Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 11:46   #481
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,999
Thanks: 1,840
Thanked 2,018 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
The fact that I thought it must be around two a clock ... but no it’s only half twelve 🧐
Stop taking drugs
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 11:48   #482
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Njeri, sa here shkoj te marr kafene e drekes, e gjej aty duke ngrene, sa ma bejne gati ngrihet e merr dhe ma sjell aty ku pres, sweet lol
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:35   #483
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,271
Thanks: 4,124
Thanked 6,852 Times in 2,343 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Kane ik njerzit per lesh. Blejne shtepine a camper te ndikuar nga kushtet per qente apo macet qe mbajne. Jo ka oborr jo ska oborr jo ka camperi rrip sigurimi per te lidh qente jo ska.

Wtf
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
🖤 (1)
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:50   #484
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,999
Thanks: 1,840
Thanked 2,018 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Kane ik njerzit per lesh. Blejne shtepine a camper te ndikuar nga kushtet per qente apo macet qe mbajne. Jo ka oborr jo ska oborr jo ka camperi rrip sigurimi per te lidh qente jo ska.

Wtf
Wtf pruda.......
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:51   #485
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,463
Thanks: 17,373
Thanked 22,175 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me thot nje kolege “xhina kjo pacientia duhet te shkoj ne emrgjenc, ka nje plag ne kemb qe duket shume keq, por ka ardhur dhe per infeksion te gishtit”...nejse shkoj ta shikoj dhe e pyes arsyen pse ka arrdhur...fillon te me flasi per gishtin...qe sdukej keq..i them ka infeksion...por deshte te fliste me teper per te pse e mori ketr infeksion dhe yada yada..i them “zonj ke infeksion gjitheashtu ne kemb?”...”oh po, por e kam per 4 muaj....por gishti pse mendon u infketua dhe cfare mund te bej”...shikoj kemben, nje plag e madhe dhe deep, red inlammed”...”zonj duhet te shkosh ne emergjenc per IV antibiotik dhe wound care.”...”po mire po gishti”...e le pare si duket kjo plaga? plus 4 muaj!! gishti nuk krahsohet me kete, mos u preokupo per gishtin”...” por pse valle duket keshtu gishti”... nuk dija nese duhet te qeshja apo te bertisa ne ate moment :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 15:07   #486
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,664
Thanks: 2,757
Thanked 2,573 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Me thot nje kolege “xhina kjo pacientia duhet te shkoj ne emrgjenc, ka nje plag ne kemb qe duket shume keq, por ka ardhur dhe per infeksion te gishtit”...nejse shkoj ta shikoj dhe e pyes arsyen pse ka arrdhur...fillon te me flasi per gishtin...qe sdukej keq..i them ka infeksion...por deshte te fliste me teper per te pse e mori ketr infeksion dhe yada yada..i them “zonj ke infeksion gjitheashtu ne kemb?”...”oh po, por e kam per 4 muaj....por gishti pse mendon u infketua dhe cfare mund te bej”...shikoj kemben, nje plag e madhe dhe deep, red inlammed”...”zonj duhet te shkosh ne emergjenc per IV antibiotik dhe wound care.”...”po mire po gishti”...e le pare si duket kjo plaga? plus 4 muaj!! gishti nuk krahsohet me kete, mos u preokupo per gishtin”...” por pse valle duket keshtu gishti”... nuk dija nese duhet te qeshja apo te bertisa ne ate moment :/
Cfar beri perfundimisht?? So weird.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 16:04   #487
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,463
Thanks: 17,373
Thanked 22,175 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Cfar beri perfundimisht?? So weird.
i referred her to ER
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:05   #488
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

🔥🔥🔥 & my street tonight , absolutely stunning ... vetem se k’to dritat e rruges ta shpifin, kushedi sa bukur do te dukej on pitch black .. humans they ruin everything .👹__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (3)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:40   #489
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Streti Onglis ene i Londres kur e bone taten ti e ke tapine eee vl?
Albanias pap pap pap
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:44   #490
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Are u ok ?!!
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:45   #491
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,443
Thanks: 705
Thanked 979 Times in 577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Zana vape apo freskėt eshte bere aty? Kėtej nga Evropa ka filluar vjeshta.

Ps nice picture.. : )
🖤 (1)
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:50   #492
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Mixed temp Regina , por ja k’te jave si me lart ...sezon I bukur vjeshta . 🍁🍂🍂🍁🍁🐿🐿🌚

Flm 🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 12:09   #493
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,463
Thanks: 17,373
Thanked 22,175 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Nganjehere mendoj idiotlleku ska limit
Vin nje studente bjonde per akademin e policis si paciente. Kishte artdhur sepse ishte ne dhimbje pasi po praktikonte “defensive tackle”...me thot se me levizje dhimbja ishte 6-7/10 (10 dhimbja me e fort)...nejse e ekzaminoj dhe ishte pak ne dhimbje..sic mbarroj me thot “dua nje clearance qe te rikthehem ne klas”...”hmm te te bej clearance eshte nese te shikoj perseri dhe ske me dhimbje”....”oh po me duhet clearance”....”por
je ende ne dhimbje, ste rekomandoj te besh ende stervitje se mund te behet me keq”...”e kuptoj por kam nevoj per clearance” ...”hajde per 2 dite, jemi te hapur ne fundjave te riekzaminohesh”....”oh smund te mungoj ne shkoll per 2 dite, dua clearance”...”zonj nese je ende ne dhimbje smund te them qe je cleared!”...”po ne kete moment skam dhimbje”...”me levizje ke dhimbje”...”ok po nese te them qe skam dhimbje fare”...”mund te pyes pse e ke kaq te rrendesishme qe do te kesh clearance?”...”oh se sdua te shkoj ne klas ne dite te tjera dhe zgjatet procesi etc.”...”well merr keto ilace qe do te jap dhe rikthehu kur ske dhimbje fare”...pasi i con discharge papers asistentia ime, kthehet dhe me thot “xhina sdo ilacet, dhe thot qe ka patir nje misunderstanding dhe do clearance”...bohh i them, idiotia te genjente qe ne fillim, po te thot eshte ne dhimbje dhe se ndodhi sot dhe ka nevoj ti them te rikthehet perseri stervitjeve, sben sence, se kupton budallacka cfare eshte “clearamce”...”do
te te flasi perseri” me thot...”jo mbarruam se foluri thuaj te riekzaminohet perseri nga dikush tjeter”...kur shkon te paguaj copay thot pse duhet te paguaj per viziten smori clearance...”zonje sepse te ekzaminoj”...hmm dhe kjo do behet police :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 12-09-2019 nė 12:16
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 12:38   #494
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,664
Thanks: 2,757
Thanked 2,573 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Smh Prit kur te dali perpara (mbrapa me drita domethen) nje dite kjo dhe ti kujtohesh kush je LoL
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 12:51   #495
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Ha ha ... hopefully she won’t make it . Lool

Ps .. Sot ne pergjithesi , dita e bukur & e qete .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (2)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:12   #496
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ha ha ... hopefully she won’t make it . Lool

Ps .. Sot ne pergjithesi , dita e bukur & e qete .
She wiill make it and will take Xhinas Driver Licences Away
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:12   #497
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
She wiill make it and will take Xhinas Driver Licences Away
Rri mire ti 👊🤭😝
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:14   #498
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me ben pershtypje sa e dashur eshte bere Zana per antaret e tjere
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:17   #499
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,551
Thanks: 5,774
Thanked 6,150 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Po vetja e jote Nuk te ben fare pershttypje
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:18   #500
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Po vetja e jote Nuk te ben fare pershttypje
Po me ben pershtypje dhe vetja ime qe me do dhe mua si te tjeret
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur