Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-09-2019, 20:40   #461
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

5-3... .........
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 20:44   #462
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,675
Thanks: 11,418
Thanked 9,434 Times in 6,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Tashti do ti mbulojme me levdata....banderola e parrulla ...shampanjera me fishekjarreraaa.....

po qe luajten mire sidomos pjesen e dyte, qeni qepen ta haje se duhet thene.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 10-09-2019 nė 20:51
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 20:46   #463
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,067
Thanks: 3,504
Thanked 2,822 Times in 1,906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Duhesh kjo fitore. Ndihmon ne gjendjen psikologjike te skuadres.


Elvana Gjata ft Flori Mumajesi - Kuq e zi je ti, 31 Maj 2015 - Top Fest 12 Finale
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 20:51   #464
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,562
Thanks: 3,658
Thanked 4,218 Times in 2,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Hajde urime. Do ta shof reprize ndeshjen.

Kater gola yyy.

E preka hunden.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 20:58   #465
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,877
Thanks: 876
Thanked 1,650 Times in 963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Bravo cunat.

Mpelqeu reagimi mbas humbjes me Francen. Vrap , presing , grinte. Shume e thjesht , kaq mjafton per ne tifozet sepse e dime qe sjemi as Brazili as Spanja , por kur i shohim qe djersisin per fanellen , edhe nese humbasim i pranojme me kollaj.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 21:29   #466
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 947
Thanks: 0
Thanked 209 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Urime, kombtarja!

Kemi disa lojtare rinj te mire, si Ismajlu, Bare, Gjasula, Dermaku.

Edhe Manaj, i dha dha vrull lojes. Me se fundi, nje skuader qe jep cka ka.

Duhet te gjejme lojtare, per krahet, se Hysaj mu duk i fik fare. edhe Lenjani 45 minuta loje ka.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 21:47   #467
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,941
Thanks: 23
Thanked 2,915 Times in 1,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk é Thash un e Tha Linda .
Un thjesht e konfirmova.
Un thčm do fitojme se Sben . Te pakten kto ndeshjet qe zhvillohen ne arenen tone . Jan dhe dy vec kesaj apo Jam gabim ??

Bravo Dermakuuuuu . Mire beri qe i aktivizoi kta Te rinjt.
Jane dhe 4 LLazi

Turqia Atje
Moldavia Atje
Andora ktu
Franca ktuKishe hy me kome te djathte eeeee
Thuj shyqyr Performer’s asss po leni llafet qe fitum
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:19   #468
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,278
Thanks: 1,539
Thanked 2,129 Times in 1,120 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Bravo cunat.

Mpelqeu reagimi mbas humbjes me Francen. Vrap , presing , grinte. Shume e thjesht , kaq mjafton per ne tifozet sepse e dime qe sjemi as Brazili as Spanja , por kur i shohim qe djersisin per fanellen , edhe nese humbasim i pranojme me kollaj.
Fituam por loje e dobet. Mos harroni se luajtem me nje skuader qe nuk lig futbolli. Dy nga lojtaret e saj as qe nuk luajne me nje skuader fare.

Bem golat dhe aq.

Kosova eshte skuader me e mire. Shqiperia ben loje te shemtut, nuk lidhin dot dy pasa.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 15:25   #469
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 152
Thanked 753 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

A nuk asht turp qe as ni stadium me 12 mij vene nuk mushet dot kur lun kombtarja. Kjo verteton plotsisht se stadiumet tona dikur i mushnin shqiptart e kosoves. Tash kan met stolat that. Edhe deshet stadium me 35 mij vene bytha juj
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 16:26   #470
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 947
Thanks: 0
Thanked 209 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Para 90, qemal stafa u mbushte vetem me Tiransa dhe noj Shkodran apo durrsak dhe rri in edhe 2 veta ne nje vend.

Problemi eshte qe kombtarja, si ka ngrohur akoma, tifozet, se kur e kane mbushur plot stadiumin, kto i kane bo "mjalt"in duke shit ndeshjen.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:33   #471
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 152
Thanked 753 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Para 90, qemal stafa u mbushte vetem me Tiransa dhe noj Shkodran apo durrsak dhe rri in edhe 2 veta ne nje vend.

Problemi eshte qe kombtarja, si ka ngrohur akoma, tifozet, se kur e kane mbushur plot stadiumin, kto i kane bo "mjalt"in duke shit ndeshjen.
nuk asht justifikim ky. turp mos te mushet ni stadium me 12 mij vene kur lun kombtarja sidomos ne kto ndeshje me aq rensi ku tifozeria lun ni rol te madh. para 90s nuk di gjo po di qe mas 90s kolonat me makina e autobuza prej kosove i paten mush stadiumet. ja shifet tani qe kosova ka ekipin e vet, asni ndeshje e komtares nuk ka pas stadiume te mushme.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:39   #472
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 947
Thanks: 0
Thanked 209 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
nuk asht justifikim ky. turp mos te mushet ni stadium me 12 mij vene kur lun kombtarja sidomos ne kto ndeshje me aq rensi ku tifozeria lun ni rol te madh. para 90s nuk di gjo po di qe mas 90s kolonat me makina e autobuza prej kosove i paten mush stadiumet. ja shifet tani qe kosova ka ekipin e vet, asni ndeshje e komtares nuk ka pas stadiume te mushme.
Te shkosh ne Elbasan me pa kombtaren, se te te bojne zbor specialet, duke mos lene vend pa ti shetit duret, duke shku disa ore para, se do hysh nje pas nje, sikur po kalon nga guantanamo?

Pse shkojne tifozat me pa kombtaren jashte, dhe nuk shkojne me e pa ne shqiperi?

Gjithsesi, komtarja me Panucin ishte per turp.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:43   #473
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 152
Thanked 753 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Te shkosh ne Elbasan me pa kombtaren, se te te bojne zbor specialet, duke mos lene vend pa ti shetit duret, duke shku disa ore para, se do hysh nje pas nje, sikur po kalon nga guantanamo?

Pse shkojne tifozat me pa kombtaren jashte, dhe nuk shkojne me e pa ne shqiperi?

Gjithsesi, komtarja me Panucin ishte per turp.
po leji mer rrenat pash zotin se vetem ne ndeshjen me serbin paten masa kaq te rrepta. kur ka siguri pse ka siguri, kur ska siguri pse ska siguri hyp se te vrava zdryp se te vrava me juve. kush shko jasht? edhe ne france nja 300 veta ishin. Edhe ne gjith stadiumet jasht ke kontrroll te rrept pse atje e durojn kontrrollin ne po ne elbasan nuk e durokan dot. thuj qe nuk e rrujn as per sport e as per kombtare. lloj lloj justifikimesh, jo kontrrolli, jo shesin lojet, jo federata derrc verrc
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:44   #474
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,067
Thanks: 3,504
Thanked 2,822 Times in 1,906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:08   #475
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,877
Thanks: 876
Thanked 1,650 Times in 963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Fituam por loje e dobet. Mos harroni se luajtem me nje skuader qe nuk lig futbolli. Dy nga lojtaret e saj as qe nuk luajne me nje skuader fare.

Bem golat dhe aq.

Kosova eshte skuader me e mire. Shqiperia ben loje te shemtut, nuk lidhin dot dy pasa.
Se di ca loje ke pa ti , por mu smu duk e dobet.
Ekipi kishte ritem , grinte dhe deshire per te sulmuar.
Qarkullimi topit ishte i mire , dhe kte e vertetojne edhe shifrat me 540 pasime total , ku 440 kusur ishin te sakta.
Ky eshte futbolli , po qarkullove topin dhe po fitove mesfushen qe eshte thembra akilit ndeshjet ne shumicen e rasteve mbyllen pozitive. Mesfusha jone kishte nje Bare qe vraponte si i cmendur , nje Memushaj ne forme , dhe nje shkaterrus si Gjasula qe bente pjesen e murit duke thy sulmet kundershtare. 2 golat e miqve ishin dhurate e jona.

Sa per Icelanden , ekipin ne leter e ka me t'mire se i joni , e gjitha skuadra tyre kushton diku ke 76M eur , nderkohe Shqiperia 71M eur. Kane lojtare qe lujne ne premier league , seria a , hollande ..etj.

Edhe kampionatin aty aty me tonin e kane.
Kampionati tyre ne teresi si vlere lojtaresh shkon diku ke 22m eur , ndersa kampionati jone 33m eur.
Kshu qe sjane dhe aq amator sa i ben ti.

Nejse , Shqiperia teorikisht ska asnje shans per evropian edhe nese fiton 3 ndeshjet e ardhshme dhe ta zeme se humbet me Francen , sepse Turqia ka kalendar me te lehte dhe i duhen 4-5 pike per te siguru vendin dyte (3 i ka te sigurta me Andorren) dhe ndaj kundershtarve direkt Icelandes dhe Shqiperise luan ne shpi , por per ne rendesi eshte qe t'fitohen lojtar dhe nje modul loje qe te tentojne serish ne kualifikimet e ardhshme.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:13   #476
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,067
Thanks: 3,504
Thanked 2,822 Times in 1,906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Vendi i trete do ishte nje mbyllje me nder e ketij Europiani. Ne Turqine e kemi rrahur shpesh biles edhe ne fushen e tyre. Por kesaj radhe turqit kane vertet nje skuader shume te forte.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
border=
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:39   #477
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,705
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

eshte i forte erdogani..e the vete,rama ben formacionin..para babes erdogan nuk hyn dot ne europian.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:41   #478
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,562
Thanks: 3,658
Thanked 4,218 Times in 2,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Po e kap ritmin shpejt trajneri ri. E mori kombetaren ne momentin me te keq kur motivimi i lojtareve ishte pertoke.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:45   #479
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,705
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

edi reja eshte nga top trajneret boterore..te besh 6 nderrime ne nje ndeshje duhet te jesh ose i marre ose gjeni..te marrin nga gjeniu suksesi e dallon..edhe panuci ishte i guximshem po nuk pati sukses.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:48   #480
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,337
Thanks: 15,070
Thanked 12,888 Times in 8,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
edi reja eshte nga top trajneret boterore..te besh 6 nderrime ne nje ndeshje duhet te jesh ose i marre ose gjeni..te marrin nga gjeniu suksesi e dallon..edhe panuci ishte i guximshem po nuk pati sukses.
E morėm vesh qė Panuēi qėnka i marrė por ama akoma nuk dimė nė do ket sukses Edi Reja apo jo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur