Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2018, 07:37   #241
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,816
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Tironce

28 vjet nuk i shtruan dy shina qelbesirat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-07-2018, 07:47   #242
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,572
Thanks: 4,293
Thanked 1,276 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sofra Tironce

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
▬ EKSPRESI TIRANĖ-DURRĖS ▬

HEKURUDHA E PARĖ SHQIPTARE, TIRANĖ-DURRĖ
E NDĖRTUAR NGA AUSTRIAKĖT

Njė njeri qė nuk ka vajtur kurrė nė shkollė mund tė vjedhė mallra nga njė kamion, por nėse do kishte mbaruar universitetin, mund tė vidhte gjithė hekurudhėn...
-Theodore Roosevelt
--------
Kur shqiptarėt ishin pa shkollė kishin hekurdha tip "Kalolokomotivė". E shumta vidhnin kalin.... Sot s'ka mė as ē'tė vjedhėsh. S'ka shina hiē.

Ne c’vit ka qene kjo?lol ne 74 me duket apo jo?lol
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 03:29   #243
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,274
Thanks: 1,050
Thanked 580 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Sofra Tironce

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
28 vjet nuk i shtruan dy shina qelbesirat
Jo vetem nuk shtruan te reja por i shiten per skrap edhe ato qe ishin deri ne 1990. Popull trim,bujar,punetor,i urte dhe i beses me i fjale...
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur