Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-05-2019, 13:52   #881
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,501
Thanks: 5,998
Thanked 1,686 Times in 942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

—————————————

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kurt : 22-05-2019 nė 14:00
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 15:46   #882
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,390
Thanks: 5,583
Thanked 6,945 Times in 3,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Kurrė mos e nėnvlerėsoni fuqinė e xhelozisė dhe fuqinė e zilisė pėr tė shkatėrruar.
Kurrė mos e nėnvlerėsoni.

Oliver Stone
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 19:40   #883
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,242
Thanks: 2,366
Thanked 4,137 Times in 2,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditėsNe marredheniet njerezore , secili eshte tregtar i vetvetes . Tregeti per te "shitur" personalitetin .

A. Morandotti
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 23:26   #884
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,563
Thanks: 3,602
Thanked 601 Times in 478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Majmunet e zinj hane banane te bardha.

Majmunet e bardhe hane patllixhana te zeza.
Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2019, 08:27   #885
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,900
Thanks: 935
Thanked 2,683 Times in 1,721 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Meshkuj kanė shumė tė meta por tė metėn mė tė madhe e kanė se nuk besojnė nė zotėsinė e grave!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2019, 09:03   #886
HTFengineer
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2018
Posts: 217
Thanks: 2
Thanked 35 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
HTFengineer ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Nqs populli eshte dele, qeverisja bejet nga ujqrit, hienat dhe cakajte.
__________________
The beast from the east, only has brought death and destruction, corruption, monopoly, slavery. From tyrany of Judas and ottomans, never has humanity suffered as much as in the hand of them.
HTFengineer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i HTFengineer pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2019, 10:10   #887
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,475
Thanks: 3,505
Thanked 6,100 Times in 2,079 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Njihe veten tende!

Sokrati
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 11:21   #888
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,319
Thanks: 14,138
Thanked 8,408 Times in 5,614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Dashuria e KAFSHEVE dhe FEMIJEVE eshte e.....
NDERSHME
THELLE
dhe e....PASTERT.

DASHURIA e TYRE nuk pyet se kush je ti,dhe qfare ke ne zoterim.

PS.....tashti perse KJO eshte KESHTU e gjeni....ju+rrasini dhe noi flamur.

Ora 13.22 dhe....

Paqim.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur