Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-04-2019, 14:10   #441
Lina
Ujvare
 
Avatari i Lina
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Athine
Posts: 83
Thanks: 10
Thanked 31 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Lina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Asgje nuk po bej ...po rri
__________________
Leviz gjithmone ne heshtje. Fol vetem kur te vije koha per te thene
Lina ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 14:13   #442
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,337
Thanks: 13,059
Thanked 11,470 Times in 7,071 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lina Shiko postimin
Asgje nuk po bej ...po rri
Mos thuaj asgjė, ti po rri, pra po bėn njė gjė, po rri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 14:19   #443
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,873
Thanks: 2,298
Thanked 3,942 Times in 2,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Une po mbaj sehir psh ... duke pritur te kaloj ora e te bie dielli, aman se vdiqa lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 14:26   #444
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,337
Thanks: 13,059
Thanked 11,470 Times in 7,071 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Une po mbaj sehir psh ... duke pritur te kaloj ora e te bie dielli, aman se vdiqa lol
Po bėke punėn e spiunit?
Punė tė mbarė
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 18:22   #445
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,168
Thanks: 1,663
Thanked 1,528 Times in 976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Duke pritur filmin ‘The curse of la llorona’ te filloi...

__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 21-04-2019, 18:45   #446
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,647
Thanks: 896
Thanked 1,521 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Xhiro me ēunat mė tė vegjėl tė shpisė njė 5 e tjetri 79...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 21-04-2019, 19:19   #447
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,421
Thanks: 1,800
Thanked 1,145 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po pres Rose te Atomiumi
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 19:51   #448
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,168
Thanks: 1,663
Thanked 1,528 Times in 976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Po pres Rose te Atomiumi
Pas ketij filmi horror qe kam pare kam frike te dal nga kinemaja, imagjino te shkoj tek Atomium : D
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 19:53   #449
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,424
Thanks: 4,768
Thanked 9,837 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Do nis te mbush tavolinen e Darkes se Pashkes

Gjeli duket qe eshte pjekur per mrekulli
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 21-04-2019, 19:55   #450
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 76
Thanks: 53
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Naten e mire.
Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 19:55   #451
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,421
Thanks: 1,800
Thanked 1,145 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Pas ketij filmi horror qe kam pare kam frike te dal nga kinemaja, imagjino te shkoj tek Atomium : D
Ka drita ketu
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 20:14   #452
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,168
Thanks: 1,663
Thanked 1,528 Times in 976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Ka drita ketu
La Llorona s’pyeste per drita : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 20:15   #453
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,338
Thanks: 2,934
Thanked 2,512 Times in 1,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po shoh nje film
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 22:14   #454
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,748
Thanks: 5,439
Thanked 3,366 Times in 1,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Duke pritur filmin ‘The curse of la llorona’ te filloi...

Nuk m'ftove asihere
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 22:23   #455
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,873
Thanks: 2,298
Thanked 3,942 Times in 2,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po bėke punėn e spiunit?
Punė tė mbarė
Thjeshte po shikoja terezine time sic edhe bej gjithmone....

Tani shtrire ne erresire, edhe pse e kam frike por si thone...Friken duhet ta perballosh njehere e pastaj te kalon, nuk e shoh por gjithsesi nuk humb asgje te bej nje prove, te shoh sa gjate do te rezistoj lol pa ulerit ne tere shtepine
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 07:24   #456
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,950
Thanks: 5,785
Thanked 2,431 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Koha per te pire kafen.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 07:44   #457
Lina
Ujvare
 
Avatari i Lina
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Athine
Posts: 83
Thanks: 10
Thanked 31 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Lina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Ne pune .....
__________________
Leviz gjithmone ne heshtje. Fol vetem kur te vije koha per te thene
Lina ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 07:48   #458
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,278
Thanks: 838
Thanked 944 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po ha buke,kohet e fundit jam bere llupese;0.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur