Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2019, 12:40   #801
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,162
Thanks: 4,709
Thanked 10,441 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Qafsha dylin jo hahaa
Ok mi lyfe.


Kur bohena bashke ne katunaret vetem rremuj dim me bo.

ika omelsin se kam pune .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 12:43   #802
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,283
Thanks: 426
Thanked 1,622 Times in 657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Te pllaquris mwuuuah
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 12:43   #803
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,162
Thanks: 4,709
Thanked 10,441 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Rane bamjet, u zbulu kush eshte katunar e sheherli

Qyteti pjelle e katunit oshte Lumo . Mos ki dert derisa jemi ktu njelloj jemi.
Kur te vesh ne atdhe( shqypni ) ik bli bomje e na kujto ne tre katuaret.

Paqim.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 12:45   #804
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,427
Thanks: 542
Thanked 2,747 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Qyteti pjelle e katunit oshte Lumo . Mos ki dert derisa jemi ktu njelloj jemi.
Kur te vesh ne atdhe( shqypni ) ik bli bomje e na kujto ne tre katuaret.

Paqim.
Qy bomje a bamje se ma ke pshtjell ma ke ber lesh marie thojn te ne

Adea shpejt nje sqarim ashtu siq di

Kalo bukur bjute. Hug
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 12:48   #805
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,162
Thanks: 4,709
Thanked 10,441 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

E ke nga uria . Bomje jo bamje.

Ciao ciao per te disaten here . Lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 12:49   #806
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,427
Thanks: 542
Thanked 2,747 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Babe, a te thojsha qe une ta sjelli Adean te tema e guzhines, ti nuk besojshe
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 12:52   #807
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,562
Thanks: 3,602
Thanked 600 Times in 477 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Qy bomje a bamje se ma ke pshtjell ma ke ber lesh marie thojn te ne

Adea shpejt nje sqarim ashtu siq di

Kalo bukur bjute. Hug

Bamjet ne anglisht quhen okra.

Eshte perimi im i preferuar. E bej turli me mish vici. Do stil gatimi dhe qerimi (pastrimi i kokes se bamjes ne forme konike) ndryshe kur zjehen hapen dhe lengu qe nxjerrin eshte si sekrecione nazale, ndryshe qurre.

Jam specilaiste e bamjes. E di kohen e vjeljes dhe menyren e ruajtjes se saj.


Sa per katunaret ato nuk mund t'i fusesh ne burg per kurveri POR per vrasje.Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 12:53   #808
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,427
Thanks: 542
Thanked 2,747 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Hahahahahahahahahhahaha Adea je e papame hahahahahahah
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 12:54   #809
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,200
Thanks: 7,811
Thanked 5,931 Times in 2,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
O babe po lene mo tani se ja thash edhe asaj lyfes se di pse i them bamje edhe krypes krip i them ika se u fulliqaaaa. O Babe kur ishte gjyshi jot gjall baba jem skishte le akoma mer bab hahaha une kam le kur ke qe ti 40 vjec hahaha
ska lidhje hic….
Lidhja eshte ketu: Ti si quan Domatet kur del ne markate te katunarve me ble?!
I quan Domate (me delikatese te madhe) apo durrsakshe sakllom:
Domote ose Prasit i thua Presh, ?
Po i quajte Domate, Presh, Mashurka (Bishtaja Groshe te Njoma) Kastravec dhe jo Vec t'njome, ose Bostan ne vend te Baston atehere s'je prej Durrsi….
Te marrte e mira ty se na shkrive duke qesh!
Hej patriote, kur te vij me leje do ta jap i kafe aty ke kafenete afer markates, keshtu bejme edhe leksion te gjuhes shqipe.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 12:56   #810
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,283
Thanks: 426
Thanked 1,622 Times in 657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ok babeeee pranoj leksionet e tua me shume deshire hahhaha
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 13:00   #811
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,200
Thanks: 7,811
Thanked 5,931 Times in 2,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Bamjet ne anglisht quhen okra.

Eshte perimi im i preferuar. E bej turli me mish vici. Do stil gatimi dhe qerimi (pastrimi i kokes se bamjes ne forme konike) ndryshe kur zjehen hapen dhe lengu qe nxjerrin eshte si sekrecione nazale, ndryshe qurre.

Jam specilaiste e bamjes. E di kohen e vjeljes dhe menyren e ruajtjes se saj.


Sa per katunaret ato nuk mund t'i fusesh ne burg per kurveri POR per vrasje.Adea
he ta lumsha….
shife foton tek post 771 qysh ja kom pre koken, perndrysh ato te vjellin jarget (lengun qelizor) ….
shpjegoja i cik mor amon se m'dul tomthi venit….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 13:03   #812
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,200
Thanks: 7,811
Thanked 5,931 Times in 2,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Ok babeeee pranoj leksionet e tua me shume deshire hahhaha
kenaqsia ishte edhe e imja te diskutoja me ty e dashur patriote sepse na bere te qeshim me te madhe.
qofsh mire e dashur me te gjithe cka ke per zemer
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 13:08   #813
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,283
Thanks: 426
Thanked 1,622 Times in 657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
kenaqsia ishte edhe e imja te diskutoja me ty e dashur patriote sepse na bere te qeshim me te madhe.
qofsh mire e dashur me te gjithe cka ke per zemer
Pacim rob zoti
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 13:12   #814
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,162
Thanks: 4,709
Thanked 10,441 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ato te vjellin jarget (lengun qelizor) ….


amon se m'dul tomthi venit….
Tipik katunar po nga ata qe Te shtojn ymnin.
I Modh Je .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur