Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-03-2019, 16:31   #121
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,560
Thanks: 3,093
Thanked 2,615 Times in 1,694 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Me vjen keq ,qe kur skan ca te me bejne mua te cekin ty.
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2019, 17:42   #122
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,987
Thanks: 3,885
Thanked 3,120 Times in 1,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2019, 23:20   #123
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,242
Thanks: 2,366
Thanked 4,137 Times in 2,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Shpresoj te me kujtosh ne ndonje frymemarrje..
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2019, 01:09   #124
Baki
Super Anėtar
 
Avatari i Baki
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 100
Thanks: 33
Thanked 52 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Baki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Shpresoj te me kujtosh ne ndonje frymemarrje..
po te kujtoj oi zemer, hiq mos ta nin.
Baki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2019, 02:08   #125
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,537
Thanks: 15,287
Thanked 19,215 Times in 7,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 473
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

mos be me bakllava, se ma hoqe deshiren ta ha
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 08:26   #126
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,283
Thanks: 426
Thanked 1,622 Times in 657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Deri n'fund tė jetės
Une ia kam dhėn premtimin vetes
lutem cdo mengjes per ty
te jesh mire te jemi te dy
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 16:45   #127
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 22,597
Thanks: 9,349
Thanked 8,231 Times in 5,268 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Kam kaq shume per te te thene....aq sa duhet te me rrish fare prane e te me degjosh me shume vemendje..... aq sa kur te te them sa shume te kam dashuri, te ndiej puprriqizimin e lekures tende.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 16:47   #128
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,109
Thanks: 900
Thanked 519 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

...nuk do te te harroj deri sa te te vij praneee...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur