Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2019, 14:21   #21
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,120
Thanks: 862
Thanked 3,192 Times in 1,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Gėzuar festėn e Kurban Bajramit - 2019

Urime gjitheve, gjithe te mirat ne jet ju dhoroft i madhi Zot, knaqesi eshte qe ne shqipetaret ja urojm njeritjetrit festat fetare pa dallim, pra jemi te bashkuar.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur