Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-08-2019, 23:17   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
(+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!
( dhe tė bėj/bėjmė/bėni pėrpjekje pėr ta sendėrtuar nė jetė )

RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK!
( u shkon mė sė shumti atyre qė jetojnė nė blloqe/soliterė/apartamente … )

SONTE, KJO MĖ BĖRI SHUMĖ PĖRSHTYPJE…

Kur po kthehesha nė banesė pas njė shėtitjeje tė shkurtėr, kah ora 21:30, para derės kryesore tė apartamentit tonė, takova fqinjen qė banon njė kat mė lart se unė. Unė ngadalėsova qė ajo tė hynte e para. Kishte tė mathura sandale vere. Tek po ngjiste 2-3 shkallėt e para dėgjohej krisma qė bėnin sandalet: klek, klek, klek… Pa njė pa dy, u pėrkul ( u kėrrus ) pak dhe zbathi sandalet. Pjesėn tjetėr e vazhdoi zbathur…

Pse e bėri kėtė?
Pėr tė mos ua prishur qetėsinė tė tjerėve, ndoshta ndonjėra familje mund tė ketė qenė nė gjumė!

Thashė me vete: kėtij i thonė vetėdijėsim, kėsaj i thonė kulturė, kėsaj i thonė edukatė!
( Nuk po dua qė kėtė rast ta krahasoj me raste tė ngjashme tek ne...)

P.S. Po deshe bėja njė shpėrndarje kėtij postimi, sidomos atyre qė jetojnė nė “shtėpi kolektive” soliterė/blloqe/apartamente!

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 23:26   #2
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

kur pashe (+18)mendova se i hoqi sandalet per te te dhene ndonje sinjal allasoj!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 23:29   #3
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,328
Thanks: 1,623
Thanked 9,121 Times in 4,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Ah, une jetoj n’shpi private. Nuk I heq takat dhe bej zhurme ne mes te nates.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 23:31   #4
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

edhe une...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 23:41   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ah, une jetoj n’shpi private. Nuk I heq takat dhe bej zhurme ne mes te nates.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
edhe une...
ėėėėØ, mirė mo shoku tanku, kjo me taka edhe durohet disi, po ti me alamet zinxhirė, e shastis gjithė mėhallėn!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 23:48   #6
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

desha te thosha qe edhe une kam shtepi private..me fjale te tjera desha te beja me dije badin qe edhe une jam i te njejtes sere me te..se shpejti do mar edhe nje qen qe ti bej karshillik...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 14:26   #7
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Kėtė gjest tė komshies sime do ta mbaj nė mendje.
Ndonėse nė pėrgjithėsi jam goxha i kujdesshėm nė kėso rastesh.
Po ju, si jeni nė kėso rrethanash?

P.S. hė, rasti i komshies ma kujtoi Beson tonė. Beso ti po tregon agresivitet dhe pse jo po keqpėrdor mirėsinė e komshies. Ta kishe parė Beso kur u pėrkul kjo imja ( dmth komshia ) tė zhvishte sandalet... po ncuq! Demka mbylli sytė nga turpi!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 14-08-2019 nė 14:34
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 14:31   #8
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Kam nja ca Kalamaj komshi qe lozin ke hyrja pallatit pergjithsisht jane dobica emigrantesh qe nuk lejn llaf te piset pa folur dhe qe bertasin me sa kane fuqi deri ne 12 te nates.
Kta jane kafshet me te pa ndergjeqsuara ne komunitet per momentin.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 14:46   #9
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,888
Thanks: 4,399
Thanked 4,761 Times in 3,166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

do benin mire qashtu te duken te edukuara edhe kur te dalesh rruges edhe te heqin takat gjitha ato qe ecin trotuarit

Demko, nuk e paske kuptuar, se mesigja paska qene fodhove me heren qeter, po e takove pas saj e drejte e ne dhome
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 14:49   #10
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
do benin mire qashtu te duken te edukuara edhe kur te dalesh rruges edhe te heqin takat gjitha ato qe ecin trotuarit

Demko, nuk e paske kuptuar, se mesigja paska qene fodhove me heren qeter, po e takove pas saj e drejte e ne dhome
Ke ngatėrruar adresė. I kėtillė ėshtė Besua!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 14:53   #11
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,888
Thanks: 4,399
Thanked 4,761 Times in 3,166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Ke ngatėrruar adresė. I kėtillė ėshtė Besua!
hiq, nuk eshte ngaterruar adresa, por ti ke qedhuar ne koncert te gabuar
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 15:01   #12
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,079
Thanks: 2,695
Thanked 4,958 Times in 3,159 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Ndoshta I ka heq per shkak se I vrisnin kembet e duke qene ne pallat dmth gati ne te mberrire qe mos mundohej I hoqi lol....sec me vjen ndermend nje mik qe ka kolere me pastertine, nese e shikonte kete as te pragu I deres sdo e linte te shkelte pa lare njehere kembet ,duke qene se shkeli zbathur jashte shtepise, me kepuce jo e jo njehere
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 15:22   #13
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ndoshta I ka heq per shkak se I vrisnin kembet e duke qene ne pallat dmth gati ne te mberrire qe mos mundohej I hoqi lol....sec me vjen ndermend nje mik qe ka kolere me pastertine, nese e shikonte kete as te pragu I deres sdo e linte te shkelte pa lare njehere kembet ,duke qene se shkeli zbathur jashte shtepise, me kepuce jo e jo njehere
Jo kėtė gifin e kam bėrė vetė, e kam huazuar klipin dikund.... por nuk janė shputat e komshies sime.

P.S po edhe ajo nga shėtija u kthye, me sandale, ku e gjeti bash nė shkallė ta vrisnin sandalet!!!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 15:41   #14
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,079
Thanks: 2,695
Thanked 4,958 Times in 3,159 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Jo kėtė gifin e kam bėrė vetė, e kam huazuar klipin dikund.... por nuk janė shputat e komshies sime.

P.S po edhe ajo nga shėtija u kthye, me sandale, ku e gjeti bash nė shkallė ta vrisnin sandalet!!!
Po e kuptova ate qe gifi si perket komshijes ne fjale ,eshte nga Google ndoshta!!!

Ndodh ndonjehere qe veshim sandale apo kepuce te cilat na pelqejne por duke ecur me to ,kembet (lekura) ferkohen me sandalet sidomos nga ana e pasme, siper thembres apo edhe ne pjese te tjera e kshu jashte smund te besh asgje pervec se te shkosh ngadale cale-cale deri ne shtepi lol,e sa hyri tek apartamenti ajo I hoqi per tu cliruar ....

Gjithsesi ndoshta mund te jete edhe ajo qe keni menduar ju,pasi tjeter mentalitet, tjeter kulture....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 16:56   #15
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,506
Thanks: 6,009
Thanked 12,403 Times in 4,332 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Edhe un ne shpi private jetoj Po kepucet/sandalet /altétet i heq qe jashte ! Edhe vajzat Edhe burri.
Sa hyj kam shapkat qe me presin me dashuri!
Pėr zhurmen pastaj nuk Eshte per ta diskutuar fare ! Nuk jemi kafshe te Bejm zhurme ore e pa ore qofte pallat dhe shpi private .
Ka orare qe duhen respéktuar plus kushdo tregon nivelin qe ka me ato qe ben .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 17:04   #16
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,328
Thanks: 1,623
Thanked 9,121 Times in 4,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Lol lol lol lol lol lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 17:22   #17
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Edhe mua me ka qelluar te ec zbathur after clubbing, kisha derrmuar kembet maje takave duke kercyer..

Apo nuk quhet kjo?
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 17:43   #18
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,979
Thanks: 837
Thanked 1,099 Times in 396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

I paske bo gjithe temat e sotme+ 18 o Demke
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 17:49   #19
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,107
Thanks: 11,542
Thanked 6,270 Times in 2,983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
I paske bo gjithe temat e sotme+ 18 o Demke
Bjtue e ka njė koment te ajo tema tjetėr!

nė temė: +18 duhet ta dinė se nėpėr korridore nuk bėn tė bėsh zhurnė. pastaj kėta ua mėsojnė kėtė kėtyre qė janė nėn 18!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 14-08-2019 nė 18:11
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 17:57   #20
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,888
Thanks: 4,399
Thanked 4,761 Times in 3,166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: (+18) EDUKATIVE: SHEMBULL QĖ DUHET TĖ NDIQET!- RESPEKTIMI I RENDIT SHTĖPIAK ...

jo, mo kush mirret me keshtu gjonash, kujt i kercasin takat o i bejne sandalet, kleeka, kleeeka O Demke, nuk eshte shenje e mire.

Nese me bie ne sy, do shikoja mos ju kane shqyer qashtu hullahuupkat se as qe i shikoje a jane zbathur a mbathur.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur