Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2019, 15:01   #21
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,361
Thanks: 3,523
Thanked 3,995 Times in 2,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 422
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Deontay Wilder ju deshen vetem 2 minuta mbreme.

Nje mesazh i forte per Joshua.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 15:55   #22
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,680
Thanks: 1,389
Thanked 521 Times in 399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

I ēuditshem ky wilder!
Si kali , s’ka shum balanc as s’mbrohet po ka 41 fitore 40 me KO ...m’duket sekreti i tij asht shpejtsia e dores djatht , po joshua asht shum ma i kompletum kurdo t’ndeshen do ēoj n’koma
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 16:16   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,674
Thanks: 789
Thanked 1,514 Times in 870 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
I ēuditshem ky wilder!
Si kali , s’ka shum balanc as s’mbrohet po ka 41 fitore 40 me KO ...m’duket sekreti i tij asht shpejtsia e dores djatht , po joshua asht shum ma i kompletum kurdo t’ndeshen do ēoj n’koma
Joshua ska asgje te jashtzakonshme si boksier , nuk eshte as Ali ne levizje dhe shpejtesi , as Mike Tyson ne grusht dhe fizik , as Fraizer qe mban grushte. Eshte nje boksier i mire ku deri tani pervec nje Klitchko 40 vjecar nuk eshte perballur me asnje rang te larte boksieresh.

Ndersa Wilder mund t'jete teknikisht me i dobet se Joshua , por ka nje grusht qe rrezon dhe nje elefant e jo me nje njeri , plus ka mjeker me te forte se Joshua.

Jemi me fat sepse jane nje brez i mire boksieresh havyweight , Joshua , Wilder , Fury , Usyk ...biles ky i fundit eshte ndoshta me i kompletuari nga gjithe boksieret aktual sepse ka teknike , grusht , mjeker dhe eshte shume inteligjent ne ring.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2019, 17:31   #24
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,361
Thanks: 3,523
Thanked 3,995 Times in 2,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 422
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin

Ndersa Wilder mund t'jete teknikisht me i dobet se Joshua , por ka nje grusht qe rrezon dhe nje elefant e jo me nje njeri , plus ka mjeker me te forte se Joshua.
Edhe shpejtesine e ka Wilder qe e dallon me keta tjeret.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2019, 17:33   #25
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,779
Thanks: 722
Thanked 2,952 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Une jam tifoz i ketij Wilderit, ku nje nder te paret e pata sjell moti kohe ne ket forum, me la pa gjum naten e fundit, por ja ka vlejt, Mezi pres me Joshuan.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 17:37   #26
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,361
Thanks: 3,523
Thanked 3,995 Times in 2,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 422
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Une jam tifoz i ketij Wilderit, ku nje nder te paret e pata sjell moti kohe ne ket forum, me la pa gjum naten e fundit, por ja ka vlejt, Mezi pres me Joshuan.
Mire qe nuk u zgjova ne 5 mengjes per 2 minuta ndeshje.

Shume keq per orarin tone kur po boksojne ne shba.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2019, 17:45   #27
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,779
Thanks: 722
Thanked 2,952 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Mire qe nuk u zgjova ne 5 mengjes per 2 minuta ndeshje.

Shume keq per orarin tone kur po boksojne ne shba.
Ma ka ndihmu qe qendrova deri ne syfyr zgjut, tani ja vlejke, ja prisha gjumin babes, kur e kryti nje rund, tha a per qekaq ma prishe gjumin, nje potpuri selamesh
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 16:48   #28
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,779
Thanks: 722
Thanked 2,952 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Ky eshte specie e rralle hahahahha, vetem degjone cfare thot hahahahaha.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 03:15   #29
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,779
Thanks: 722
Thanked 2,952 Times in 1,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Wooooooooooooooooooooow deri tash qendrova dhe e perjerova humbjen e Joshuas, me sa e pash, Joshua e mundi veten woooooow.
Deontay Wilder mbetet pernjeher me i miri ne ket sport.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 03:26   #30
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,644
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

ne ket meq pati dollovere
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 04:00   #31
boom
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2019
Posts: 21
Thanks: 9
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
boom ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Wooooooooooooooooooooow deri tash qendrova dhe e perjerova humbjen e Joshuas, me sa e pash, Joshua e mundi veten woooooow.
Deontay Wilder mbetet pernjeher me i miri ne ket sport.
Pse Deontay Wilder ? Ai nuk ka fitu kunder Joshua as Fury, edhe ky Ruiz eshte kundershtar i fort dhe ka qene ma veshtire kundershtar per Joshuan se nese nje ndeshje kunder Wilder ne mendimin tem.

Edhe Wilder ka me humb kunder Ruiz. Fury kish mujt me fitu kunder Wilder nese kish pas ma shume fuqi, heret ne ndeshje kia mujt me qit knockout por ai nuk pati fuqi. Se keshtu ne pergjithesi ka qene boksier ma i mir.

Dhe ky Joshua e ka zgjedh nje kundershtar goxha te fort ne Ruiz, pa dyshim.
boom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 08:43   #32
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,674
Thanks: 789
Thanked 1,514 Times in 870 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Une se njihja fare kte Andy Ruiz , por sa e mora vesh qe eshte mexican e dija qe AJ sdo e kishte te lehte. Meksikanet jane luftetar ne ring me zemer te madhe.

E kam thene dhe e them AJ ska asgje te vecante si boksier , shume muskuj pak stamina , por si perher British media i fryjne boksiret e tyre si tullumbac , duke fillu nga David Haye , Tony Bellew , Amir Khan , Ricky Hatton (dikur) etj. Ne 30 vitet e fundit vetem nje boskier te rangur boteror kane nxjerre , Lenox Lewis , tjerit kane qene te mbivlersuar.

Gjithsesi ne rematch fiton AJ dhe ndoshta do shohim nje perballje me Wilder.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 08:48   #33
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,221
Thanks: 4,680
Thanked 5,344 Times in 2,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Kaq e pati edhe ky ... ju rrit mendja nga fama dhe leku , kshu e ka fukarai. Such a shame.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 09:07   #34
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,680
Thanks: 1,389
Thanked 521 Times in 399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Zane fukarenj kan qen shumica e yjeve botrore te sportit por mire e ka thane llapi nje dallavere ishte sajuar se dukej qarte ne syt dhe mimiken e Joshuas.

Ps: ...moj ti , sa e pasionuar je mas sporteve burrnore lol
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 09:11   #35
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,221
Thanks: 4,680
Thanked 5,344 Times in 2,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Zane fukarenj kan qen shumica e yjeve botrore te sportit por mire e ka thane llapi nje dallavere ishte sajuar se dukej qarte ne syt dhe mimiken e Joshuas.

Ps: ...moj ti , sa e pasionuar je mas sporteve burrnore lol
K’te e njoh nga afer Iceman , so I know his roots very well.

Epo tani sporti eshte sport Nuk ndahen tifozet ne k’te forme

I do boxing as well does this make me a man ? : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 09:28   #36
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,680
Thanks: 1,389
Thanked 521 Times in 399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Jo qe ndahen ne kte forme por me bani pershtypje sa me pasion i ndjek si futbollin edhe boxin mundsisht je edhe tifoze , jo qe te ben burr por burrnesh: burr pa bole
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 09:43   #37
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,221
Thanks: 4,680
Thanked 5,344 Times in 2,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Jo qe ndahen ne kte forme por me bani pershtypje sa me pasion i ndjek si futbollin edhe boxin mundsisht je edhe tifoze , jo qe te ben burr por burrnesh: burr pa bole

Be a little bit more ... open minded and less offensive pls

I’m a female & proud of it : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 02-06-2019, 10:02   #38
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,680
Thanks: 1,389
Thanked 521 Times in 399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Po baj shaka yllo, t’uroj i dite te mire!
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 02-06-2019, 10:58   #39
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,674
Thanks: 789
Thanked 1,514 Times in 870 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
ne ket meq pati dollovere
Dallavere?
Kush eshte ai kampion bote qe pazarin (ta zėme sikur ka pas dallavere) e ben ne kte menyre me 4 knockdowns? Nuk e lejon veten askush te denigrohet ne kte menyre. Fitore merituar e meksikanit.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 12:35   #40
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,352
Thanks: 18
Thanked 685 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Kete mexicanin as qe e pasna ndegjuar ndonjehere,nga pamja nuk duket as si boxier.As qe e pasna ditur qe bokson me Joshuan...
E shikova tani dhe trashalluqi me plot merite fitoi.

Cfare befasije !

__________________
Hap kalaja dyrt e veta
Thote vatani mir se tgjeta ! Kruje 1443
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur