Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-05-2019, 01:21   #241
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

I am anything I want to be!


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:24   #242
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
I am anything I want to be!


Adea
U can not be me
Sepse te duhen balls, u're pussy lol

Joking
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:25   #243
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Nese do Isha esull.. E ke parasysh vet ti lale.
Meqe jemi ne teme.
Nigjo ke lala, une kur ndjehesha kaq ne siklet si je ti tani, gjeja nai bukuroshe ne shkarkoja stresin mujor.

Jemi qe jemi te thashethemet..
Gjej nanji anej lale ne shfryhu.
Thjeshte keshille thashethemesh lale.. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:27   #244
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Landi eshte Glaukus i forumit Illyria!Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:28   #245
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Rimi eshte Tropojan!Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:31   #246
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Landi eshte Glaukus i forumit Illyria!Adea
Glaukus, mbreti ilir luftoi kunder atij pederastit, aleksandrit te maqedonise.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:34   #247
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Rimi eshte Tropojan!Adea
Kuksjon lale.

Mos ma merr per keq por kjo teme osht fiks per ty. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:47   #248
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Glaukus, mbreti ilir luftoi kunder atij pederastit, aleksandrit te maqedonise.
Njerezit luftojne vetem kundra atyre te cilet u kujtojne veten.

Vetem nje pederast urren nje pederast.

Pse Hitleri i urrente cifutet?

Aha

Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 02:44   #249
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Njerezit luftojne vetem kundra atyre te cilet u kujtojne veten.

Vetem nje pederast urren nje pederast.

Pse Hitleri i urrente cifutet?

Aha

Adea
Esht e kunderta

Sorry

Te te zhgenjej

Gjithashtu kur ve nick femre, esht tregues se je pederast lol

Apro Po Elpidha?
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 19:44   #250
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,293
Thanks: 16,547
Thanked 9,777 Times in 6,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

Njerezia ka ne krye se sa munduese jane bllokimet e trafikut ne autostrade. ndoshta mė shumė se nė SHBA, ose kane... imazhe tė padėshiruara tė bllokimit tė pėrjetshėm tė trafikut nė autostradat gjermane.

Ēfarė pothuajse askush nė Gjermani nuk e di: Njė bllokim rus i trafikut ėshtė ferri nė tokė! Shumica e qyteteve tė mėdha kanė vuajtur nga bllokimet e trafikut pėr njė kohė tė gjatė dhe kryeqyteti rus Moska nuk ėshtė apo nuk ben pėrjashtim.

Mund tė jetė nje shenje e keqe apo jo trendy, por nje pjesė e rusėve te PASUR,marrin ambulanca per tju shmangur trafikut.

IDE....BRILIANTE.


Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 20:45   #251
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,293
Thanks: 16,547
Thanked 9,777 Times in 6,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

Qe ruset.....kane SHPIKUR nje kaqatorr,qe flamurtaret mund ta kapin me...GAMOR.

Noten e mire.
@REXHI.
Per datelindjen ka EXTRA.

ALE per sot.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 21:22   #252
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,353
Thanks: 0
Thanked 760 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Thashethemi i dites.

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 14:00   #253
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,293
Thanks: 16,547
Thanked 9,777 Times in 6,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

Thashetheme te ruseve...

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=oXUuQc9b1zY

Tashti...ate caubojs,shkinat e rrzuen ne terra ne mos gabohem,para 20 vjeteve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 05:26   #254
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Glaukus, mbreti ilir luftoi kunder atij pederastit, aleksandrit te maqedonise.
Lufta do koke dhe jo bole Landi!

Por sipas shprehjes se SystemA-s: Nqs Maria ishte e virgjer atehere ai do te ishte Jezu Krishti, edhe ti nese je Glaukus, me fal per shprehjen por Aleksandrit pederast te Maqedonise i hengre mutin.

Ai te vodhi te gjithe dokumentet qe kishe mbledhur dhe i perdori si te tiat.

Jo vetem kaq por te vuri edhe Elpidhen (pussy cat, Hello Kitty spiunen) qe te vodhi gjithcka dhe te roiti nga trute e kokes.

Cfare quhet vajza jote e lindur nga bashkimi me pussy-in? (pusia)

Cdo krijim i mendjes tende te bukur eshte nen emrin e ndyresirave.

Ti me more inat se te luftova qe ne fillim.

Me dergove nje mesazh privat ne vitin 2005.

Pervec Linux, cdo njeri qe me ka derguar mesazhe private eshte futur ne nje territor te minuar.


Adea

PS. Salca blognese me doli e mire. Pak fshatareske.
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 11:07   #255
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 436
Thanks: 65
Thanked 239 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Thashethemi i dites.

Me cfar nick ke qene ne 2005 Adea? Te pyes, thjesht per te kuptuar nese te njoh live ose jo? Si Adea te njoh vetem virtualisht, dhe s'te kam shkruar kurre asnje mesazh.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga dallas : 08-11-2019 nė 11:11
dallas ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:10   #256
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

A lere mos me pyet fare Dallas!

Duke pastruar dhomen time te gjumit, me bie nga duart busti i Dea-s se Butrintit qe kisha sjelle nga Shqiperia si souvenir nga vendi im. Behet cope e cike. Ne fakt ishte prej allcie.

Nga Shqiperia kishim sjelle shume souvenire. Midis tyre buste dhe qirimbajtese alabastri te punuara me mjeshteri artizanale te nje niveli shume te larte. Ishin shume te shtrenjta.

Ate dite u preka shume sepse jo vetem m'u thye Dea por edhe peshku im qe quhej Sebastien dhe ishte nje lave-vitre i madh gjigand ngordhi. Akuariumi ishte i mbushur me guacka nga Shqiperia dhe ne nje tip arke kisha futur rere te marre nga plazhi i Semanit.

Im shoq me sygjeroi te krijoja lidhje me bashkatdhetare per te diskutuar dhe per t'u argetuar. Ai ndihej fajtor per shume arsye por me e madhja ishte fakti qe ai punonte nate e dite dhe ndodhej gjithnje larg nesh.

Per fat te keq gjeta forumin Illyria, ku u rregjistrova me emrin Dea.

Pasi mora nje mesazh privat nga nje Glaukus i cili deri atehere me pelqente sepse ishte kristian i mire dhe pasi mora edhe nje mesazh te dyte nga Reksi nje shqiptar maqedonas i lidhur bythe e brek me nje Kanaris grek vendosa te shkruaja hapur se isha grua e martuar dhe nuk pranoja mesazhe private.

Deri ne ato momente me dukej vetja si mother nature incarnate dhe si engjell gardjan. Imazhi i butesise sime ishte krijuar. U indinjova shume nga sharjet qe nje serb n'a bente si komb dhe sidomos nga sharjet ndaj vellezerve tane myslymane, saqe befas vesha petkun e nje heroine luftetare athiniane dhe dola me shpat ne gjuhe per gjueti. Kesaj rradhe nderrova nofken. E quajta veten Kiara ( e qarta) dhe u hoqa si motra e Dea-s.

Nese me njeh live apo jo kete nuk e di!

Jam njesoj si ne virtualitet.


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:23   #257
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 436
Thanks: 65
Thanked 239 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
A lere mos me pyet fare Dallas!

Duke pastruar dhomen time te gjumit, me bie nga duart busti i Dea-s se Butrintit qe kisha sjelle nga Shqiperia si souvenir nga vendi im. Behet cope e cike. Ne fakt ishte prej allcie.

Nga Shqiperia kishim sjelle shume souvenire. Midis tyre buste dhe qirimbajtese alabastri te punuara me mjeshteri artizanale te nje niveli shume te larte. Ishin shume te shtrenjta.

Ate dite u preka shume sepse jo vetem m'u thye Dea por edhe peshku im qe quhej Sebastien dhe ishte nje lave-vitre i madh gjigand ngordhi. Akuariumi ishte i mbushur me guacka nga Shqiperia dhe ne nje tip arke kisha futur rere te marre nga plazhi i Semanit.

Im shoq me sygjeroi te krijoja lidhje me bashkatdhetare per te diskutuar dhe per t'u argetuar. Ai ndihej fajtor per shume arsye por me e madhja ishte fakti qe ai punonte nate e dite dhe ndodhej gjithnje larg nesh.

Per fat te keq gjeta forumin Illyria, ku u rregjistrova me emrin Dea.

Pasi mora nje mesazh privat nga nje Glaukus i cili deri atehere me pelqente sepse ishte kristian i mire dhe pasi mora edhe nje mesazh te dyte nga Reksi nje shqiptar maqedonas i lidhur bythe e brek me nje Kanaris grek vendosa te shkruaja hapur se isha grua e martuar dhe nuk pranoja mesazhe private.

Deri ne ato momente me dukej vetja si mother nature incarnate dhe si engjell gardjan. Imazhi i butesise sime ishte krijuar. U indinjova shume nga sharjet qe nje serb n'a bente si komb dhe sidomos nga sharjet ndaj vellezerve tane myslymane, saqe befas vesha petkun e nje heroine luftetare athiniane dhe dola me shpat ne gjuhe per gjueti. Kesaj rradhe nderrova nofken. E quajta veten Kiara ( e qarta) dhe u hoqa si motra e Dea-s.

Nese me njeh live apo jo kete nuk e di!

Jam njesoj si ne virtualitet.


Adea
Atehere ke ngaterruar adrese lol. Un kam perdorur dhjetra nicks por asnjehere glaukus, dhe nuk kam qene i regjistruar asnjehere tek ky iliria forum.
Cudi si je ngaterruar, sepse une cfardo nick te ve, njihem qe ne dy fjalite e para. Ky fare glaukus detyrimisht nuk ka te njejtin stil shkrimi me mua.
Me erdhi cudi, se nuk shkruaj mesazhe, urrej stalkers.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga dallas : 08-11-2019 nė 14:30
dallas ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:31   #258
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,069
Thanks: 3,615
Thanked 704 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Atehere ke ngaterruar adrese lol. Un kam perdorur dhjetra nicks por asnjehere glaukus, dhe nuk kam qene i regjistruar asnjehere tek ky iliria forum.
Cudi si je ngaterruar, sepse une cfardo nick te ve, njihem qe ne dy fjalite e para. Ky fare glaukus detyrimisht nuk ka te njejtin stil shkrimi me mua.

Eshte e mundur. Eshte shume e mundur.

Ju nderroni nofkat dhe stilet e shkrimit sic nderron mbreti grate (sipas nje llafi). Une nuk dalloj personin pas tastieres se kompjuterit por shpirtin e tij.

Ndofta dallova tek ty shpirtin e Glaukus dhe ndofta ai njeri ka nderruar bote.

Sa me teper nderroni nofka aq me teper rimisherime do te keni.

Nje nofke nje njeri.

Ndaj neqofte se doni te merrni kredi per shkrimet tuaja nuk duhet te ndaheni ne shume persona. Nje kredi per nje nofke.Mos harrini dicka. Nje njeri merr gjithnje simptomat e bashkebiseduesit.


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:37   #259
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 436
Thanks: 65
Thanked 239 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Eshte e mundur. Eshte shume e mundur.

Ju nderroni nofkat dhe stilet e shkrimit sic nderron mbreti grate (sipas nje llafi). Une nuk dalloj personin pas tastieres se kompjuterit por shpirtin e tij.

Ndofta dallova tek ty shpirtin e Glaukus dhe ndofta ai njeri ka nderruar bote.

Sa me teper nderroni nofka aq me teper rimisherime do te keni.

Nje nofke nje njeri.

Ndaj neqofte se doni te merrni kredi per shkrimet tuaja nuk duhet te ndaheni ne shume persona. Nje kredi per nje nofke.Mos harrini dicka. Nje njeri merr gjithnje simptomat e bashkebiseduesit.


Adea
Ke nje nick tjeter eleonora, apo jo!
dallas ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:41   #260
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,888
Thanks: 16,349
Thanked 10,127 Times in 5,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemi i dites.

shume nicks i ke pasur sepse te benin ban me duket land apo jo.. jo se e beje me deshire
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur