Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-06-2019, 14:21   #121
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,527
Thanks: 2,387
Thanked 4,254 Times in 2,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Hahaha me lot....

Njeriut si qahet ,hall te kesh hall mos kesh pasi dhe te pasurit pare krijon sherre e percarje shpesh e gjithsesi paraja ndoshta ne shume aspekte ta ben jeten me te lehte , por nuk eshte faktori kryesor I lumturise kurrsesi... e mos harrojme njeriu ska te ngopur e ashtu sado qe te kete...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur