Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2019, 17:22   #1
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,559
Thanks: 1,476
Thanked 8,412 Times in 3,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Mendoj ...

attention attention; Qe ajo tema - ‘ cfare ke veshur sot’ nuk duhet me. Ka arrit aty qe nxiten ‘komplimentat’ deri ne ate pike sa ka njerez po kalojne ne addiction, dhe nuk po bejne dallimin me realitet vs virtulitet. Kemi plot tema me studime mbi efektet e internetit, social media sot e sa te demshem jane per trurin e njeriut. Te pakten ketu ne forum eleminojeni ket efekt se shoh kohet e fundit po merr n’qafe ca antare ketu. Ky eshte nje sugjerim miqesor nga une. 🤨
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:29   #2
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,194
Thanks: 582
Thanked 3,446 Times in 641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Mos e hiqni jo ku do tregoi un masnej ca kom vesh
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:31   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,665
Thanks: 14,632
Thanked 12,573 Times in 7,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 684
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Mos e hiqni jo ku do tregoi un masnej ca kom vesh
Ku tė duash, psh. te tema "ēfar po bėni tani"
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:37   #4
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,194
Thanks: 582
Thanked 3,446 Times in 641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ku tė duash, psh. te tema "ēfar po bėni tani"
Jo jo jam me kultur sjam prishese temash
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:40   #5
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,665
Thanks: 14,632
Thanked 12,573 Times in 7,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 684
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Jo jo jam me kultur sjam prishese temash
Nuk prish tema, tema thotė: "ēfar po bėni nė kėtė moment" dhe ti pėrgjigjesh se po bėn foto veshjes dhe vė foton duke qėn brėnda temės.

Ose te tema "ēfar po mendoni kėtė moment" ti vė foton dhe shkruan, mendojė se ky fustani mė rri bukur.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:42   #6
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,194
Thanks: 582
Thanked 3,446 Times in 641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk prish tema, tema thotė: "ēfar po bėni nė kėtė moment" dhe ti pėrgjigjesh se po bėn foto veshjes dhe vė foton duke qėn brėnda temės.

Ose te tema "ēfar po mendoni kėtė moment" ti vė foton dhe shkruan, mendojė se ky fustani mė rri bukur.
Po tjeter ne raste se nuk i gjej keto temat ???
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:45   #7
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,665
Thanks: 14,632
Thanked 12,573 Times in 7,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 684
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Po tjeter ne raste se nuk i gjej keto temat ???
Ke temėn "Pėrshkruaj veten me njė fjalė tė vetme"
Ti vė foton dhe shkruan fjalėn "Bokoooorrr"

P.s. besoj se tė ndihmova mjaft.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:47   #8
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,511
Thanks: 6,550
Thanked 8,041 Times in 3,844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Mendoj ...

Veni nje sondazh te votohet !
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:58   #9
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,382
Thanks: 4,014
Thanked 4,379 Times in 2,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Ide shume e bukuuure rrofte Lirindja e mendimit xhigand !
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (2)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:13   #10
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,760
Thanks: 835
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Shume te dhunshem jane bo anetaret kohet e fundit lol , per i llaf goje e kalojne direkt ne personale. Jane simptomat e para te kputjes s'qarqeve ne pjese te ndryshme te trurit

Ps..Mos e hiqni temen e veshjeve se desha me vu i foto me shapka me gisht.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:16   #11
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,365
Thanks: 146
Thanked 1,254 Times in 933 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Po une mbylle ajo teme une braktis forumin.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
🖤 (1)
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:17   #12
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,511
Thanks: 6,550
Thanked 8,041 Times in 3,844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Mendoj ...

Kujdes me shapkat se mu mkan bo rezil i here per atletet
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:28   #13
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Kosova
Posts: 378
Thanks: 134
Thanked 155 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Mendoj ...

Opinions are like assholes, everybody got one.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:43   #14
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,081
Thanks: 16,953
Thanked 21,553 Times in 8,403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

sbesoj se duhet mbyllur, njerzit nganjehere nuk shikojn vetem rrobat, por dhe rrethanet, si pshm lavamani im lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:54   #15
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,817
Thanks: 689
Thanked 899 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendoj ...

Abstenoj
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:00   #16
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,318
Thanks: 5,308
Thanked 5,782 Times in 2,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Mendoj ...

Nese mendojme per te miren e te tjereve , dhe ju duam te miren...te mbyllet why not .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 19:26   #17
Kasėmi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 297
Thanks: 14
Thanked 109 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Kasėmi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Mendoj ...

Nese jane shume qe na duan nuk dime ke te zgjedhim.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur