821 Times in 1,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

keta koleget e mi te gjithe vajten per pushime ne gerrqi
dhe cuditerisht te gjithe u kthyen me mjeker pervec atij qe eshte PD
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 12:47   #127
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
keta koleget e mi te gjithe vajten per pushime ne gerrqi
dhe cuditerisht te gjithe u kthyen me mjeker pervec atij qe eshte PD
Duhet t'a kete kapur nghi ngho!


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 15:15   #128
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,493
Thanks: 1,105
Thanked 427 Times in 334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Thash shaka, se ishte sikur dhashe urdher te fjalia e pare qe shko patjeter ne Mikono. Dhe per here te dyte shohim e bejme. Kaq ishte shakaja. Pastaj vazhdova te shpjegoj pse duhet te shkoj ne Mikono per here te pare sipas meje. Por ajo pjese duhet shpjeguar pasi ai mbahet si ishulli I tyre, dhe shume njerezve nuk u pelqen. S'ka asgje te keqe, eshte thjeshte preferenc se ku duan te shkojne njerezit.
E dashur Dea, me fal s'kuptova gje cfare the. Besoj te jem shpjeguar qarte, pa tendenca, duke vene mirekuptim ne qender. Pershendetje
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 15:20   #129
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,493
Thanks: 1,105
Thanked 427 Times in 334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Duhet t'a kete kapur nghi ngho!


Dea
ke kapa dhe s'e mora vesh
Pyetja eshte pse kapesh ti me mua?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 15:23   #130
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,620 Times in 4,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Edeh pse kane kaluar 2 vjet nga pyetja e anetares shum te respektuar "Persona", nuk patei mundesi te na tregoje se si i shkoi udhetimi dhe pushimet ne greqi....ku shkoi dhe c'mbresa i la ai vend.......

A i gjeti te vlefshme keshillat dhe orientimet e anetareve qe akoma edhe diten e sodit marrin e japin me ngazellim per kete teme.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 10:18   #131
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 14:37   #132
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,069 Times in 5,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Gjendet i vdekur njė shqiptar nė qelinė e burgut grek.

Gjendet i pajetė nga personeli i burgut njė i burgosur shqiptar i moshės 35 vjeēare brenda qelisė sė burgut tė Trikalasė nė Greqi.

Mediat greke raportojnė se ngjarja ka ndodhur mėngjesin e ditės sė sotme.

Sipas trikalavoice.gr, personeli i burgjeve duke parė se i dėnuari nuk po u pėrgjigjej thirrjeve tė tyre, shkuan nė qeli pėr ta kontrolluar, por zbuluan se ai ishte pa shenja jete nė shtrat.

Ende nuk bėhen tė njohura shkaqet e vdekjes tė tė riut shqiptar por ngjarja ėshtė duke u hetuar nga Policia ndėrkohė qė nuk i ka bėrė tė njohura tė dhėnat e tjera tė viktimės.

41 mins mė parė.

PS: nuk ka hulumtime,ishte me pushime apo e kane vrare.

Ngushellime familiareve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2018, 14:55   #133
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,119
Thanks: 4,680
Thanked 2,929 Times in 1,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Gjendet i vdekur njė shqiptar nė qelinė e burgut grek.

Gjendet i pajetė nga personeli i burgut njė i burgosur shqiptar i moshės 35 vjeēare brenda qelisė sė burgut tė Trikalasė nė Greqi.

Mediat greke raportojnė se ngjarja ka ndodhur mėngjesin e ditės sė sotme.

Sipas trikalavoice.gr, personeli i burgjeve duke parė se i dėnuari nuk po u pėrgjigjej thirrjeve tė tyre, shkuan nė qeli pėr ta kontrolluar, por zbuluan se ai ishte pa shenja jete nė shtrat.

Ende nuk bėhen tė njohura shkaqet e vdekjes tė tė riut shqiptar por ngjarja ėshtė duke u hetuar nga Policia ndėrkohė qė nuk i ka bėrė tė njohura tė dhėnat e tjera tė viktimės.

41 mins mė parė.

PS: nuk ka hulumtime,ishte me pushime apo e kane vrare.

Ngushellime familiareve.
Dhe kurre nuk do te japin ndonje informate te sakte a te vertet greket. Ne keto raste duhet kerkohet nga pala shqiptare nje analize-obduksioni i perbashket te kufomes...por...

Po dhe pala shqiptare do ta thoshte te verteten??? Veshtire te besohet...
Ka humb besimi tek zyrtaret,...te besoj kushdo si te doje....

Une jo per pushime n`greqi. Kurre....s`i besoj...


Ngushllime dhe nga une.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2018, 15:43   #134
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Edeh pse kane kaluar 2 vjet nga pyetja e anetares shum te respektuar "Persona", nuk patei mundesi te na tregoje se si i shkoi udhetimi dhe pushimet ne greqi....ku shkoi dhe c'mbresa i la ai vend.......

A i gjeti te vlefshme keshillat dhe orientimet e anetareve qe akoma edhe diten e sodit marrin e japin me ngazellim per kete teme.
I falenderoj te gjithe aneraret qe me keshilluan dhe ne postimet e meparshme mund te lexosh per vendet qe vizitova.

Per te tjerat, i perkasin te kaluares tashme.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 18:01   #135
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,460
Thanks: 0
Thanked 693 Times in 608 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin

Per te tjerat, i perkasin te kaluares tashme.
i mbylle perfundimisht pushimet ne greqi?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 18:34   #136
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,324
Thanks: 13,570
Thanked 8,069 Times in 5,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Dhe kurre nuk do te japin ndonje informate te sakte a te vertet greket. Ne keto raste duhet kerkohet nga pala shqiptare nje analize-obduksioni i perbashket te kufomes...por...

Po dhe pala shqiptare do ta thoshte te verteten??? Veshtire te besohet...
Ka humb besimi tek zyrtaret,...te besoj kushdo si te doje....

Une jo per pushime n`greqi. Kurre....s`i besoj...


Ngushllime dhe nga une.
Per pushime edhe Shqiperia eshte e bukur,biles ne disa fusha ja kalon jevgjiteve.

Por te shkume te HARRUME.

Kalofsh MIRE dhe mos ta nin HIC Sami....na mafte e JONA
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2018, 19:25   #137
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
i mbylle perfundimisht pushimet ne greqi?
Gjithcka qe i perket te kaluares.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 19:40   #138
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,628
Thanks: 8,463
Thanked 6,884 Times in 3,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 274
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

shume i dyshimte ky uji me gaz
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2018, 19:24   #139
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,460
Thanks: 0
Thanked 693 Times in 608 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Gjithcka qe i perket te kaluares.
te kaluares i perket shume. ceshtja mbetet cfare mbartet ne te ardhmen dhe cfare eshte e pakohe.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur