Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-05-2019, 13:20   #1
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,268
Thanks: 260
Thanked 902 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Mendoj se Adea eshte perjashtuar nga forumi gabimisht dhe do shpjegoj arsyen pse.
Qe ne fillim dua te theksoj, se une Adean nuk e njoh pervecse nepermjet ketij forumi, dhe nuk kam shkembyer mp kurre, kemi shkembyer vetem postime dhe kaq.
Dmth, perjashtimi i saj ngjau keshtu. ne nje teme me pyet se cila eshte domethenia e avatarit tim, dhe nuk i ktheva pergjigje menjehere. dhe ajo me tha qe e gjej vete domethenien. Dua te them se gjithmone me ka pelqyer te luaj me absurdin, si rasti ne fjale, une jam ateist por ve avatar okult. Tani dua te shpjegoj shkurt domethenien e avatarit per tu kutpuar pse u perjashtua Adea, eshte nje simbol antik okult, mjaft i ngjashem me all seeing eye(syri qe sheh gjithcka) te masoneve, por se fundmi eshte goxha i perdorur nga indianet te cilet e identifikojne dhe me third eye(syrin e trete). Adea me pas, ashtu sic ka ajo stilin e postimeve, shkroi se une qenkam glauku i nje forumi tjeter(as nuk kam iden me minimale cili esht ky glauk antar forumi, gjithsesi i shkrova qe mbreti ilir glauku luftoi kunder atij pederastit aleksandrit te maqedonise. Me pas Adea me ofendoi, kuptohet qe une nuk e rruaj per ofeza, kur postoj per gallata, dhe kur ofendoj vete, dhe pse duket seriozisht, ne fakt e kam me shaka, thjesht eshte stili im qe dua te nxjerr anen me te erret te nje personi, femer apo mashkull qofte.
Me pas mesa duket Adea beri kerkime ne internet dhe zbuloi se eshte simbol i perdorur nga indianet, mirepo eviton drejt perdrejt perplasjen me mua(e cila nuk ishte perplasje se un po beja gallata), poston ne nje teme tjeter, menjehere pas s-moderatores leaf, dhe shkroi "rrace e qelbur indiane". Mesa duket leaf e ka marre postimin e Adeas sikur i ishte drejtuar asaj, por ne fakt jo, Adea e kishte "kunjen" me mua.

Tashi un s'kam ndonje ankese pse Adea me quajti rrace e qelbur indiane, dhe une e quajta elpidha. Keshtu qe Adea nuk meriton te perjashtohet, mendoj se mire eshte ti hiqet ban-i menjehere.
E them kete sepse Adea ndoshta hyn ne forum per te shkarkuar stresin, a ku di une, dhe ndoshta ben mire nga ana psikologjike. Motivi pse hyj une, nuk eshte te shkarkoj stresin, hyj per te bere qyfyre, dhe ndonjehere shkruaj dhe seriozisht(me nje frekuence shume me te ulet se vite me pare).
magnus nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:22   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,227
Thanks: 6,708
Thanked 7,934 Times in 5,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Mendoj se Adea eshte perjashtuar nga forumi gabimisht dhe do shpjegoj arsyen pse.
Qe ne fillim dua te theksoj, se une Adean nuk e njoh pervecse nepermjet ketij forumi, dhe nuk kam shkembyer mp kurre, kemi shkembyer vetem postime dhe kaq.
Dmth, perjashtimi i saj ngjau keshtu. ne nje teme me pyet se cila eshte domethenia e avatarit tim, dhe nuk i ktheva pergjigje menjehere. dhe ajo me tha qe e gjej vete domethenien. Dua te them se gjithmone me ka pelqyer te luaj me absurdin, si rasti ne fjale, une jam ateist por ve avatar okult. Tani dua te shpjegoj shkurt domethenien e avatarit per tu kutpuar pse u perjashtua Adea, eshte nje simbol antik okult, mjaft i ngjashem me all seeing eye(syri qe sheh gjithcka) te masoneve, por se fundmi eshte goxha i perdorur nga indianet te cilet e identifikojne dhe me third eye(syrin e trete). Adea me pas, ashtu sic ka ajo stilin e postimeve, shkroi se une qenkam glauku i nje forumi tjeter(as nuk kam iden me minimale cili esht ky glauk antar forumi, gjithsesi i shkrova qe mbreti ilir glauku luftoi kunder atij pederastit aleksandrit te maqedonise. Me pas Adea me ofendoi, kuptohet qe une nuk e rruaj per ofeza, kur postoj per gallata, dhe kur ofendoj vete, dhe pse duket seriozisht, ne fakt e kam me shaka, thjesht eshte stili im qe dua te nxjerr anen me te erret te nje personi, femer apo mashkull qofte.
Me pas mesa duket Adea beri kerkime ne internet dhe zbuloi se eshte simbol i perdorur nga indianet, mirepo eviton drejt perdrejt perplasjen me mua(e cila nuk ishte perplasje se un po beja gallata), poston ne nje teme tjeter, menjehere pas s-moderatores leaf, dhe shkroi "rrace e qelbur indiane". Mesa duket leaf e ka marre postimin e Adeas sikur i ishte drejtuar asaj, por ne fakt jo, Adea e kishte "kunjen" me mua.

Tashi un s'kam ndonje ankese pse Adea me quajti rrace e qelbur indiane, dhe une e quajta elpidha. Keshtu qe Adea nuk meriton te perjashtohet, mendoj se mire eshte ti hiqet ban-i menjehere.
E them kete sepse Adea ndoshta hyn ne forum per te shkarkuar stresin, a ku di une, dhe ndoshta ben mire nga ana psikologjike. Motivi pse hyj une, nuk eshte te shkarkoj stresin, hyj per te bere qyfyre, dhe ndonjehere shkruaj dhe seriozisht(me nje frekuence shume me te ulet se vite me pare).
te jete elpidha ku po e gje por mos eshte elcazzo
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:24   #3
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 835 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Shume enigmatike por shume intriguese dhe sikur te jete mashkull me emer femre edhe nese eshte femer eshte superanetar/e... ktheje Mandi
ana_gend nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:27   #4
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,157
Thanks: 4,635
Thanked 5,311 Times in 2,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Ktheje... se ndryshe ca njerez Nuk kane qysh te bien ne sy , apo ti japin rendesi vetes se tyre . Loool

Lereni Adean , rehat ... me ban apo pa ban .

Banet jane te qarta se qysh jepen k’tu dhe arsyet pse .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:30   #5
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,683
Thanks: 3,778
Thanked 6,433 Times in 2,168 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Kur te vejne "ban" sa e mbajne?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:36   #6
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,230
Thanks: 12,229
Thanked 6,716 Times in 4,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Me aq sa pashe une Adeas nuk I ka vene njeri ban Pse “ofendoi” Landin apo ndonje antar tjeter te thjeshte
Ban ju dha kur ofendoj nje antar/e sekretar/e te byrose
Me shtetin nuk behet loje se shteti ka armen lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:36   #7
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,852
Thanks: 1,388
Thanked 7,872 Times in 3,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Adea duhet te kthehet. Ban ti vihet Landit. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:39   #8
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,580
Thanks: 0
Thanked 1,520 Times in 1,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Mendoj se Adea eshte perjashtuar nga forumi gabimisht dhe do shpjegoj arsyen pse.
Qe ne fillim dua te theksoj, se une Adean nuk e njoh pervecse nepermjet ketij forumi, dhe nuk kam shkembyer mp kurre, kemi shkembyer vetem postime dhe kaq.
Dmth, perjashtimi i saj ngjau keshtu. ne nje teme me pyet se cila eshte domethenia e avatarit tim, dhe nuk i ktheva pergjigje menjehere. dhe ajo me tha qe e gjej vete domethenien. Dua te them se gjithmone me ka pelqyer te luaj me absurdin, si rasti ne fjale, une jam ateist por ve avatar okult. Tani dua te shpjegoj shkurt domethenien e avatarit per tu kutpuar pse u perjashtua Adea, eshte nje simbol antik okult, mjaft i ngjashem me all seeing eye(syri qe sheh gjithcka) te masoneve, por se fundmi eshte goxha i perdorur nga indianet te cilet e identifikojne dhe me third eye(syrin e trete). Adea me pas, ashtu sic ka ajo stilin e postimeve, shkroi se une qenkam glauku i nje forumi tjeter(as nuk kam iden me minimale cili esht ky glauk antar forumi, gjithsesi i shkrova qe mbreti ilir glauku luftoi kunder atij pederastit aleksandrit te maqedonise. Me pas Adea me ofendoi, kuptohet qe une nuk e rruaj per ofeza, kur postoj per gallata, dhe kur ofendoj vete, dhe pse duket seriozisht, ne fakt e kam me shaka, thjesht eshte stili im qe dua te nxjerr anen me te erret te nje personi, femer apo mashkull qofte.
Me pas mesa duket Adea beri kerkime ne internet dhe zbuloi se eshte simbol i perdorur nga indianet, mirepo eviton drejt perdrejt perplasjen me mua(e cila nuk ishte perplasje se un po beja gallata), poston ne nje teme tjeter, menjehere pas s-moderatores leaf, dhe shkroi "rrace e qelbur indiane". Mesa duket leaf e ka marre postimin e Adeas sikur i ishte drejtuar asaj, por ne fakt jo, Adea e kishte "kunjen" me mua.

Tashi un s'kam ndonje ankese pse Adea me quajti rrace e qelbur indiane, dhe une e quajta elpidha. Keshtu qe Adea nuk meriton te perjashtohet, mendoj se mire eshte ti hiqet ban-i menjehere.
E them kete sepse Adea ndoshta hyn ne forum per te shkarkuar stresin, a ku di une, dhe ndoshta ben mire nga ana psikologjike. Motivi pse hyj une, nuk eshte te shkarkoj stresin, hyj per te bere qyfyre, dhe ndonjehere shkruaj dhe seriozisht(me nje frekuence shume me te ulet se vite me pare).

Kodi:
https://www.ancient-origins.net/news-history-archaeology/viking-symbols-0011947


An amulet of Thor’s hammer.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:40   #9
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,921
Thanks: 3,805
Thanked 4,098 Times in 2,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Adea te kthehet, Banned po vendos Zana se ajo eshte Adea, e ka pas shkruajtur vete Adea


Thene te drejten, shkrimet e saja i shof keshtu per gallate dhe nuk sjellin ndonje deme.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:43   #10
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 835 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Adea te kthehet, Banned po vendos Zana se ajo eshte Adea, e ka pas shkruajtur vete Adea


Thene te drejten, shkrimet e saja i shof keshtu per gallate dhe nuk sjellin ndonje deme.
mua me duket se ndryshon ne stil
ana_gend nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:46   #11
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,728
Thanks: 705
Thanked 2,940 Times in 1,630 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 320
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Edhe une jam pro te kthehet Adea, ketu ki antare 500 here qe e meriton banin ne krahasim me Adean, duke fut edhe veten qe jam ne at listen e 500-te.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:46   #12
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,227
Thanks: 6,708
Thanked 7,934 Times in 5,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Adea duhet te kthehet. Ban ti vihet Landit. Lol
Landit i marsh te ligat ti
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:46   #13
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Me aq sa pashe une Adeas nuk I ka vene njeri ban Pse “ofendoi” Landin apo ndonje antar tjeter te thjeshte
Ban ju dha kur ofendoj nje antar/e sekretar/e te byrose
Me shtetin nuk behet loje se shteti ka armen lol

FANS....CLUB.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:49   #14
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,157
Thanks: 4,635
Thanked 5,311 Times in 2,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

P.O. tani jemi gjysma e njeri tjetrit ... kshuqe keni te drejte, kur ju dukemi njelloj : )

Ne mos une Adea, lepurin mbajeni ne bark : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:51   #15
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,695
Thanks: 2,881
Thanked 1,907 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Sa te thella paskan qene keto pune. :/

Ne gjuhen e Adeas, magnus eshte legjenda (anetari “Legjenda” i forumit dmth se aq do ky dhe i duket vetja legjende).
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:52   #16
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,672
Thanks: 6,340
Thanked 1,771 Times in 998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Une do veja bast jeten time qe Adea eshte e diagnozuar me skizofrenia. E thene kjo, une e dua adean si njeri. Kaq.
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 13:52   #17
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,230
Thanks: 12,229
Thanked 6,716 Times in 4,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
mua me duket se ndryshon ne stil
Aq ndryshe sa nata me diten lol

Nejse dhe krahasimi eshte nje forme komplimenti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:55   #18
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 835 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Perceptimi yne per bashkshkruajtesit varet vetem nga cfare dhe si i kuptojme ne fjalet e tjetrit per nje moment mua mu duk si Dulcis por dicka me agresive
ana_gend nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2019, 13:59   #19
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,227
Thanks: 6,708
Thanked 7,934 Times in 5,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Sa te thella paskan qene keto pune. :/

Ne gjuhen e Adeas, magnus eshte legjenda (anetari “Legjenda” i forumit dmth se aq do ky dhe i duket vetja legjende).
Landi eshte legjende vetem se dashurohet shpesh virtualisht.

mendimi ēastit ky
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:25   #20
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,648
Thanks: 1,369
Thanked 510 Times in 393 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Kurse une me shum keqardhje them: le te marri ban edhe Beauty, se s’la nane forumisti pa sha
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur