Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Une do doja te isha
Me shoqerine 1 2.86%
Ne shtepi me familjen 7 20.00%
Me te dashuren/te dashurin 15 42.86%
Ketu ku jam 12 34.29%
Votues: 35. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2009, 22:25   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,040
Thanks: 6,215
Thanked 2,994 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Me ke do donit te ishit?

Me ke do donit te ishit ..
dhe pse me ate person ėė
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2009, 08:21   #2
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Posts: 104
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Me ke do donit te ishit ėė

une vallai ketu ku jam se jam tu chatu
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2009, 21:17   #3
borana
Anėtar
 
Avatari i borana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 81
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
borana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Me ke do donit te ishit ėė

Une e kam sukret per cfare votova ( shef qe te gjithe shikojne poll )
borana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2009, 21:35   #4
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 127
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Me ke do donit te ishit ėė

Jan Gjera Reciproke Dhe Nuk Do Ndonje Filozofi Te Madhe Besoj Se Me Njeriun E Endrave Tuaja Duhet Te Jesh Ne Keto Momente
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2009, 21:37   #5
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 127
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Me ke do donit te ishit ėė

Dhe E Dyta Eshte Sepse Ate Ndjen Me Shum
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2009, 11:36   #6
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Titulli: Me ke do donit te ishit ėė

Ktu Ku Jam. Me Pelqe Ta Programoj Vet Diten Dhe Rri Atje Ku Dua
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2009, 15:16   #7
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,543
Thanks: 1,854
Thanked 840 Times in 368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Me ke do donit te ishit ėė

Gjithkund
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2010, 16:27   #8
AcD
Super Anėtar
 
Avatari i AcD
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: usa
Posts: 137
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
AcD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Me ke do donit te ishit ėė

Ketu Ku Jam Sme Mungon Asgje
AcD nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2010, 16:35   #9
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,982
Thanks: 6,162
Thanked 7,608 Times in 3,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: Me ke do donit te ishit ėė

Ktu ku jam ndihem mire
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2010, 09:03   #10
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,789
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit ėė

ketu ku jam po edhe me ate qe e dua
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2010, 13:03   #11
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,120 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit ėė

Me shpirtin tim
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 15:21   #12
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Ne shtepi me familjen
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2011, 15:47   #13
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,140
Thanks: 558
Thanked 3,253 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

sdi me ke do doja , thjesht me dike qe te me bej te ndjehem mir .
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:27   #14
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Ketu ku jam
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:27   #15
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,184
Thanks: 1,734
Thanked 1,841 Times in 1,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

me onell .


thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:31   #16
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,927
Thanks: 14,121
Thanked 12,198 Times in 7,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
me onell .


Po ik ore na lėr dhe neve rradhė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:31   #17
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Lirisht rri i qet se me Onell nuk te jipet shanca
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:32   #18
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ik ore na lėr dhe neve rradhė.
Ahahahah
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:34   #19
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,057
Thanks: 6,564
Thanked 2,509 Times in 1,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
sdi me ke do doja , thjesht me dike qe te me bej te ndjehem mir .
ehhh kete po mendoja edhe une..

prit edhe pak se kom icik pune ne vij..p
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2012, 20:36   #20
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,184
Thanks: 1,734
Thanked 1,841 Times in 1,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ik ore na lėr dhe neve rradhė.
ika shoku ika

ja, po vishem
po rregulloj floket
tuj hedh parfum
ika te thyej qafen
ngacmim te kendshem
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga OneLL..& Shiko postimin
Lirisht rri i qet se me Onell nuk te jipet shanca
navash ti me navashpo shkoj tel walchi
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur