Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-06-2019, 12:34   #861
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,193
Thanks: 0
Thanked 257 Times in 148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Hyra tek kjo tema se po me haesh , tani sdi cte ha se pertoj te gatuaj.
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2019, 12:35   #862
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,583
Thanks: 4,334
Thanked 5,071 Times in 2,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Leaf .. une vdes per patellxhana , ju paste bere mire .

Une zakonisht I perziej me pak miell , Rosemary and garlic kur I skuq . Ne fakt neser do ti gatuaj ca , pasi me ne fund sonte do nxe edhe pak organic kos . : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 22-06-2019, 12:58   #863
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,885
Thanks: 14,644
Thanked 8,672 Times in 5,822 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

A ka me mishengrenes....


se skipcaubojstanet.

PS...tashti njoni Kofsha pule te pregatitura.Fast-food ska ke MUA.

Sepse e DI...qe do VDES.Nuk me pelqen te jem i lyrosur apo DHJAMC.

Se harrova...kur jermanet pinin birre,kta caubojsit nuk....EKZISTONIN.Mascara peoples.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur