Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-04-2019, 21:31   #181
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,153
Thanks: 10,758
Thanked 6,678 Times in 3,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 181
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Lol ata qe zihen duhen. Shifeni iher kte pun se si shum po gerriceni
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 21:42   #182
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,527
Thanks: 6,287
Thanked 7,393 Times in 4,765 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 337
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Lol ata qe zihen duhen. Shifeni iher kte pun se si shum po gerriceni
edhe per telenovela bojn sherr
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 23:10   #183
Eleonore
Anėtar
 
Avatari i Eleonore
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 41
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Eleonore ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Beaute, hall te madh paska kusheriri hahaha.
Nuk kuptova pjesen "i ka ndihmuar finaciarisht", kur i ka ndihmuar? Tani, pasi ajo erdhi, apo kur ishin ne studime?

Evitimi i kontaktit: si u be qe ai ti jep para e te evitoj kontaktin... duket e pakuptimte ... ndoshta kusherriri takohet shpesh me te, dhe nuk tregon storjen e plote.

Ne fund, te dy thuash qe jane divorced, eh dreqi te marrte le te jetojne bashke, le ta provojne si miq,po nuk ju eci te behen cift... asgje nuk humbin lol, vec kthejne nostalgjine.

Une mendoj se brenga e djalit eshte reputacioni, ai frikohet se po del ne publik me nje vajze si ajo do humb pike, thote njeriu se do zgjedhin plak katundi...

Per ceshtjen e djalit mund te jete e vertete qe nuk ka arritur te merr, vetem nese Entet Per Perkujdesje atje ja kane marre amesine, ndryshe nuk besoj..


Po ti nga e di qe eshte plak?El
Eleonore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 23:23   #184
Eleonore
Anėtar
 
Avatari i Eleonore
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 41
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Eleonore ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Beaute,

Nese dikush nuk ka interes per dike atehere ai DIKUSH nuk eshte interesant.

Nje plak milioner ishte i martuar me nje bukuroshe te varfer. Kur njerezit e paralajmeruan se ajo po tregonte interes per parate e tij dhe po e shfrytezonte ai u pergjegj se edhe ai po bente te njejten gje. Po shfrytezonte rinine dhe shpirtin riperterites te saj, qe edhe pse nuk ka vlere monetare, i kalon te gjitha vlerat, ne shkembim te dickaje qe ka vlere momentale.

Per mendimin tim, thuaji kusheririt te mos hezitoje. Fakti qe te kerkoi mendim tregon se atij i ka mbetur ne mendje ajo vajze. Nese do te ishte fiasko, ai nuk do t'a kishte permendur fare.


Plus, edhe ai, duhet te jete i mbetur ne dere, nqs nuk ka ende nje femer me te cilen te beje kokrren e qejfit.

Koha tregon te verteten.El
Eleonore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eleonore pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 13:05   #185
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,479
Thanks: 4,258
Thanked 9,914 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Miredita Eléonore Faleminderit per mendimin . Normal qe i ka mbetur ne mendje ajo Edhe besoj se Eshte réciproque derisa Edhe ajo trokiti ne deren e tij .

Per te mbetur ne dere nuk ka mbetur aspak pasi ai Eshte vetem mbi 30 vjec dmth e ka jetén perpara. Ka lidhje plot Por jo stable pas ndarjes me gruan me Te Cilin u martua.
Sidoqofte nuk ka pse nxiton. Arsyet i din vete ai. Me kerkoj nje mendim dhe un ja dhash . Ktu e shtrova si ceshtje per te marre nje mendim me shume .
Faleminderit gjithsesi El.

Beaute.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur