Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2018, 16:04   #961
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,697
Thanks: 2,969
Thanked 3,415 Times in 1,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Per mua nje BASHIBOZUK,qe kur ka nje dite te mire eshte i pa zevendesueshem(ndodh shume rralle).
Tek Barca ka TEMPO....pra nuk pi uje.

DYBALA PERJETESISHT...tek JUVJA.
Me duket paksa dembel dhe nuk angazhohet shume ne duele. Por asistimet dhe gjuajtjet e lira i ka top.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 16:22   #962
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Per mu 1-0 per NEVE jam me se i kenaqur.Perse???
Ne kampionatin me spagheti... JUVJA i NGORDH te TANE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 20:36   #963
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,783
Thanks: 2,527
Thanked 1,107 Times in 639 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ju thafte koma atij Higuaķnit tani per penalltin qe i ra shtylles
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 20:37   #964
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,996
Thanks: 11,690
Thanked 10,403 Times in 6,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 545
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Ju thafte koma atij Higuaķnit tani per penalltin qe i ra shtylles
Bėn pjesėn e dytė prap po mos u mėrzit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 20:41   #965
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,783
Thanks: 2,527
Thanked 1,107 Times in 639 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Bėn pjesėn e dytė prap po mos u mėrzit.
Po inshalla mo Kepi,se esht pak rrezik deri tani me ate rezultat,po sikur te bej gol Tottenhami???
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 20:43   #966
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,588
Thanks: 5,244
Thanked 3,156 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Come on Keane
Nuk rrin Keane pa ba gol
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 22:13   #967
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Hmmmmmmmmmmm

Shpresoj si shqiptar qe mire do behet....
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 17:03   #968
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC


Ky VRROMA....ne krijuam shume shance kunder Spurs,por barazuan ATA.Ajo qe ky (sipas meje) SKARLATINA nuk kupton: ke lojtar qe e VDES cdo ekip PLEHRE ne SerieA....sukses me Atalanten per kupen e Italise(pa i hequr meriten trainierit te saj....e du me JUVEN).Pastaj PSG tek madrilenet e realkave...DOMINUAN.Fitoi kristina sepse neymar eshte jevg dhe ARROGANT ka brasili.

Kaq...e FORCA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-03-2018, 22:03   #969
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Lojtari me i FORTE i JUVES....komplet ne SHEKUJ.

SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-03-2018, 09:06   #970
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Cpo ndodh aqe???
Kundershton shoku Kanan.
Bjeri QENIT.
Riguarda la Juventus.....BASTA e perche????
Sepse ....č di un altro pianete!!!!
Dhe kjo eshte......TOKA.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
PS: SQUK....majmuner me zhgaba.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Dybala.Juve.esulta.Lazio.2017.18.750x450.jpg (22.9 KiloByte, 36 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2018, 13:20   #971
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

JUVENTUS.....1,2,3,4,5,6,7,8...................D. Costa, Higuain, Dybala.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.


AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


AWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Shtttttttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2018, 14:25   #972
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....ZEMRA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2018, 15:15   #973
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....ZEMRA.
do apo DO...KSHU eshte KJO....BABY.
Je i MODH BENO.
JAM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2018, 15:17   #974
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cpo ndodh aqe???
Kundershton shoku Kanan.
Bjeri QENIT.
https://www.youtube.com/watch?v=A0O7ybGSSac
Riguarda la Juventus.....BASTA e perche????
Sepse ....č di un altro pianete!!!!
Dhe kjo eshte......TOKA.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
PS: SQUK....majmuner me zhgaba.
VAMONOS...me keta qyrrsat me flamure.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=muNMb8oARzc

AWEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-03-2018, 00:32   #975
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

Sin mirar atras camino un sendero nuevo, lleno de inspiración, sin mas dudas ni miedos.
Cuando el destino se muestre jodido miralo de frente ,
nunca serį suficiente para hacerte aflojar.
Y en cada dķa cueste lo que cueste dejemos la vida ,porque la historia la escribe el que siempre pero siempre va por mas.
Paz, amor& Rock and roll .
Un abrazo para todas. Que terminen bien el dia.

VAMOS PIPITA.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Gjume juve KALBSINAT me ....gishta.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-03-2018, 09:50   #976
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sin mirar atras camino un sendero nuevo, lleno de inspiración, sin mas dudas ni miedos.
Cuando el destino se muestre jodido miralo de frente ,
nunca serį suficiente para hacerte aflojar.
Y en cada dķa cueste lo que cueste dejemos la vida ,porque la historia la escribe el que siempre pero siempre va por mas.
Paz, amor& Rock and roll .
Un abrazo para todas. Que terminen bien el dia.

VAMOS PIPITA.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Gjume juve KALBSINAT me ....gishta.
hmmmmmmmmmm....LEADER Juve gewinnt zum 12. Mal in Serie


ahhhhhhhhhhhhhhhhhh.....


Bahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


O BENO.....mos u merr me kaptinLOQE.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-04-2018, 21:29   #977
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

"Te rroni vet".... e meqe jam tip sportiv nuk po komentoj me....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-04-2018, 21:47   #978
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
"Te rroni vet".... e meqe jam tip sportiv nuk po komentoj me....
Kur mua ma DHJET nonji per ty....sdu VETEN.
Kshu Sevasteri LAB
Apo dukatas lab perugian....lol
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-04-2018, 22:11   #979
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kur mua ma DHJET nonji per ty....sdu VETEN.
Kshu Sevasteri LAB
https://www.youtube.com/watch?v=JJJuclz5nn8
Apo dukatas lab perugian....lol

atehere po ta them si lab: me rruac biro se bufonet bufonlleqe bejne...


p.s. privacine...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-04-2018, 22:21   #980
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
atehere po ta them si lab: me rruac biro se bufonet bufonlleqe bejne...


p.s. privacine...
Si lab qe je...MUSHKE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur