Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2018, 22:15   #421
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre pasi e tradhetoi gruaja ju afrua dritares per t'i dhene fund jetes. Ne kete moment hyn i biri dhe i thote:
-O ba, cfare po ben? Mami te vuri briret e jo krahet.

p.s. nje cike e vjeter
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 01:15   #422
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,935 Times in 2,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon njona tek kirurgu plastik dhe i thote:
Njatjeta doktor, une desha te bej nje operacion plastik aty tek ai "vendi" sepse nuk me pelqen keshtu si e kam...
Mire dakord,- i thote kirurgu plastik, te shohim njehere cfare ka qe ty nuk te pelqen, zhvishuni zonje...
Pasi e viziton, mjeku i thote : Zonje, ketu duhet te bejme nje impiant krej te ri, cdo gje te re fare...
Zonja e cuditur dhe pak e hutuar nga fjalet e mjekut i thote: Cfare do te thote impiant i ri doktor, nuk kuptoj?!
Do te thote zevendesim te krejt asaj" plackes" me nje te re - i pergjigjet mjeku kirurg.
Gruaja e cuditur e pyet: E cfar do te vendosni ne vend te saj pastaj?
Shikoni zonje dashur- i pergjigjet mjeku, Momentalisht jemi duke experimentuar veshet e lopeve, forma eshte njesoj fare, pak a shume ngjyra eshte e njejte, kane edhe pak qime njesoj si ajo "placka", nuk ka nevoje te madhe per rishikim dhe mirmbajtje, keshtu qe mendojme te perdorim veshet e lopeve- i thote mjeku!
Pasi bindet dhe i nenshtrohet operacionit plastik, kryen edhe 3 muaj periudhe konvaleshence dhe merr OK nga mjeku qe gjithcka eshte mire, vendos te rinise jeten dhe shkon ne diskoteke. Aty njihet me nje person i cili pas nje mbremje te kendshme dhe nen avujt e alkolit vendos ta coje ne shtepine e tij per te permbyllur mbremjen duke bere dashuri. Pasi zhvishen lakuriq qe te dy, burri me ta pare ne fillim stepet dhe i thote: Eh… dreq o pune, kam pare Bionde, kam pare edhe Esmere, biles kam pare edhe Kuqe, por me etiketen e Veterinerit te varur ne cep - nuk kam pare kurre ne jeten time !!!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 12:31   #423
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,904
Thanks: 1,516
Thanked 1,296 Times in 859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon nje plak te doktori dhe i kerkon nje gjysem kokerr viagra. Doktori e shikon dhe i thote, po ik o xhaje se nuk eshte per ty ajo gje. Plaku vazhdon te kembenguli dhe te kerkoje nje gjysem kokrre. Doktori nervozohet dhe i thote, o xhaje ti nuk je me per ate pune, as viagra nuk ben efekt. O doktor, i thote plaku, me jep nje gjysem kokrre qe te me dali pak koka sa per te urinuar.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 13:15   #424
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,904
Thanks: 1,516
Thanked 1,296 Times in 859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje baba u deshperua kur mori vesh qe djali i tij ishte homoseksual. I biri per ta qetesuar i tha, po nuk ka ndonje gje te keqe o ba, shume njerez te njohur si Fred Mercury, Elton John, etj, jane gay. Ah mor bir, e di, ata jane gay, po ti je bythqir mor bir po me lere rehat dhe mos me ngacmo me shume.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 17:22   #425
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,124
Thanks: 8,264
Thanked 7,178 Times in 4,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nji djale kishte mbete vetem me te jemen ne shtepi pasi babai i kish nderruar jete....skish kalu shum kohe e nana kishte fillu me pas shum shqetesime.....kishin shku tek doktori e kishin mare ilece por asgje nuk kish ndryshuar ...
Me ne fund djali pasi ishte besimtar, medoi te theriste hoxhen duke mendu qe do te bente dicka.....vjen hoxha e i kendon nanes, e ma pas fillon me e prek e nana hidhet perpjete.....
E mer djalin ne cep e i thote: "Nigjo mor djal i mir, nana jote ka nevoje per burre"....djali nxehet e fillon me e shan hoxhen keq e bile don me nxjerr me shkelna prej shpiet duke i then: "Qeke maskara e mashtrus o hoxh", kur cohet nana e i thot te birit: "A e din ti apo e din hoxha njat pun ma mir mar bir"........
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 13-09-2018 nė 17:43
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2018, 21:05   #426
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

E pyeten xha Kasčmin kur ishte i ri.
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Kur te rritem do behem deputet dhe do kem mundesine te gjej nje kurve qe ta mbaj ne pellembe te dores, ta perkedhel, t'i blej cdo gje qe ajo te enderroje e keshtu t'ja bej qejfin dite per dite.
Nderkohe pyeten Meleqen.
- Po ti moj vogelushe cfare do behesh kur te rritesh?
- Do behem kurva e (xha) Kasčmit.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2018, 19:25   #427
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,754
Thanks: 8,878
Thanked 5,819 Times in 3,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

ja ben njeri …
kam fillu me msu kinezce …
oh thuaj ndonje shprehje …

sun qi mo , pe qin se ……


Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2018, 20:17   #428
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,007
Thanks: 11,697
Thanked 10,410 Times in 6,312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Nji djale kishte mbete vetem me te jemen ne shtepi pasi babai i kish nderruar jete....skish kalu shum kohe e nana kishte fillu me pas shum shqetesime.....kishin shku tek doktori e kishin mare ilece por asgje nuk kish ndryshuar ...
Me ne fund djali pasi ishte besimtar, medoi te theriste hoxhen duke mendu qe do te bente dicka.....vjen hoxha e i kendon nanes, e ma pas fillon me e prek e nana hidhet perpjete.....
E mer djalin ne cep e i thote: "Nigjo mor djal i mir, nana jote ka nevoje per burre"....djali nxehet e fillon me e shan hoxhen keq e bile don me nxjerr me shkelna prej shpiet duke i then: "Qeke maskara e mashtrus o hoxh", kur cohet nana e i thot te birit: "A e din ti apo e din hoxha njat pun ma mir mar bir"........
Ishte martuar njėri dhe nuk i bėnte "formalitetet" nuses.
Kaloi 1 muaj, 2 muaj hiē ky dhe i thotė nusja vjehrrės:
-Mama unė do iki, do ndahem nga djali jot
-Pse moj nuse, ēfar ka ndodhur?
-Po ja, kaloi kaq kohė dhe ai nuk mė prek fare me dorė.
-Si ka mundėsi moj nuse?!
-Ēa tė them unė, kėshtu ėshtė puna
-Mir se e rregulloj unė kėtė punė, ti zėr krevatin dhe bėhu sikur po vdes.
Ashtu bėri nusja, lėngonte aq shumė sa thoshin vdes sot vdes nesėr.
E mori vesh gjithė fshati qė nusja e filanit po vdiste dhe e pyesnin tė gjithė dhėndrin sa herė e takonin se si ishte nusja me shėndet.
E pyet e ėma njė ditė
-Hė mor bir si ėshtė nusja?
-Keq mama, nuk besoj se do ta shtyj gjatė se kėshtu lėngoi dhe babai para se tė vdiste.
-Dėgjo bir i nėnės qė mos ti ngelet merak para se tė vdesi ti duhet ta "pallosh" njėherė.
-Ēa thua mama ajo po vdes ti thua ta mundoj mė shumė.
-Dėgjo nėnėn se i ngelet peng po vdiq pa e bėrė.
-Mirė mama po e paē mė qaf po vdiq
-Vete ky dhe zbaton porosinė e mamasė nė darkė dhe kur zgjohet nė mėngjes shikon pėr nusen s'ishte nė krevat, ngrihet i shqetsuar kur e sheh qė fshinte oborrin si flutur.
-Si je e pyet ky?
-Shkėlqyer, mė shėrove ti mbrėmė i thot nusja
Del ky dhe shkon nė klub si zakonisht e pyesin njerzit
-Si duket nusja me shėndet?
-Shum mirė, ėshtė shėruar plotėsisht
-Epo shyqyr zotit i thonin njerzit
Mirpo ky rrinte i ngrysur dhe i thot njėri nga njerzit qė ishin mbledhur dhe interesoheshin
-Pse rri i mėrzitur, ti duhet tė jesh i gėzuar?
-Po ēa thoni o shokė, ta kisha ditur mė pėrpara, mė iku babai kot nga kjo jetė vetėm pėr njė tė q*rė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2018, 21:30   #429
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,083
Thanks: 27
Thanked 1,151 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Meqe jemi ke barsaletat me ashtusje
Ishte nje here nje gjuhetar qe mashtronte shume edhe nga kjo perfitonte neper lokale ndonje teke raki falas.
Nje here po tregonte nje histori dhe ishin mbledhur shume ciliminj qe degjonin historite e ktij.
Ky tregonte:
Isha nje here ne afersi te nje pylli dhe po gjemoja nje lepur por
Lepuri ecte zig zag dhe sa here une qelloja ne zig ai ishte ne zag ose anasjelltas
Papritur duke gjemuar lepurin pa vene re isha futur ne pyll dhe me del nje sorkalle.
Marr pozicione edhe po e shifja nga dylbia
I leshoj nje plumb dhe sorkallja u kthye permbys me kembe perpjete....
Ne kte kohe troket xhami dhe e therret nje mik nga jashte.
Gjuhetari shkon dhe bashkbisedon me te kur kthehet ulet ne karrige i thote kamarierit ti sjelli dhe nje teke dhe i thote ktyre :
Ku e lashe ???
Te gjithe nje zeri i pergjigjen:
Me kembe perpjete.
Gjuhetari :Eeee I futa nje te q***ee
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 29-11-2018, 20:01   #430
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,083
Thanks: 27
Thanked 1,151 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Ishte nje here njoni nga Vlora edhe kishte hap nje dyqan me Karamele
Ne dyqan kishte instaluar ca rafte te medha dhe per te arritur lartesine kishte vene ca pal shkalle te gjata si ato te biblotekave.
Cdo dite i vinte nje vajze e vogel dhe blinte aty Karamele
Dhe krijohej ky dialog:
Vajza : Mirdita xhaxhi
Shitesi:Mirdita te keqen Xhaxhi
Cfare deshiron sot?
Vajza: Desha nje Karamele xhaxhi nga ato siper fare.
Shitesi hypte ne shkalle dhe pas nje ore qe hypte e zbriste ja gjente Karamelen.
Pasi Vajza e pagonte ikte me hapa tup e tup e tup
Ndersa Shitesi nder dhembe i thoshte (ė tė *ifsha tė tėm nė *iē) per arsyen se e kishte lodhur.
Cdo dite kjo pune dhe Shitesi u cmend fare.
Nje dite vendos te hypi ta marri karamelen qe ne darke qe ta kishte gati ne mengjes.

Ne mengjes vjen vajza tup e tup e tup me hapat e saj.
Shitesi:Mirdita te keqen xhaxhi erdhe?
Vajza: Erdha xhaxhi erdha Mirdita
Shitesi:Karamelen do te keqen xhaxhi?
Vajza: Po
Shitesi: Ja ku e ke (Te *ifsha tė tėm nė *iē) neper dhembe Shitesi
Vajza :
Po une dua 2


P iē i thone pjeshkes ne Vlore edhe ne Jug
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 29-11-2018, 20:13   #431
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,035
Thanks: 1,197
Thanked 546 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Golden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Barcaleta pikante ..!!

Si e ke emrin ? Mahmut..
Po ti ??
Ma mut se ti ...
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur