Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-04-2019, 10:55   #781
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,927
Thanks: 0
Thanked 1,318 Times in 1,012 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
o lione hej cme bere te kthehem me ato theniet e fundit qe ke shkruar per veten une e kam thene ska shenje me te komplikuar dhe te veshtire se nje scorpionsi mua me pelqen gjithsesi sepse cdo gje qe bejne e bejne me pasion
O Si Bore t'u mbush mendja me ne fund ? Tani po me gjuan ? Sorry. Vone. S'a me kapi njona. Pranova sepse yll vajze.Dhe une nuk tradhetoj kollaj. Gjithsesi vere emrin ne liste Apo afon me shume ti ?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 18:29   #782
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,787
Thanks: 892
Thanked 2,617 Times in 1,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Pėrjetimet e reja, nuk i fshijnė dot kujtimet e vjetra!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 07:54   #783
Agolli
Anėtar i ri
 
Avatari i Agolli
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Suedi
Posts: 18
Thanks: 13
Thanked 11 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Agolli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Bota ka shume banore por te pakten nga ta janĕ njerez!
__________________
Bota ka shume banore por pak njerez
Agolli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 08:00   #784
land
Carpe noctum
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 4,721
Thanks: 60
Thanked 245 Times in 158 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
land ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Cowards keep on lying!
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 08:07   #785
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,278
Thanks: 838
Thanked 944 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės


........
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miranda pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 09:18   #786
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,787
Thanks: 892
Thanked 2,617 Times in 1,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Po u pėrballe me femrėn dhe tė dobėtin, tė iku burrėria!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 11:37   #787
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 76
Thanks: 53
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Москва не сразу строилась.

Moska nuk u ndertua menjehere(pronto apo me frymen e shenjte),ose Roma ne nje dite.

PS....Tirana pa patur frike qe LLAP noi sekret,eshte e mbushur me....hekur dhe BETON,KUR nuk KALONTE(koha e shkuar) flota ruse.

Kendveshtrim...jo KALON(ne te tashmen e KRYER) por te ...DERRMON(menyra e pakryer).

Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 12:39   #788
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,875
Thanks: 2,298
Thanked 3,942 Times in 2,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Marrezi eshte kur e do kaq shume dike , sa e ndihmon te te shkaterroje ty, ndersa perpiqesh ta ndihmosh...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur