Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-06-2013, 08:16   #61
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Shkodra fshikullon Berishėn dhe Jozefinėn

Nga numėrimi i 217 kutive, e djathta mbetet me pesė mandate, ndėrsa PS me aleatėt janė aktualisht nė kuotėn e 6 mandateve. Nė Pukė fiton kandidati i i koalicionit tė majtė, Mark Frroku, i Partisė Kristian Demokrate.
PD pret tė ngrihet sot me votat e disa komunave tė djathta

Nikoleta Kovaēi

-Shkodra fshikullon PDnė. Bastioni historik ka nisur tė shndėrrohet nė kthesėn e pabesueshme pėr tė majtėn, ndėrsa kuti pas kutie ravijėzohet njė fitore, deri nė kufijtė e tė pabesueshmes. Por, kjo ndoshta ėshtė e pabesueshme vetėm pėr ata qė kanė paragjykuar se do tė fitonte si gjithnjė Partia Demokratike. Pėrballja shkodrane spikat nė dy kahe, ku duket se kryeparlamentarja tashmė e ka humbur betejėn dhe ka vendosur tė hesht pėrballė furisė sė votave qė gjithnjė ngrenė pikė nė grafikėn e aleancės sė majtė. Ndėrsa nė anėn tjetėr, Tom Doshi me tė vetėt dha njė leksion tė mirė pėr rivalėt e tij politikė. Shkodra mbase do tė jetė qarku i vetėm nė tė gjithė vendin nga i cili do tė dalin: fitorja dhe humbja e merituar!

Numėrimi

Nė gjysmėn e numėrimit, PS dhe aleatėt e saj mundin PD-nė dhe Jozefina Topallin me plot njė mijė vota mė tepėr, ndėrsa Puka ka shėnjestruar njė garė tė habitshme. PD ka humbur terren, ndėrsa aleatėt e sė majtės, Kristian Demokratėt dhe LSI kanė tronditur fort bazat e pathyeshme tė demokratėve, mbase bazat historike tė saj nė kėtė rreth, si njė ndėr vendet mė tė izoluara dhe mė tė harruara nė tė gjithė Shqipėrinė.

Dje

Deri nė momentin kur duheshin pėr tu numėruar edhe 200 kuti tė dhėnat qė vinin nga KZAZ-tė e Shkodrės flisnin pėr njė dominim tė sė majtės. Nė 217 kuti e djathta ka grumbulluar pėrqindjen qė e lė me pesė mandate, ndėrsa PS bashkė me aleatėt janė aktualisht nė kuotėn e 6 kandidatėve. Njėkohėsisht nė kėtė qark ka nisur tė nxjerrė krye edhe Fryma e Re Demokratike, e cila e ka kaluar 1 pėr qind. Kur nė Pukė ėshtė pėrfunduar gjithēka, vėmendja ėshtė spostuar tek zonat nė tė cilat tė dy partitė kryesore kanė besimin, njėra tė shpėtimit prej njė humbjeje tė turpshme dhe tjetra drejt udhėheqjes sė fitores mė tė madhe nė tė gjithė vendin. Malėsia e Madhe, me Shoshin e Shalėn; komuna e Gurit tė Zi, Vau i Dejės, ku pėrfshihen Bashkia dhe komuna Hajmel, priten tė jenė kthesa e fortė e PD-sė, por nė kėtė lloj ecurie numerike, duket se ėshtė e pabesueshme tashmė qė Shkodra mos ta gjunjėzojė mė shumė se asnjė qark tjetėr forcėn politike me tė cilėn u krenuan thuajse nė 22 vite.

Surpriza Kristian Demokrate

Puka ka pėrcjellė pėr nė Shkodėr me mbi 2000 vota djalin e saj, Mark Frrokun. Ndėrsa deri nė orėn 23.00, sigla e kėsaj partie ka mbledhur plot 4500 vota. I pozicionuar nė koalicionin e ASHE, Partia Kristian Demokrate, duket se do tė sjellė tė vetmin deputet pukjan, i cili edhe pse kandidon pėr herė tė parė pėr njė parti relativisht tė vogėl krahasuar me partitė faktor, qarku i Shkodrės duket se ka rezervuar surprizėn e njė mandati tė veēantė nė legjislacionin e ardhshėm. Gjithsesi, gara nė kėtė qark duket se sa bėhet edhe mė e egėr, kur do tė priten hapjet e kutive tė zonave qė konsiderohen si bastione tė djathta.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:30   #62
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

bledar.. thx per lajmet e fresketa..

mark frroku ka fitu..

bravo marku kataliki .. miki.. i atij qe vrau oficerin e policise ne tirane..
po ja ban peshkesh pukes ppsh-ne..
se u ban koh pa ppsh e operativa..


bravo devolli
ka zgjedhur nje doktor.
cuni i llaqkes..
xhaxhane ..te ndjerin..mjekun..llambi zicishtin ..ish minister shendetsie ne koh te enverit.. ja pushkatuan partia e bllokqenve.. kurse babane.. mihallaqin.. gjeneralin.. ja vune allatet ne bigė.. dmth.. ja.. shtrydhnė mire ko.qet neper biruca dhe e vun te shpife per gjeneralet e tjere.. Kadriun.. Fecorrin etj.. pastaj ja falen jeten.. nga pushkatim e rrasen ne burgim nja 20 vjet.. ne burrel.. meqe u tregua llapazan i mire per hetuesine e enverit..

bledush..

po kjo bazhdari keti .. kush eshte?
eshte miljonere kjo?
me cfar biznesi merret?
eshte deputete apo..
bravo kjo bazhdari.. e mundi Jozefinen..
meqe dhe kesaj me sa di ja kane ckerdhier mire partia e bllokqenve baban e gjysherit.. dhe kjo nuku e harronte kte nder dhe u mobilizua deri sa e beri shkodren perseri me ppsh e deg te brendeshme..

i lumte.. keshtu i do partia sifilizat e saj te njomė..

..

lol

..

do ket qifire nashti..

.

ajturesa mir eshte?

vate njedizaj kjo bukuroshja shkodrane fresho kapedane tek zir e edvinit kur ishte kryebashkiak.. meqe ai e ledhatonte shume.. dhe i tha.. xhaxhi ed.. do e fusesh ne pune kusheriren teme ne bashki..
patjater i tha edvinua.. por.. me pare ti moj meg-ushe.. do .. e besh nje sherbim.. dhe i tregoj allatin kesaj qe i duhej ta punonte kjo ..pa te punesohej kushua..
ish e re megi aher e u tromaks nga skena se nuku qe mesuar e ja mbathi ..
nuku u duk ca muaj ne seli roz.. as te tiranes as te shkodres.. mirpo si duket me voj e zbuti edvinua megushen me laviret e tij besnike te seli rozes..dhe u afrua megi prap..
e pastaj e vinte te recitonte ledio-shamloishto- shkodranisht padron edvinua kte mantenuten meg ajtures.. qe ta binde shkodren qe ta pranoje prap partin e punes..
dhe pati sukses..
bravo meg..

..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:47   #63
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

hahahhah ah xhozi....xhozi.....i paska ra t'fikt xhozit...

Topalli nuk e pėrballon dot “humbjen”
TIRANE- Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, prej disa ditėsh vazhdon tė qėndrojė nė Shkodėr dhe ende nuk ėshtė kthyer nė Tiranė. Por rezultati zhgėnjyes pėr demokratėt e 23 qershorit ka krijuar njė tronditje tė thellė tek nėnkryetarja e PDsė, Jozefina Topalli.

Mėsohet se ajo nuk ka mundur ta pėrballoje humbjen e zgjedhjeve dhe ka humbur ndjenjat. Topalli thuhet se e ka marrė veten vetėm pasi
e kanė ngushėlluar miqtė e partisė se duhet tė jetė e fortė, pasi ende nuk ka pėrfunduar numėrimi i votave dhe ku i dihet, surprizat ruhen pėr nė fund.
(m.a/summer pages/BalkanWeb)
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:52   #64
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Surprizė edhe nė Laprakė, pėr herė tė parė e majta nė avantazh tė dukshėm

Nuk dihet nėse kėto mund tė quhen mė surpriza, por njė fitore e tillė nuk ishte imagjinuar nga askush.

Edhe nė Laprakė, qė mbahet si bastioni i tė djathtės nė Tiranė, Partia Demokratike ka humbur.

Avantazhi i tė majtės nė kėtė zonė ėshtė i dukshėm pasi ka marrė mbi 13 mijė vota, ndėrkohė qė koalicioni i djathtė ka diēka mė shumė se 11 mijė vota.

Me mbi 2 mijė vota diferencė, kjo tregon se Lulzim Basha dy vjet mė parė ka bėrė kėrdinė nė zgjedhje, sidomos nė kėtė zonė./ep
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 09:34   #65
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

thx o bled ruc..

per kto sihariqe..

me benet qejfi qe po shkoni kaq shumicerisht me shum qejf te lepini allatet e edvinit..

boll bet pallė me berishen..

nashti u a ndreq mire samarin edvinua.. qe nga shkodra gjer ne vlore..

ec edvin.. perpara.. lerojua mire ziverė-risht.. te gjithve..ore babam....
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 09:50   #66
POKO
V.I.P
 
Avatari i POKO
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Posts: 403
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
POKO ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

xha brar,s'na ka mbet gje tjeter,vec se te bahena edhe na me edvin pallen lol...ti e njeh ate popull me mire se kush do,keshtu qe,kija karabelan atije milet ne don te't respektoje e te't thote baba,se ndryshe te ka dhier ne sofer ...hajt na qoft per hajer edver-dosh-ruc-ball-tahir-veliaj
POKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:16   #67
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga POKO Shiko postimin
xha brar,s'na ka mbet gje tjeter,vec se te bahena edhe na me edvin pallen lol


Ja keshtu si ngahera

Sa andej e sa ketej. Mire e tha Kreshniku... 8 vjet majtas 8 vjet djathtas. He me ju lumte. Se mos eshte ndonje sakrifice e madhe, po vetem ngjyren do te nderroni o burr se surratin po njelloj e keni. Boj nuk mbani ne menyre statike, keshtu qe ju shkojne te gjitha ngjyrat. Jeni universale
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:18   #68
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
Shkodra fshikullon Berishėn dhe Jozefinėn
Mendova qe Shkodranet do te dinin te votonin kete radhe pas permbytjeve dhe papunsise 22 vjecare. Iken nga shiu dhe rane ne bresher.

Maloke hesapi
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:23   #69
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Mendova qe Shkodranet do te dinin te votonin kete radhe pas permbytjeve dhe papunsise 22 vjecare. Iken nga shiu dhe rane ne bresher.

Maloke hesapi
jo vetem shkodranet por gjithe shqiperia,kesaj rradhe treguan se dine te votojne,ashtu si shijaku jot..meqe shkodranet qenkan maloke ti dhe shijaksit cfare jeni??????,shkodranet pikerisht se u mbyten disa here gjate ketyre viteve e pane llahtaren ne shtepite dhe pasurite e tyre vendosen ti thone MJAFT premtive te kota te xhozit dhe salushit.
BRRAVO SHKODRES DHE GJITHE SHQIPERISE,NQS NUK JU KALON INATI,PINI PAK UTHULL...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:25   #70
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Mendova qe Shkodranet do te dinin te votonin kete radhe pas permbytjeve dhe papunsise 22 vjecare. Iken nga shiu dhe rane ne bresher.

Maloke hesapi
Berisha dhe Xhozi duhet te kene qytetarine te pakten tu kerkojne falje shkodraneve dhe te dalin publikisht te pranojne humbjen.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:28   #71
POKO
V.I.P
 
Avatari i POKO
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Posts: 403
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
POKO ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

shpejt do e shohim se kush fitoje e kush humbi


Citim:
Sot jam me krenar se kurre qe kam votuar falas per SALI BERISHEN, sepse ai humbi ne kulmin e fitores se tij. Humbi me dinjtet peballe konjuktures se pazarit e blerjes se votes me leket qe vete iu dha. Uroj qe Shqiptaret qe e kane shit voten mos te zhgenjehen, por kam bindjen e thelle qe kjo do t'ju ndodhe shum shpejt.
Une nuk do zhgenjehem as pendohem se perse votova pa Lek.
POKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:34   #72
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga POKO Shiko postimin
shpejt do e shohim se kush fitoje e kush humbi
http://www.forum-al.com/showthread.php?t=22435
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:36   #73
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
jo vetem shkodranet por gjithe shqiperia,kesaj rradhe treguan se dine te votojne,ashtu si shijaku jot..meqe shkodranet qenkan maloke ti dhe shijaksit cfare jeni??????,shkodranet pikerisht se u mbyten disa here gjate ketyre viteve e pane llahtaren ne shtepite dhe pasurite e tyre vendosen ti thone MJAFT premtive te kota te xhozit dhe salushit.
BRRAVO SHKODRES DHE GJITHE SHQIPERISE,NQS NUK JU KALON INATI,PINI PAK UTHULL...
...dhe sipas teje te votosh PS eshte zgjedhja e duhur per te ndeshkuar PD ?? Sa here antaret e PS ju kan ofenduar dialektin Shkodran ose verior qe perdornin Demokratet ne parlament ? Po mire e paskan pasur se ju qenkeshit Maloker me te vertete.

Votuat rracistet e juaj
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:37   #74
POKO
V.I.P
 
Avatari i POKO
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Posts: 403
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
POKO ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Berisha dhe Xhozi duhet te kene qytetarine te pakten tu kerkojne falje shkodraneve dhe te dalin publikisht te pranojne humbjen.
per cfare tu kerkojne falje ?...nje qe e vizitone shkodren te pakten 1 her ne vit,e din mire se ku ishte shkodra para 7 vitesh,e bamun zhele ne cdo aspekt...e shkoni sot e shikone se ku jane ndryshimet.

ne shqiperi kan plas ujrat e zeza...hani e pini e ia ndieshi lezetin,kaq di me than
POKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:40   #75
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
...dhe sipas teje te votosh PS eshte zgjedhja e duhur per te ndeshkuar PD ?? Sa here antaret e PS ju kan ofenduar dialektin Shkodran ose verior qe perdornin Demokratet ne parlament ? Po mire e paskan pasur se ju qenkeshit Maloker me te vertete.

Votuat rracistet e juaj
ke me votu kreshon qe i iki gjysa e partise???qe kerkonte para per ti bere deputet???qe ka vetem fjale te medhaja?topin me nje parti te re pa eksperience..zgjidhje tjeter nuk kishte,nuk ka ofendu kush,ishte zgjedhja me e arsyeshme.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:40   #76
POKO
V.I.P
 
Avatari i POKO
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Posts: 403
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
POKO ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
...dhe sipas teje te votosh PS eshte zgjedhja e duhur per te ndeshkuar PD ?? Sa here antaret e PS ju kan ofenduar dialektin Shkodran ose verior qe perdornin Demokratet ne parlament ? Po mire e paskan pasur se ju qenkeshit Maloker me te vertete.

Votuat rracistet e juaj
euro,shkodra nga demokracia ka kalu te shkerdhatokracia,si len pershtypje me asigje...virus i pulave ka infektu gjithe shqiperine
POKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:42   #77
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
ke me votu kreshon qe i iki gjysa e partise???qe kerkonte para per ti bere deputet???qe ka vetem fjale te medhaja?topin me nje parti te re pa eksperience..zgjidhje tjeter nuk kishte,nuk ka ofendu kush,ishte zgjedhja me e arsyeshme.
Ti qenke si Kerri Spathi

Lart qendron brari

Posht qendron ti

Por ngado ta kthesh po Kerr Spathi lexohet

Ose DERR si i themi ne
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:43   #78
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 431 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Dje isha ne pune dhe mendoja eh cfare mund te jete bere ne Shqiperi ??!!!
Pmv moskokeēarjes time sepse kjo puna e Partive , ne nuk na ka dhene buke, por te dime se te pakten se cfare drejtimi do marri.
Teksa kthehem nga puna shkoje tek shtepija e nje mikeje ku me thote se me siguri ka fituar E MAJTA !

Mbreme po shifja rastesisht tek Shekulli online nje Video te Edi Rames dhe te disa Artisteve neper bote qe benin thirrje per RILINDJE !!

Shpresoje qe Rilindja te filloje nga Kultura pikerisht nga ata qe erdhen ta Votojne te na ndihmojne dhe ne Rilindje te nje shoqerie te re shqiptare.
Le te filloje nga SHkollat , do Perendia rregullon shkollat dhe jep mundesine e arsimit te gjithe te rinjeve dhe te rejave shqipetare.
Shpresoje qe E Majta te jete e afte te beje zgjedhje te domosdoshme per Bashkeatdhetaret e mi , pmv se Edi Rama nuk eshte Politikan , por Piktor dhe duket shume pa lidhje ne Politike.
Pamvaresisht se nuk kam besim se nje Piktor, mund te beje Politike , por kam besim se ai eshte me i ri, ndoshta me me Kulture dhe pak me larg se Komunizmi , shpresoje qe Ideologjia e tij te shikoje me teper te Miren e Shqiperise dhe te Shqiptareve , duhet te jete me Energjik ne shume Kampe, kemi nevoje per Revolucion , kemi nevoje per Perkrahjen dhe te Opozites (PD) per te arritur ne nje Liri te Shqiptareve te pakten ne Evrope dhe per te ndryshuar Imazhin e tyre .

Nuk kam besim se do ndryshoje apo do beje ndonje gje te madhe sepse Kriza bene te veten dhe nuk mendoje se erdhi Edi Rama dhe u rregullua ēdo gje !
Por te pakten te jete i Afte te komunikoje dhe te rilidhet me Evropen , te japi nje Imazh tjeter te Shqiperise, te dije ta zhvilloje ne TURIZEM eshte sektori me i mire Ekonomik dhe me Promovues i vendit tone ...Shpresoje te jete i afte nje Piktore te arrije te Rilindi SHqiperine !
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:45   #79
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Ti qenke si Kerri Spathi

Lart qendron brari

Posht qendron ti

Por ngado ta kthesh po Kerr Spathi lexohet

Ose DERR si i themi ne
ti kujton se te fyesh arrin dicka??asgje nuk arrin,por kur nuk ke argumente iken ne fyerje,nuk po bi ne nivelin tend qe te fyej..te pakten nuk jemi idiote qe te genjehemi nga fjalet e medha ''patriotike'' te kreshos qe deri dje ishte dore e djathte e berishes.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 11:45   #80
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Po Sala ku eshte ???


Tirona kalon nga nje FITORE MADHESHTORE e Lul Bashes ne nje humbje galaktike.


VK ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur