Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Arti Programimit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-04-2019, 18:16   #1
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,218
Thanks: 0
Thanked 1,760 Times in 1,379 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
time ago was team/UARE

What the hell is this : I am still in web , since 2006 !!!

But this .... began months, before since 2005 or even earlier .Sapo gjeta .....

Kodi:
https://teamuareblog.wordpress.com
My fellows .... I can not believe !!!

Citim:
Kush Jemi
E kemi filluar nė vitin 2003, jemi njė komunitet jo-komercial dhe i pavarur i dedikuar pėr ndarjen e njohurive dhe informacionit nė inxhinierinė e kodit tė kundėrt nė shumė nga fushat qė ai pėrfshin, nė tė gjithė sistemet operative tė ndryshme, platformat dhe pajisjet qė ekzistojnė sot .

Ne krenohemi duke e ditur se kemi qenė nė gjendje, pėr mė shumė se njė dekadė, nė bashkimin e njerėzve tė talentuar nga tė gjitha anėt e komunitetit inxhinierik tė kundėrt dhe duke u mundėsuar atyre tė zhvillojnė aftėsitė e tyre, tė ndajnė idetė, tė promovojnė dhe tė fillojnė projektet qė kanė ndihmuar nė formėsimin Komuniteti i kundėrt inxhinierik. Team UARE vazhdimisht pėrpiqet tė pėrdoret si njė kanal pėr tė nxitur komunitetin inxhinierik tė kundėrt nė lartėsi tė reja dhe qėllime tė reja.

Team UARE fton tė gjithė vizitorėt nė komunitetin tonė, tė shfletoni dhe shkarkoni skeda nga faqja dhe tė merrni pjesė ose tė bėni pyetje nė ēdo aspekt tė inxhinierisė sė kodit tė kundėrt nė forumet e komunitetit.

Ne inkurajojmė ata njerėz qė kanė shkruar njė letėr ose ese dhe tė cilėt dėshirojnė ta shohin atė tė botuar nė kete forum.

Team UARE

United Albanian Reversing Engineers
Por blogu nuk eshte funksional.

Disa search ne net ....__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur