Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kampionet e botes do te Kroatet apo Francezet?
France 10 31.25%
Kroaci 22 68.75%
Votues: 32. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 22:26   #21
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,938
Thanks: 6,906
Thanked 5,514 Times in 2,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Speaking of pol, francezet thone anglezet jane arrogante, anglezet thone francezet jane arrogant, lol. Erdha ne shtepi e me eshte merzit cuni se u rraf England , gjithe nerva e gjeta. Spo ndihem une me,
Uroj t'i kaloj djalit me shpejte merzia

Lexo studimin dhe mundesisht vizito Francen e do te bindesh:

http://travel.cnn.com/explorations/l...velers-309852/
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2018, 22:27   #22
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,746
Thanks: 8,011
Thanked 6,969 Times in 4,486 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:27   #23
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,135
Thanks: 8,468
Thanked 5,536 Times in 3,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Lum hape temen shpejt se ti kpus gishtat.

sa mbaron loja mbyllet tema.a kan bo zbor keto mod?
se ka mbyll lumi po angel , I kan hyp nervat qe humbi Anglia
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:28   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,549
Thanks: 1,581
Thanked 1,630 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin


I trullosi goli i hershem,mirepo cfare ndeshje ne pjesen e dyte dhe ne vazhdime,cfare vullneti,dominim total i kroateve... dhe po,Luka Modric pa pike dyshimi futbollisti me i mire i KB.

Ne Finale ... Franca favorit,...
Por nese nuk vetkenaqen kroatet me kete arritje,te fillojne finalen pa modesti dhe te jene qellimisht arrogant,te mos tregojne aspak respekt per francezet,ne keto tre dite futbollistet kroat te japin deklarata nencmuese ndaj kundershtarit dhe finalja eshte e kroateve.

It's coming home - how yes no.
Per ty lojtaret e Realit jane me te miret e ndeshjes gjithmone.Modric deri minut 70 ishte cope cope si gjithe Kroacia
Me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:30   #25
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,086
Thanks: 5,709
Thanked 6,669 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Po zotri Drague...mbyllet tema posa ka mbaruar loja...krejt pa lidhje dhe pakurre far kuptimi.

Ne duhet ta diskutojme ndeshjen Angli - Kroaci,pershtypjet ende nuk jane zbehur dhe ata paramendo e mbyllin temen.

buuu


ja hongsha boobsat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2018, 22:35   #26
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 595 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Per ty lojtaret e Realit jane me te miret e ndeshjes gjithmone.Modric deri minut 70 ishte cope cope si gjithe Kroacia
Me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic.
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:38   #27
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,086
Thanks: 5,709
Thanked 6,669 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
mu nuk me intersojn ku lujn. ishin kroate
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:38   #28
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,549
Thanks: 1,581
Thanked 1,630 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
Une nuk ve aspak ne dyshim cilesite e Modric.E kam lavderuar shume here ketu.

Fola per ndeshjen sot..qe me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic..
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:44   #29
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Do ishte vertete interesante nese Kroacia fiton boterorin.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:46   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,709
Thanks: 11,519
Thanked 10,285 Times in 6,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 543
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin


ja hongsha boobsat
E hėngri Kroacia ndeshjen tjetėr Drague.


Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:49   #31
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,086
Thanks: 5,709
Thanked 6,669 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E hėngri Kroacia ndeshjen tjetėr Drague.


bythzite e Bores i kemi si llokume
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:50   #32
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Ajo me boobsa tmdhoja eshte Coco Austin, nje Serbo-Amerikane qe ngjan me presidenten Kroate.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:50   #33
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,465
Thanks: 4,135
Thanked 1,175 Times in 652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:52   #34
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,086
Thanks: 5,709
Thanked 6,669 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ajo me boobsa tmdhoja eshte Coco Austin, nje Serbo-Amerikane qe ngjan me presidenten Kroate.
ashtu keshtu sllave me bobsa eshte
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 22:58   #35
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 336
Thanks: 48
Thanked 95 Times in 77 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Po per te shtunen qe do luhet per vend te trete s'do komentoje njeri? Sa diskriminues
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 00:29   #36
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,177
Thanks: 1,279
Thanked 1,290 Times in 808 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Pėr kėdo qė i intereson...
Dje pash emisionin Top Arena. Ishte e ftuar njė deputete e PS-ės. Deklaroi se ishte me kroatėt, Ilir pėr Ilir. D.m.th Ilir ne Ilir dhe ata!

Hajde qasja hajde..
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 01:08   #37
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 595 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Une nuk ve aspak ne dyshim cilesite e Modric.E kam lavderuar shume here ketu.
Modric eshte futbollist i madh (jashte asaj qe eshte i Realit),...nuk eshte futbollist qe dominon,as nuk ben pasime per gol,e as qe shenon gola,madje as nuk gjuan ne porte (ne Real gjate gjithe sezonit max. gjuan 3 here ne porte),...por ne mesfushe roli i tij eshte i pazevendesueshem,e ndal topin,e kontrollon qarkullimin e topit,e dikton ritmin e lojes,ben pasime kyce ne mesfushe,me driblimet ne mesfushe krijon hapesire dhe teprice lojtaresh,shperndan topat dhe e zgjeron lojen...et etj munde te thuhen qindra gjera te tjera...futbollist i vecante.
Citim:
Fola per ndeshjen sot..qe me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic..
Per ndeshjen kunder Anglise ,ke te drejte.Une e shkrova qe ishte lojtar i ndeshjes Modric,por FIFA e shpalli Perishicin.Me plot te drejte,Perishic shenoi gol dhe beri asist per gol,depertoi disa here rrezikshem,beri pasime kyce para portes se Anglise...

Ne kete ndeshje me te miret te kroatet ishin treshja Perishic _ Manxhukic _ Vrsaljko...ndersa interisti Brozovic vrapoi maraton,plot 16 km ...Brozovic si Abebe Bikila ... 16 km

p.s bravo si replikon,qetaz dhe me kulture ... te tjeret shkruajne per gjerat qe as nuk i njohin dhe kur i permireson fillojne te cirren dhe te ofendojne.Ne stilin pse nuk po me perkedhel
__________________
BojanKopitar !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Semiku : 12-07-2018 nė 01:13
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2018, 05:09   #38
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 595 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Keshtu vendoset basti !!! haha

https://www.facebook.com/LADbible/vi...1619789885173/

Lad Puts $3,000 On Croatia To Win The World Cup
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 05:14   #39
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,239 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

I lumt Kroateve, kam deshire te flaket qe ta fitojn boterorin kunder atyre franqeve qe shkijet i kan si vllezer.
Le te fitoj Kroacia, le te fitoj Modriqi topin e arte sepse e meriton ky geni i futbollit, imagjino nje refugjat i luftes, nje femij qe ishte rrit me trauma te luftes, ku edhe gjate luftes si i ri kishte gjet kohe te luan me to, imagjino disa here eshte refuzu nga klubet e lodhta kroate derisa nje trener ne Dinamo Zagreb e i jep mundesi pak dhe ky aty e tregon veten, pastaj e huazojn dhe arrin Totenham, ku pastaj transferohet ne Real Madrid dhe me cdo koment eshte i tepert.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 05:27   #40
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,239 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur